reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej,

U nas leniwa sobota tzn dla eMa bo odpoczywa od rana właściwie. Teraz to nawet ja jeżdzę po zakupy no bo muszę ćwiczyć ale ten oczywiście musi ze mna.. No i dzisiaj się przypierniczał pierwszy raz do mojej jazdy i się pokłóciliśmy. I super, mam spokój :happy2:

Julka zadowolona z wycieczki ale dziś już siedzi w pokoju i stuka bo ma 4 klasówki w tym tygodniu a jutro lecimy na ten obiad z teściem i na losowanie samochodu. Pisałam Wam, nie ? Wzięłyśmy z Julką udział w konkursie w Centrum Handlowym, wrzuciłyśmy aż 4 kupony (to wtedy co tyle zakupów narobiłam) no i mamy nadzieję, że się uda. Ale by były jaja i prezent na Dzień Dziecka :-D Trzeba niestety osobiście byc na tym losowaniu;-)

Kupiłam dziś Olkowi szelki, wyszedł w nich ze sklepu jak grzeczny piesek, super sprawa, on praktycznie nie czuje , że ja go prowadzę a ja się czuję dobrze bo się nie boję, że mi gdzieś wyskoczy :-) Jutro już idziemy w nich na wyprawę:tak:

Szyszunia korzystaj z błogiego spokoju :tak: No może 9 mcy po ślubie to tak nie działa jeszcze ale trzeba taki czas umieć wykorzystać, dla siebie, ewentualnie dla dzieci.

Aleksis, maiev - Wy to tu codziennie powinnyście się meldować co tam u Was. Co tam u Was ?? :-)

Po obiedzie idziemy na ten rowerek tylko coś się właśnie chmurzy :baffled:

Miłego weekendu Dziewczynki :tak:
 
reklama
Hej,

Fakt, ja i Maiev jako przyszle mamy i obecnie bez dzieciow powinnysmy sie wiecej udzielac, Caterina tez:tak:
Muma e tam niech se M marudzi, zawsze bedzie marudzic, nawet po 10 latach, wiec miej to gleboko w dooopie. Bede se jedzic tak jak lubie i mi sie podoba, co nie`?
Olus w szelkach, he he, fajny widok musi to byc. No to kciuki za jutrzejsze losowanie!!! A Julka kochana i pilna corcia jest

Katiuszka
jak dzis Julian? Co porabialiscie?

Pieknaszyszunia chyba Ci smutno troche bez eMka? Ale jutro wroci. Fajnie ze sobie dajesz rade z Mieszkiem i Panem P.

Moj wlasnie sie zastanawial nad wypadem na motor z kolega. Kurde, wkurzylam sie, bo mu powtarzam, ze niedziela jest dla rodziny a nie kumpli jasna mac! On sam ma w domu ciezarna babe to niech sie nia lepiej zajmie, a nie wyciaga kumpla, bo mu sie nudzi.

Wiec jutro pojedziemy sobie moze do takiego miejskiego zoo, troche sie rozerwac, pospacerowac, tam jest bardzo ladnie, jeziorko, kafejka

Dzis bylismy u mojej kumpeli Sylwii( musze zaprzeczyc ze Sylwie niefajne sa), M jej tam pare rzeczy przy meblach kuchennych porobil, my se poplotkowalysmy na balkonie na sloneczku, potem zjedlismy u niej dobry obiad i do domku. Posprzatalismy, M pomogl mi poodkurzac w boxach pod materacami w lozku, pozakladal przescieradla, a ja przebralam posciel, posegregowalam tez klamoty, zrobilam tez porzadek w szufladzie w lazience z kosmetykami i bizuteria. Pranie tez posprzatalam, ale juz nie prasuje.
Janisek dokazuje troszczke, moze tez meczy go moja zgaga, chyba po owocach mnie dopadla (truskawki i winogrona)
Potem obejrzymy z M film na TVP Polonia "Skrzydlate swinie". Nie wiem tylko czy wytrwam, bo juz cos mi sie ziewa

Ide luknac na FB; moze tam jakas impreza sie odbywa;-)
Milego weekendu Kochane
 
Schowek01.jpgCałusy dla naszych kochanych brzdąców.
 

Załączniki

  • Schowek01.jpg
    Schowek01.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 30
Dziewczyny próbowałam kilka razy odpisać ale zawsze zasnelam ... Wiec kolejna próba podjęta ;)
Mam trochę nadrabianie wiec jak bede odp na cos o czym Wy juz zapomnialyscie wybaczcie !


Maiev to widzę ze tez chudzinka byłaś ;) chociaż mnie to sie podoba ze w cycki mi poszło hehe ;) a jak u Ciebie????


Tere czyli salon fryzjerski - No to rozumiem ze moze byc ciezko znalezc dobra fryzjerke fryzjera jako pracownika bo mnie jako klientce ciezko było znalezc dobrego ...
A co do wybielania to po tym u dentysty nie mialas wrażliwych ząbków? Ja juz nie pamietam... A po nocnym faktycznie troszkę dało sie odczuć ale to mozna skrócić ten czas...
Hehe sie ustawiłas z tum myciem ząbków ;)
A teraz kochana baw sie dobrze na kos i odpoczywaj !! ;)


Katiuszka jak maz ? Julek zdrowy? Z imieniem maluszka to długa historia jeszcze brak ostatecznie ..
Gratulacje zostania ciocia ;) mam nadzieje ze z maluszkiem wszystko jest ok ;)
Btw jak przezylas upadek małego i ta krew / dla mnie to niewyobrażalne jeszcze o_O
Mały wie cio dobre z tymi ciałami kobiecymi ;)))
A koleżankę faktycznie olej a przynajmniej nie trać nerwów na nią ;*





Ania@k u mnie z tym lezeniem bardzo słabo ciagle zalatwiam cos, to ze ślubem to z remontem, wiec szans na lezenie na prawde mało ;(


Muma mam nadzieje ze juz lepiej u Ciebie !
Muma a cio za bestie masz ktora to skończyła 4 lata? ;)
I nie martw sie innymi kierowcami, wszystko pomalutku;) ja tez np w nowym mieście jeździłam wieczorami duzo , bo duzo spokojniej na drogach i łatwiej sie jeździ wiec tez polecam ;)
Muma Fiat wygrany ??
Ładne rzeczy ba tych wycieczkach ..


Gochson, Katiuszka, Gatto, Ania@k, kok.o, Muma, Aleksis, tere dzięki ;*


Kok.o mam nadzieje ze wszyscy juz zdrowi ! A to lepiej jak mała taka dobra jest ;)))


Jeszcze zostało mi 80 postów do nadrobienia ;)


Gatto ja to w szał euforii hehe i spokojnego o ile takie moze byc kończenia remontu .. :/ organizacja wesela duzo sie dzieje , dlatego staram sie teraz nadrabiac stratę na forum ;)
Mam nadzieje ze po szczepieniu jet ok :)


Maiev mam nadzieje ze nie przegapiłam porodu ;)


Gochason o tak leśne zajazdy bułki jajka pomidorki i herbata bądź kawa z termosu ;))) to były podróże ;)))
Twoje objawy to dobry znak! ;) czytam dalej by doczytać dobre wiadomości z wizyty ;)
No jest !! Nie mogło byc inaczej zarodek 4mm ;))) to juz kawałek dzidzi ;)) za 2 tyg bedziemy cieszyć sie serduszkiem!!!
Jeszcze wytrzymaj 3 mce do konca 12tyg chociaż z fryzjerami itd choćby ze wzgl na mdłości - ja tez czułam sie fatalnie w tym czasie , a teraz sobie odbijam;) fryzjer kosmetyczka i cacy ;)


Ijea skończyłam !


Obiecuje poprawę! ;)
U mnie duzo sie działo, przyszły maz onierzmowany do ślubu, akt jego chrztu odnaleziony, termin ślubu potwierdzony, sprawa z prawnikiem omówiona, ekipa remontowa ochrzaniona ... Spaprali mi tapetę taka zajwbista kuoilam na jedna ścianę w sypialni , mała ściana tapety na kai tylko ponad 500 a tak położyli ze sama zrobilabym to tak samo ! Albo lepiej ! Podłóg nam
Zabrakło i nie mogli w piątek skonczyc;( teraz czekamy az przyjdą
Od producenta bo na sklepach na sl nie maja na stanie ;( i zaś obsuwa...
Wczoraj byłam na weselu znajomych i na dzien dobry po obiedzie zaliczyłam zająca roztrzaskujac kolano i targajac pończoszki! Wiec za bardzo nie udało sie pobawić hehe No ale obcasy mi nie sluza równowaga juz nie ta , zreszta widać to podczas slalpela jak robię - tzn tylko pierwsze 18 min dopóki nie robi tych ćwiczeń na brzuch typowo ;)


A moze Wy maxie namiary na jakieś fajne zespoły , dj weselnych lub fotografów i kamerzystów ? Bo tylko to mi zostało miałam sie zajac tym w zeszłym tyg ale nie wyszło ...
Ok dziewczynki lecę spać bo 3 h czytałam ;) jutro sie odmelduje juz !


Buziaki!

ps. potrzebuje Waszej pomocy w dodaniu tego tematu do ulubionych - mam dodane w telefonie ale tu nie potrafie :(

o i w koncu wiem o cho chodzi z zarowkami - tzn nie wiem o co chodzi ale widze ze mam dwie tez:p :)

no to juz lece buzia raz jeszcze i wszystkiego naj jeszcze dla Waszych pociech i dla Was rowniez kochane Mamusie i Dzieci:*























 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki,

No pisać mi tu zaraz jak tam po weekendzie, po Dniu Dziecka :-)

Nasz łobuz mały dostał wywrotkę i ten rowerek. Na rowerek go wsadziliśmy w kasku (który mu się bardzo podoba i chodził wczoraj w nim zamiast czapki), poszedł trzymany przez Tatę ze 20 metrów , po czym walnął rowerkiem o glebę i pobiegł do piaskownicy.
Potem na rower nie chciał już wsiadać, chyba za wcześnie i mam nadzieję, że mu się zmieni;-) Ogólnie myślę, że to dla niego na tym etapie jest niefajne bo nie moze rozwinąć dużych prędkości:-D Co innego pchanie wywroty albo najlepiej siedzenie na niej jak Tata pcha:-p

Byliśmy też na obiedzie z teściem w takiej super knajpie "Gęsi Puch", uwielbiam ich jedzenie, mniam:tak: Ale twarda byłam i jadłam chłodnik i kurczaka z grilla z warzywami i kawę tylko czyli dieta :-) Było baaardzo miło. Potem dziadek patrzył jak wyjeżdzam z parkingu i mało co z wrażenia nie przydzwoniłabym w inny samochód ;-)
Olek był w tej knajpie meganiegrzeczny, tzn on już nie usiedzi w krzesełku do jedzenia, no chyba , że je. Więc na zmianę ganialiśmy między stołami z Olkiem na smyczy, zbierając różne spojrzenia innych ludzi ;-)

EMka - no gratuluję wpisu długaśnego !!! :-) Moje psisko to owczarek niemiecki, misio raczej ale i tak się go ludzie boją :-p
Aaa Fiata nie wygrałąm, były takie tłumy, jakiś młody chłopak zgarnął, heh, szkoda bo ładne autko było i z kokardą na dachu ;-)
To Ty się teraz do ślubu szykujesz, dobrze zrozumiałam ?? Kiedy będziemy miały co opijać ? ;-)

Uciekam bo już się Oli znudził i zaczyna kombinować :-)
Miłego poniedziałku i Do później !!!
 
Witam sie i ja,

Dzis piekny dzionek, jak wczoraj, choc o wiele chlodniej. Na razie ogladam TV, glowa umyta, potem suszenie i moze wybiore sie do sklepu po jakies owoce i warzywa. Wieczorem przyjedzie moja przyjaciolka i bedzie u mnie nocowac, bo eM musial niestety wyjechac sluzbowo, ale jutro pozno wraca, On zestresowany, ze moze sie cos wydarzyc, gdy go nie bedzie w domu. Ale to juz ostatni wyjazd do czasu mojego porodu no i tygodnia spedzonego potem razem juz w 3.

A Wy jakie plany? Praca, spacerki z Maluchami?
I jak Wam minal Dzien Dziecka?

Dzis juz 2 czerwca, o matko, ale ten czas biegnie...Wlaczyl mi sie niestety ten modus nerwowy letko, ale co mam zrobic, tylko czekac i nie krecic sobie filmow co bedzie.

Reszta Pan-prosimy o relacje
 
hej!!!
Ja na moment, wpadné jak Juluś zaśnie. Zaraz zbieram się do apteki, bo mnie przeziębienie okrutne dopadło:cool: Gardło boli, gil do pasa, oczy pieką, na szczęście nie mam gorączki. Julek też ma katar znowu:wściekła/y:mówię Wam, po tej durnej szczepionce jakiś osłaboony czy co:eek:
Resztę opiszę później!!!
Miłego dnia!!!!
cdn:tak:
 
Hej wszystkim. Czuję się boleśnie skopana ale wyspałam się trochę nawet, chyba dlatego że pogoda taka ładna wreszcie od rana :) Skopana to złe słowo, bo wychodzi że Mała mnie tak głową dewastuje po nocach. :eek:
Włączyłam sobie moją muzę, bo później jak M wraca to się nie da bo się krzywi ...mówi że to szarpidruty są a nie muzyka. :-)
EMka - ale się naczytalaś hehe pracowicie. Fajnie ,że przygotowania do ślubu idą sprawnie, niestety na zespołach i innych takich sprawach nie znam się bo ja wesela nie miałam. Jak widziałam ile przy tym pracy i biegania, dzwonienia to nadal nie chcę mieć. ;) Ale życzę żeby wszystko poszło u Ciebie łatwo i bezstresowo. O fachowcach od tapet to ja co nieco wiem, tak ciężko trafić na kogoś OK, że chyba trzeba się samemu nauczyć przyklejać. No szkoda że się nie spisali.
Muma- szkoda ze nie wygrałaś. myślałam że wygrasz :) Następnym razem Twoja kolej będzie. Moja koleżanka też miała szelki i niektórzy ludzie się gapili tak dziwnie jakby to jakas krzywda byla czy cos...a ona jakas szurnięta. No bo jak to tak na szelkach, a ona mowi że czuła się bezpieczniej bo mały często np. z chodnika na ulicę chciał zwiewać.
Fajne prezenty dostał Twój synek, a rowerek mu się pewnie później bardzo spodoba jak już oswoi tą bestię :)
Gochson- fajny patent z tym notatnikiem, muszę wypróbować, bo inaczej nie widzę. Jestem zbyt roztrzepana żeby tak zapamiętać wszystko. :) Dzięki. Fajny prezent Adaś dostał, wodą te pożary gasil czy tylko udawał? Popływaliście w mieszkaniu? :-p
PięknaSzyszunia -tak patrzę i kurka, Ty masz małe dziecko i czas jakiś dla siebie i na forum skrobnąć, a ludzie tylko straszą jak to pozniej koniec ze wszystkim i ogólnie padne na pysk i ogolnie wiecie....Wiem że to zależy od dziecka i od zorganizowania się...ale po cóż ludzie tak straszą to nie wiem...Dobrze wiedzieć że się da :)
Aleksis - miałam nadzieję że Twoj eM już nie będzie musiał wyjeżdzać, nie dziwię mu się że nie jest zachwycony że Cię zostawia. Dorze że koleżanka przyjdzie, zawsze to raźniej w razie W. Fajnie że to już ostatni wyjazd - Janis pewnie poczeka na tatusia i wtedy dopiero wyjdzie :). A co do imienia Sylwia, to ja osobiście też mam pozytywne doświadczenia i znam tu w DE nawet 2 osoby i obie są bardzo fajne tak jak Twoja koleżanka.. :) Tylko jakoś tak słyszę od innych ludzi ze beeeeee. Nieważne. Trzymaj się. :)
Katiuszka- no niefajnie, mam nadzieję że szybko wam przejdzie ta infekcja.

Idę się ogarnąć jakoś...dziś do lekarza..ciekawe czy znowu usłyszę rewelacje w stylu, że do porodu mi nie wolno swoim powozem jechac tylko karetką i na leżąco...Oby nie. Papa.
 
reklama
Muma na rowerek pewnie przyjdzie jeszcze czas ;) dobrze ze z autem trafiliscie ;)))
Owczarek fajna sprawa - dla pocieszenia ja mam yorka i tez potrafią sie bać mimo ze ona nie z tych szczekających ;)
Szkoda z tym autem zawsze fajnie wygrać ;)
Ta do ślubu hehe po 5 latach 3cie podejście wiec teraz juz nic nie przekładamy - termin 8 sierpnia ;)

No nic teraz lecę z mama do lekarza potem dojrzeć remontu a potem na płoty ;)

Miłego dziewczynki ;)
 
Do góry