reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ani@k buzki dla nocnego marka. He he

Szyszka spoczko mozesz dac chrupole,jak cos mu smakuje,a nie wzbudza twojego niepokoju to daj polizac pociumkac malemu.

Muma ej to niezle popieprzone to zoo skoro dzieciaka moze porazic. W tym safari dzieci moga wisiec na ogrodzeniu,a elektr pastuch jest pol metra od siatki po prostu. A i tablica tez jest ostrzegawcza.
 
reklama
Ani@k duzy jest Patryk jak na swoj wiek! Woow!

U nas coraz wiecej ząbkow,dzis wyczulam,ze są wszystkie 4rki ale nie wiem jak dalej,bo jest czerwone dziąsło.
Tymek figluje w figloraju codziennie z emem, chodzi do Biedronki na spacer, podrywa sąsiadki,chodzi z nimi na randki... wesolo ogolnie jest. Biega po całym domu, rozrabia... taki chochlik sie zrobil. Mam fajny filmik w wannie jak figluje,ale nie bede wrzucac,bo jest tam w stroju naturysty. Moze co innego znajde na fb.
 
cześć

Tere wytrwałości dla Taty aby spróbował jeszcze trochę schudnąć i spokoju dla Ciebie.. aaa i odpocznij na urlopie bo tyrasz jak mrówka!!!!

a ja się doigrałam :szok: tak odkładam wizytę u endo że tarczyca chyba sama dała znać o sobie.. wczoraj wieczorem po drzemce przy Patryku poszłam do łazienki i.. nie poznałam się w lustrze :szok::szok: oczy, powieki opuchnięte wyglądam ja Adamek po walce tylko ze ja sina nie jestem :cool: do tego nad ranem jakaś wysypka na ramionach się pojawiła :-( w googlach wyszukałam info o tarczycy, o nadczynności albo niedoczynności.. jadę do rodzinnego po s bk ierowania na badania i jak mi sie dzis uda do endo.. masakra, jak sie pokazac z taka facjata:szok::confused2::cool:


miłego dnia :happy:
 
Hejka,

Trzeba nadrabiać trochę za urlopowiczki bo teraz to większość się wakacjuje, dobrze takim :cool::-):tak: Ja już prawie zapomniałam o wakacjach, pamiątkowe tylko te chrzanione mandaty, jakieś szaleństwo w tym roku, nigdy nie mieliśmy a teraz już mamy 3:szok: Poprzekraczane o 10-18 km, małe kwoty ale widać gminy znalazły sposób na utrzymanie prosty:angry:
Tak jak pisałam uwaga na trasie Świecie - Kołobrzeg.

Ani@k pytałaś o przewijanie, u nas ciągle jest wariactwo przeważnie podczas przewijania, Oli nie ma czasu leżec przez minutę. Tym samym to leżenie musi być atrakcyjne, daję mu cokolwiek, coś nowego, coś co mam pod ręką, rzeczy z kuchni (lubi przyprawy w zamknietych torebkach czytać );-):tak: Nie wiem jak sobie kobitki w żłobku dają radę ale tam to pewnie dzieci są grzeczne jak aniołeczki:-p
A Ty biegnij do lekarza, bo z tarczycą nie ma żartów. Kurczę zaraz macie ten roczek , już taki duży jest Patryś , ubranka na 92 cm - trzeci bliźniak dorasta do Olka i Julka ;-)

tere - to kiedy jedziecie znów na wakacje ?:-) Czy lecicie tam ?
Dobrze, że nie trujesz już kumpeli to jej życie i dziecko i tak będzie pamiętała co mówiłaś. Jest dorosła przecież chyba. Mam nadzieję, że będzie OK z maluszkiem..

Szyszunia -
ja to myślę, że jakiś filmik z tego BLW byś mogła ciotkom zapodać , he ? :-)

Moja kumpela idzie jutro do szpitala i w piątek ma planowe cc, już się nie mogę doczekać malutkiej Hani :-)

Urlopowiczkom udanych urlopów, ciężarówkom chłodu chociaż w nocy...;-) a staraczkom (kurka zgłupiałam już, czy my aktualnie mamy w ogóle jakieś staraczki ?????:rofl2:)

W każdym razie udanego dnia, lecę bo mam zakupy z Tesco do rozpakowania !:tak:
 
Hej dziewczyny.
Ani@k to duży Patryś jest 92 wow. Ja też muszę badania zrobić na tarczyce Ania przypomniałaś mi . No i na bank wyglądasz dużo lepiej niż Adamek ;-)
Tere pracusiu masz chociaż chwilę na odsapniecie ? ZatyrasZ się no ale jak jest co włożyć do kieszeni to cieszy chociaż to ;-). Tymek podrywacz mały :-) oj będzie łamał serducha .
Muma nie strasz bo my tą samą trasą jechaliśmy :-). Kurde faktycznie staraczki to są tutaj ;-)???
 
apropos tego przewijania, te dzieci to są małe potworki normalnie. U mnie jest to samo. On nie ma czasu na zmianę pieluchy. No i lubi na golasa. Jak tylko zdejmę pieluchę, to jest od razu myk z gołym dupalem...hehehehehehe i jarzy się jak nie wiem...
Kurde nie wiem jak obciąć filmik z fona. Wstawiłabym kawałek na fb ale z pindolem nie będę nigdzie wstawiać, a tylko na początku kawałęk widać. Umie ktoś?


Ja jadę autem do Hajduszoboszlo, bo to jest 750km. A jadę w niedzielę koło 23.00, żeby na spokojnie być tam na rano.
 
eeeeeeeeeeeee Ani@k u mnie tez wariactwo z przewijaniem, smyk wykreca sie w paragraf i lipa, tez daje wszystko co mam pod reka, robie dziwne dzwieki ustami, prykam, parskam i czasem pomaga a czasem jakby mnie nie słyszał, heh :eek:
Moj to jeszcze mi nie zwiewa pewnie jak Twoj , ale przydałoby sie cos to przetrzymywania ich. Cos Ala szelki na lezaco:-D:-D:-D
Mieszko dzis zaliczył pierwszego zajaca, zaczyna kleczec, nie wiem czy to normalne, ale opieral sie moich nog, stalam tyłem, a ten pac i na ziemi, ryk, ale polecieliśmy do kuchni po cycki zamrozone, zawinelam w sciereczke i juz po płaczu jak zczail ze matka grzebie tam gdzie on nie może:-):-D na szczescie siniaka /guza nie ma, bo w sob wesele to by pieknie sie prezentował:szok:
Muma na razie go nie krece podczas jedzenia bo raz to zrobiłam, to całe jedzenie rozciapcial,usmiechał sie, krotko mowiąć podsmie****ki sobie robił z matki ze dała mu takie jedzenie, nic do buzi nie trafiło, wiec nie chce go rozpraszać, jak sie nieco rozkreci to przyczaje go i pokaze. W zamian za to pokaze fotke z balkonowego basenu :-D:-)
No to mężulek pieknie prowadzi autko, tyle mandartow, najdrozsze wakacje, he?

Klikam na necie w aptece gemini i konca nie widac :angry: zaraz znow kasy z zusu nie bede miec:sorry:

Zuzu jak po wakacjach?
Tere masz czas na ogarniecie pakowania?
Gatto i Katiuszka w PL, fajnie im ze sie spotkaja.
Gochson plazuje ciało:tak:
Ahhh jak im fajnie:-p
 
reklama
Do góry