reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dziewczyny jest pęcherzyk i zarodek 4mm. Od poniedziałku idę na L4, więc muszę w pracy wszystko poogarniać. Odezwę się za jakiś czas. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Łooo matko ale emocje.

HURRAAAAAAAAAAA , wiedziałam , wiedziałam, odpoczywaj Mamusiu, nie emocjonuj się , ale SUPERRRRRRRRRRR :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Cześć!
Na dłuższe posiedzenie wpadnę jak mały zaśnie, teraz tylko chciałam pogratuować naszej Gochson:tak:
Kochana!!!! przeogromne gratulacje!!!!!! teraz już musi być wszystko dobrze!!!! trzymam kcuki za Twoją małą Fasolinkę&&&&&&&&&&&&&&&&&&& HURRRRAAAAA!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
Gochson ogromne gratulacje!!! Ale super!! Buzia sie sama smieje na takie wiesci! :tak:

Czesc wszystkim, wpadne pozniej..moze.. :-)
 
No to ładnie nam się weekend zaczął, będziemy mieć nowego Dziecia na forum :-):-):-) Super :tak::tak::tak:
Która tam teraz następna ?? Niedługo dwa miejsca się zwalniają ;-):-p

Ani@k **
Mam nadzieję, że jak się spotkamy nasze eMy znajdą wspólny temat bo my coś chyba się nimi zajmować nie będziemy :-D
A moja Mama czeka na usg w centrum Onkologii , tam gdzie miała poprzednio operację, ma to badanie 16 czerwca, potem biopsja i zobaczymy co dalej. I ja wyjątkowo spokojna jestem o ten wynik jakoś.
Mama się trochę zmieniła, tzn na korzyść, na pewno po śmierci teściowej się uspokoiła ale też zrobiła się taka bardziej 'normalna' , bardziej jak kiedyś. Tzn kiedy się spotykamy.. Teraz bedziemy częściej bo zamierzam ją zabrać raz na jakiś czas do jakiegoś sklepu albo do dziadków autem :tak:

Aleksis jak po imprezce ?? Jak Ty się czujesz w ogóle ? Czujesz, że to JUŻ ??? :-) Ale czad:tak:

maiev - jak wyżej :-) No chyba nie urodziłaś jeszcze ?? Koniecznie daj nam tu znać jak już będziesz Mamusią :happy:

Już to kiedyś mówiłam ale się powtórzę, zaczynałyśmy ten wątek w parę dziewczyn a teraz jest nas już pokaźne stadko :-) I będzie więcej :-D Jest ta moc jednak :tak:

Oli chrapie to ja sobie zrobię pazury ( i brew może też by się przydało :-p)

katiuszka - teraz tak myślę, gdzie Ty się z tere umawiasz ????? Czy Ty lądujesz może w Łodzi ???? I ze mną się nie zamierzasz spotkać ????:wściekła/y::-) Proszę mi to wyjaśnić :tak: A tere się smaży na całego, nawet słówka nie napisze , zapomniała o nas i już :cool:

Miłego weekendu Wszystkim !!!:-)
 
reklama
Hej.
Gochson - gratuluję i bardzo się cieszę. :) I suwaczek piękny. Dobrze że nie odwołałaś tej wizyty :)
Ani@k- no niestety nie jestem na porodówce jeszcze, a szkoda..bo mnie zaczyna zżerać coraz bardziej lęk przed nieznanym. U mnie w rodzinie wszystkie dzieci rodzą się po terminie i to czasem sporo , po wywoływaniu, więc nie wiem jak to będzie. Mojej siostry cała 3 po kroplówkach, po 2 tygodniach od terminu bo oznak porodu nie było..Się okaże.

I znowu zapomniałam co jeszcze miałam pisać, ja nie wiem jak Wy to robicie że tak w 1 poście odpowiadacie wszystkim i pamiętacie co do kogo. :shocked2:
Aha..imię póki co wybraliśmy tzn. mój mąż wybrał a ja na razie dumam...Lena, bo w miarę uniwersalne. Mnie jest ciężko wybrać imię dla dziewczynki, bo moje (Ewa) jest najpiękniejsze :-p i jakoś lepszego nie mogę znaleźć hihi. Poza tym jestem walnięta i po 2-3 tygodniach i tak przestaje mi się podobać imię. Miało być jeszcze Ania albo Sylwia. Oba w razie jak nie zwieję zaraz z Niemiec są uniwersalne. Ale nie wiem. ...

Znikam zrobić coś...bo jak się wstaje o 11 to jakoś dziwnie szybko czas leci. papa
 
Do góry