reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
boże moj syn zmemlał poł małego rogalika i plasterek szynki:szok: co tam kasze bedzie jadł, heh

Zuzu
lecimy za Kłodzko, miejscowość dokładnie Żelazno. Na tym weselichu ma byc prawie cała moja rodzina wiec fajny sped rodzinny przy okazji.

Muma powtorze sie Ty jesteś nieoceniona, dobrze ze Ciebie mamy. Miłego weekendu we troje.
Z Mieszkim bedziemy tancowac, a pozniej lulu, zaglądamy do niego , ja dokarmiam i spo, damy rade. Juz jedno wesele za nami. Na naszym był w brzuchu, za 30dni bedzie rok po slubie:szok:

Uciekam po zakupy i na spacerek, dziec syrene właczył, paaaaaa
 
Szysza to fajnie Wam . Bawcie się dobrze ;*.

Ani@k i jak lepiej już ?
Muma :-* jesteś nie zastąpiona.

U nas dzisiaj trochę się ochlodzilo ale jutro już znowu ma być skwar. Jak ja nie nawidzę upałów Masakra! Mysza cała w potówkach :'( i prawie nie ubrana ,w nocy okna na oscierz i nic nie pomaga nad ranem koło 4 robi się fajnie. Ale tylko przez chwilę tak jest i od rana znowu zar z nieba.
Wiecie czego mi brakuje od kad Mysze mamy ? Pichcenia . Pieczenia ciast . Tak mi się chce stanąć w kuchni żeby mi nikt nie przeszkadzał i zrobić dobry obiad i ciasto pyszne upiec. :-)
 
Hej,

Ani@k - i jak ??

Szyszunia super zabawy !! :tak::-)
No mnie też brakuje tego zuza :tak: Bo jak Oli śpi to jakoś nie mam ochoty trzaskać garami, żeby go obudzić ;-) Eee jeszcze se kiedyś pogotujemy, może razem ? :-p ***

Ogólnie miłego weekendu Dziewczynki, wracajcie już z tych wakacji bo smutno trochę,
Mam nadzieję, że wszystkie Maluchy zdrowe a Mamuśki odpoczywają na całego, piją drineczki , zabawiają się na całego :-D

Papapa :happy:
 
hej

Szyszka wow!!! super :)
Zuza, Muma może i po żelu lepiej, miałam ochotę od razu cala tubke na siebie rozsmarowac.. lekko piecze i swędzi, drapalabym się cały czas ;) poza tym strasznie źle się czuje, jakieś mdłości mnie dopadly blee

Muma jesteś niezastąpiona!!!! :***
 
Hej. Nic nie czytalam. Sorki. Wpadam na sekunde.

Jestem w czarnej dupce. Nie wyprana,nie spakowana,w ogole nic.

Tata w szpitalu. Jak dr sie dowiedziala ze tyle schudl to chciala bajpasy mu zrobic,ale doc sie nie zgodzil i ma stenty i jakies balonikowanie. Ogolnie kiepsko. Nie mam kiedy ale musze do niego podjechac choc na chwile. Brat nadal z malym nad morzem.

Całuje babolki. Tesknie za wami jak nie wiem.
 
Hej.
ja czytalam ale polowe juz zapomnialam:-D

Terefere
pisze ze kiepsko u niej...Taki chwilowy dolek mam nadzieje i ze nie jakies rodzinne klopoty procz klopotow ze zdrowiem u ojca. Milego wypoczynku Kochana!

Ja tez nie nalepiej...Mam malo pokarmu, miekkie piersi, mleko samo nie wyplywa. Janis przy karmieniu sie odrywa od piersi, irytuje sie i po jakis 10-15 minutach zasypia. Ale nie na dlugo niestety i ma trudnosci z zasypianiem nie przy piersi
Doluje mnie to troche i chce mi sie poplakac ale staram sie tego nie pokazywac po sobie i pije wode, herbatki laktacyjne i odpinam stanik, aby wypuscic (.)(.) na wolnosc. Podobno ma to pomagac, no i kawa zbozowa plus pozytywne nastawienie
Sorry, ze tak o sobie

Na tych krotkich wakacjach wypoczelam, produkcja mleka byla O.K. ale mimo tego Janis sie podobnie zachowywal przy piersi i krotko spal, wiec czasem musialam dokarmiac, bo widzialam, ze jest glodny

Zuzanka-nadejdzie ten czas:tak: i bedziesz znowu super gospodynia. I tak pewnie dalej pysznosci gotujesz. Na razie ciasto mrozone musi wystarczyc, co nie? A te potowki u Myszy znikna raz dwa, Janis tez pare mial

Muma kiedy ten termin z Olim? A Jula kiedy wraca? Chata wolna-bedzie bal;-)

Ani@k juz lepiej u Ciebie? A jak Patryk znosi te upaly, bo wiem, ze Oli i Mieszko w basenie chlodza pupy

Katiuszka, Gatto co z tym spotkaniem???

Gochson jak sie czujesz?
Pieknaszyszunia oj fajny ten Mieszko, konkrety lubi jesc. No i mleczko Mamusi oczywiscie
Kok.o na wywczasach z rodzinka
Emka? Caterina?

Wezme prysznic i klade sie do wyrka. Oj ciezko bez Mamy jest...Fajnie z nia bylo, nawet eM powiedzial, ze pusto i jakos dziwnie bez niej. Ciezko nam bylo sie pozegnac
 
Hejka,

Ja na chwilkę bo moje dzieci, duże i małe, jeszcze śpią :szok: Normalnie szok:-)
Wczoraj do wieczora Julka nam wszystko opowiadała a Oli tak się cieszył do niej i miział, że normalnie aż miło było patrzeć:tak: Julka też stwierdziła, że baaardzo urósł no i coś w tym jest. Przed wyjazdem zapalał tylko światło w łazience a teraz zapala i gasi;-)
Pod koniec wieczoru korzystając z ogólnego zamieszania zaprezentował nam jak szybko i spra wnie (normalnie jak zwierzątko jakieś) po krzesełku swoim wejść na duży stół w salonie:szok::-) Czy Panie w żłobku ogarną to ???

Jak tam po weekendzie ??? U nas sobota była faaaaaaajowa, pożegnanie takie przed powrotem Julki, no naprawdę dawno nie było tak miło :-p:happy:

Ani@k - jak Twoje uczulenie, słońca teraz mniej troszkę to może łatwiej będzie ? Jak tam prawie Roczniak ??:-)

Szyszunia tu czekamy na foty i relację z imprezki , mam nadzieję, że się Mieszko wytańcował z Rodzicami :tak:

Aleksis *** wszystko co wiem napisałam Ci na fb, trzymam kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&

tere fere - zaraz dupkę wystawi na słonko węgierskie i się odstresuje bo zdaje się, że zarobiona była i już.. A Tata schudł i może być tylko lepiej teraz :tak:

katiuszka & Gatto - dziś wielki dzień :tak: Czekamy na foty z Reala :-D:-D

zuzanka - powoli zaczniesz pichcić, ja zaczęłam koło roczku Olka bo dopiero wtedy zaczął konkretnie spać w dzień, inaczej nie dało rady..

Gochson, alex, kok.o
też niebawem fotorelację zobaczymy, prawda ?? Gochson to jeszcze dodatkowo brzuchola powinna zaktualizować ;-) Ciekawa jestem jak Adaś, czy dał trochę odpocząć Mamusi ?

maiev - też trochę lepszy nastrój ??

Ja dziś zadzwonię tam gdzie Oli miał ten wycinek i dowiem się kiedy możemy przyjechać :baffled: Pewnie , że jest stres ale mam nadzieję, że będzie OK.
Poza tym jak pomyślę, że za mc żłobek to skręca mi żołądek
Poza tym jak pomyślę, że dopóki Oli nie pójdzie do żłobka to ja nie mam szans coś podziałać (bo to fizycznie nierealne a wieczorem w ten upał zdycham po prostu.. ) to też mi smutno. A kasy coraz mniej niestety :-( I książki trzeba do szkoły zamawiać i trochę ciuchów dla Julki, heh...

No ale miało być pozytywnie, miłego poniedziałku :tak::tak:
 
Hej kobitki.

Muma to fajnie ,że weekend udany i że Julka zadowolona wróciła . Nic dziwnego że Oli się stesknił za siostrą bo przecież jest taka fajna.

Kurcze moja pyzunia nie śpi w nocy . Dzisiaj wstała o 2 i znowu 2 godziny z nią walczyłam :-( a o 6 jest wyspana i gotowa do zabawy :-( a ja piasek w oczach .

Aleksis no ja kochana nie pomogę . :-* Muma pewnie napisała same dobre rady i pomogą Ci. Głowa do góry.

Ani@k a Ty jak tam ? Nie dajesz nic znać.

Katiuszka, Gatto my tu czekamy . Nie zapomnijcie o Nas :-)

My chyba uciekniemy na działkę. Szkoda bo mam rehabilitację w środę i muszę być ale mam taką chęć zabrać się dzisiaj i pojechać. ;-) .

Wszystkie dziewczynki ściskam . Miłego dnia :-*
 
reklama
Hej kobitki.

Muma to fajnie ,że weekend udany i że Julka zadowolona wróciła . Nic dziwnego że Oli się stesknił za siostrą bo przecież jest taka fajna.

Kurcze moja pyzunia nie śpi w nocy . Dzisiaj wstała o 2 i znowu 2 godziny z nią walczyłam :-( a o 6 jest wyspana i gotowa do zabawy :-( a ja piasek w oczach .

Aleksis no ja kochana nie pomogę . :-* Muma pewnie napisała same dobre rady i pomogą Ci. Głowa do góry.

Ani@k a Ty jak tam ? Nie dajesz nic znać.

Katiuszka, Gatto my tu czekamy . Nie zapomnijcie o Nas :-)

My chyba uciekniemy na działkę. Szkoda bo mam rehabilitację w środę i muszę być ale mam taką chęć zabrać się dzisiaj i pojechać. ;-) .

Wszystkie dziewczynki ściskam . Miłego dnia :-*

A Muma miałam napisać jeszcze że Oli pewnie szybciej się odnajdzie w przedszkolu niż Ci się wydaje . A Ty przyzwyczaisz się i będziesz miała czas na wszystko.

Pisze z telefonu więc wybaczcie jak coś nie tak bo jeszcze mało co ogarniam ;-)
 
Do góry