reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej

ja szybko dziś, wczoraj nie odwiedzałam lekarzy za to dziś ruszam w trasę, tarczyca za tydzień, fdziś rodzinny.. nadal wyglądam jak Adamek po walce, z tym ze wszystko zaczęło mnie swędzić :szok:

a z tym przewijaniem.. hehe gadzety nie działają a jak już to moja komórka, z tym ze jest tak duża że boję się aby Mu na twarz nie spadła.. też próbuję zajmować czym się tylko da.. nieraz z miernym skutkiem :tak: a po kąpieli co się nieraz dzieje!! założyć pampka graniczy z cudem, też bym chętnie Go z pitolkiem puściła ale jeszcze sam nie biega, przy meblach tylko ale i tak muszę Go asekurować.. co do rozmiaru 92.. ja już wcześniej pisałam.. zależy chyba z jakiej firmy, bo niektóre 92 które mamy są jak worki wielkie a niektóre w sam raz :sorry:

uciekam dziewczynki, po południu się odezwę :happy:

Szyszka a gdzie zdjęcie Mieszka w baseniku, bo ja nie widziałam nigdzie :-(
 
reklama
Szyszuś u Nas krótko na urlopie i jaki urlop ? M stwierdził że to On ma wolne. No więc tak ;-) było jak w domu. A ręcznik ja mam zamówiny z neta jeden z kapturem i jeden duży ze świata dziecka.

Ani@k może pij wapno ?
 
Hej wszystkim.
Potrzebuję porady. Byłam u doktora w PL w zawiązku z tymi gazami....no to już Wam pisałam że według tej baby, Lenka jest gruba i za dużo je... a że głównie na tej nieszczęsnej butli to się ciagle tym gryzę. Ale mam pytanie o leżenie na brzuszku..moje dziecko tego nienawidzi, ryk niesamowity...a ta mi mowi że mam ja zmuszac bo bedzie opóźniona. Lenka leży w miare spokojnie tylko na mojej tzw. "klacie" .Macie jakies sposoby żeby dziecko polubiło leżenie na brzuszku?? Słowo "opóźniona" jakoś mnie przybiło...
 
Maiev, moj Mieszko akurat uwielbial i do tej pory uwielbia na brzuszku lezec, ale kladz malutka u siebie na klacie, slyszalam tez by polozyc lusterko przed buzka dziecka, bedzie siebie widziala i moze zaskoczy, ze to fajne. Ty sie kladz tez przed nia, bedzie w Twoja twarz sie wpatrywac. Bedzie dobrze.:tak:
Aaaa nasz lekarz od bioderek mowil by klasc dziecko 6 razy w ciagu dnia po 10 min, czyli wychodzi 1h, a przeciez tyle ciagiem nie wylezy nawet stary , nie zawsze nam sie to udawalo, ale tyle ile dasz rade to bedzie zawsze cos!

Zuzu ehh ten Twoj em, wazne ze malutka na chwile klimat zmienila, no i ty, bo zapewne latasz na wysokich obrotach non stop.

Ani@k dalej straszysz? Czy juz nie o lepiej.
Usciski dla Patrysia. Udalo Ci sie go jakos okielznac?

Muma jak Olus?
Jula juz wrocila z kolonii?

Ja skonczylam prasowac, jutro pakowanie, oddanie Pepy do znajomych a w sob sruuuuu na weselicho.
 
Ostatnia edycja:
Szyszu no ja jak zawsze zresztą w pon.wt.sr mam rehabilitację z Młodą to mi szybciej dzień zlatuje . I ciągle coś jest do zrobienia :-/ . Moja Mysza też uwielbiała spać na brzuszku i leżeć zostało jej to do dzisiaj :-).

Jak ja nie znoszę słuchajcie upałów Masakra jakaś! Nie ma czym oddychać przez to Młoda nie śpi mi prawie w ogóle :-(. Oj czekam o chłodzenia :-).

Gdzie macie to wesele bom nie doczytalam :-(
 
hej

Szyszka czyli warto przeczytać gemini??? Patryk zauważyłam jak ma iść spać i jest zmęczony i Mu się nie chce wariować to wtedy ładnie spokojnie leży i mogę Go przebierać do woli :tak: a tak to mam wokół mnóstwo rzeczy łącznie z moim portfelem (lubi najbardziej) i wtedy na szybkiego jakoś mi idzie nawet.. czasem później muszę Go łapać i dopinać pampka ;-):tak:a Mieszko pływak zawodowy bedzie :tak: :tak:taki nasz polski Michael Phelps :tak:
Zuza dzięki, kupiłam i od dziś zacznę :tak:wczoraj zapomniałamm :zawstydzona/y:
Maiev jak Lenka nie chce i piszczy a nie protestuje jak leży u Ciebie na brzuszku to tak rób jak jest wygodnie, próbuj kłaść ją na brzuszek ale jak będzie piszczeć to przecież nie przywiążesz jej aby leżała plackiem.. nam ortopeda zalecił ćwiczenie - leżenie na brzuszku z rozłożonymi nóżkami, Patryk też nie bardzo chciał leżeć ale przyszedł moment ze sam na brzuszku spędzał mnóstwo czasu, teraz np śpi na brzuszku z pupą w górze, nie zamartwiaj się, probuj ale nie wyrywaj włosów z głowy :tak: zobaczysz Lenka już niedługo sama będzie się na bruszek przewracać :tak:

a ja dziś ostatni dzień tylko z Patrysiem, eM zaczyna urlop, od poniedziałku mamy gości z Przemyśla a u mojej Mamy jest już wujek z nad morza :szok: nie liczę że gdzieś pojedziemy.. może w jakieś lokalne miejsca..

Szyszka wyglądam mniej więcej tak: Fighter autobiografia Tomasz Adamek, Sklep, Cena - Tanio, Biografie - Supermarket Internetowy * Zakupy z Dostawą Do Domu - bdsklep.pl :-D:-)
 
a nie chciało mi się edytować.. :-)

lekarz powiedział ze to od słońca jakaś reakcja alergiczna, przepisał mi maść novate, mówiłam ze karmię piersią powiedział że mogę się smarować.. ale jak poczytałam ulotkę to nawet jak bym nie karmiła to strach się tym smarować.. miała z Was któraś kiedyś do czynienia z alergią na słońce??? polecacie coś takiego czym mogę się smarować podczas karmienia??? aptekarka powiedziała że jeżeli lekarz przepisał tą maść to abym się smarowała, chciałam wymienić tą maść poleciła mi jakąś ale nie pamiętam nazwy, coś do skóry atopowej.. nie wymieniłam bo posłuchałam aptekarki, ale w domu jeszcze raz przeczytałam ulotkę i zgłupiałam dosłownie..
Muma może Ty coś poradzisz :sorry:
 
reklama
Ani@k - ja bym nie użyła tej maści. Kup sobie Calcium allergo do picia i Fenistil w zelu no i unikaj słońca. Jak wół napisane ze nie stosowac w czasie karmienia, nie ogarniam tych doktorkow..
Maiew - mój synek uwielbial lezec na brzuchu a corcia nie lezala prawie w ogóle bo zaraz byla histeria. Przekonała sie jak miala zvpol roczku.. Co do karmienia to skoro karmisz butla to przestrzegaj por i ilosci jedzonka, nie obciazaj za bardzo malego zoladka, tym bardziej ze tak ladnie przyswaja.
Szyszunia - Jula wraca w niedziele wieczoremtakże mamy jeszcze wolny weekend z eMem ;) Olus grzeczny i dużo gada ale po chińsku niestety. Co robicie z dziećmi w czasie wesela ?? Udanej zabawy !!

Wpadne pozniej bo teraz pisze z tel :* milego dnia wszystkim !!!
 
Do góry