reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma no coś Ty, nie żartuj! Schaboszczaki w bułce to zajebista sprawa! Te dzieciaki to się teraz na takich rzeczach nie znają... Ciekawe jak Tymek kiedyś. Ja mam sentyment do tej pory. Jadam tylko takie na wycieczkach, w drodze na wakacje, więc kojarzą mi się tylko z miłymi rzeczami. Jak pewnie większości z nas.

Katiuszka
Ty bidulko. Mój Tymek też dziś jakiś marudny. Jeszcze go takiego nie widziałam. Mało jadł, więc był głodny chyba, do tego nie wiem co, bo zębów nie widzę, a ślinę ma do pięt, tak mu się ciągnie, wygląda jak dziecko z marginesu społecznego, bo upluty, umazany tym na buzi, ja wpadłam w wir zakupów na wyjazd, a on co trochę płakał i chciał na ręce. No masakra. Wszystko szło dwa razy wolniej, więc dopiero skończyłam pakowanie i biorę się za schaby. Mały oczywiście śpi.

Co do pakowania, to też masakra. jeden bagaż 15,3kg, drugi 25,4 czyli ciut za dużo. A myślałam, że coś dopakuje, a tu diupa. Wyjęłam 3 zupki do podręcznego i gites jest. Z domu wyjeżdżamy o 3.00. Samolot mamy o 7.00, więc o 10.00 będę "smażyć schaby"

Gatto Muma
hehehehehehehehehehe nie doszukałam się wcześniej tej dwuznaczności.... Hehehehehe no to idę piec , czy tam smażyć schaby jedne na drogę a jutro już będę wysmażać tłuszcz z biodróweczki i goloneczki.

koko solka już była wcześniej. Dwa tygodnie temu raz i tydzień temu raz. Tak jak mówisz, smyrgnąć się trochę promieniami UV co by nie zrzucać skóry po jednym dniu (poparzonej).

NO DOBRA RURUNIE, plotkujcie tu, byle nie o mnie. Nie wiem czy będę zaglądać, bo nie wiem jak tam z fifirifi, czasem nie ma, a czasem każą sobie płacić głupole. Prędzej jak coś, to na fejsa wrzucę może jakąś fotkę, żebyście mnie pamiętały, ale też nie wiem. Pisać na FB nie będę bo nie mam mesengera, chyba że pod fotką.

Ahoy!
Azymut Sporady Południowe!
 
reklama
TEREFERE wspanialych wakacji, sloneczka duzo, usmiechnietego emka i Tymusia caly czas. I pamietaj, Grecy to tez Poludniowcy;-)
A te schaboszczaki musza byc pycha, az mi slinka leci

Kok.o kurcze, musi Cie bolec. Ale krople masz od lekarza? Ewunia jest boska, taka mala rezolutna dama

Katiuszka jak Julian dzis wieczorem? Lepiej z tym katarem? A Ty odpoczelas troche? Dzis miala K. urodziny na laweczce w parku?

EmKa GRATULACJE ZDROWEGO SYNKA!

Caterina super, ze Fasolek jest ok i macie sie dobrze. A tyj sobie ile sie da, te pierwsze kg poszly Ci w (.)(.) jak u mnie. teraz juz nie zdaja sie byc takie duze, bo brzuszek jest juz mega, ale co bedzie po porodzie, jak mleczarnia zacznie pracowac?:szok: Buziaki Kochana i pisz nam czesciej

Ani@k where are you?

Maiev juz jest ok, Mala prawidlowo lezy i czeka na wyjscie na swiat, wiec musi byc dobrze!

Gatto Biedna Cri...Ale pewnie juz zapomniala, mamusia utulila potem. Wierze Ci, ze malo czasu, ten dzien tak mija szybko, a tu trzeba sie do roboty zbierac

Muma fajny Wolf, no prawdziwy wilk, zew krwi mu pozostal:-D Dziadek jaki uprzejmy, zrobil miejsce dla czlonka rodziny przy stole. He he, szwagierka to taki fake wegetarianin? He he, moze chce z dupska zrzucic, bo lato idzie
Kciuki za wizyte Mamy w Centrum O.

Gatto, Muma fajne suwaczki

Zuzanka, Pieknaszyszunia-opalacie sie ciagle???
Gochson jak sie czujesz?

Ja jakies 600g na plusie, Janisek tez ma wiecej, rosnie sobie spokojniutko, oby dotrwac do 11 czerwca, choc nastawiam sie bardziej na 16-06

Zgaga mnie meczy troche, ale to z lakomstwa, wcisnelam kromala z zoltym serem, mimo, ze nie bylam glodna.Cierp cialo cos chcialo:tak:

Ide sie myc i do wyrka!
Do jutra!
 
Dzieki laski.
Aleksis zaciskaj nogi chocby do 6ego. To fajna data. A juz na pewno do poki nie wroce. A wracam 4ego ale nie wiem o ktorej.

Za pozno wyjechalismy. 30min opoznienia,ale postaramy sie nadrobic trasą do Wawy.
 
Hej,

tere leci sobie choć ledwo zdążyła, pisałyśmy rano smsy bo Oli zrobił mi pobudkę o 5.20 dziś :szok::-) To już lekka przesada, ale wczoraj po szczepionce padł o 20ej i spał ładnie całą noc choć pioruny trzaskały i błyskało się całą noc u nas..

kok.o no ja kupuję ten biegowy, zaraz dzisiaj jak zaśnie Glut wybieram i zamawiam, żeby do piątku przyszedł;-)

Aleksis - ja myślę, że Ty jeszcze na Janiska poczekasz, wiesz jak to jest z chłopakami, siedzą tam leniuchy ile wlezie:happy2: Jemu się to przyda, w ostatnich tygodniach przybierają najlepiej o ile łożysko jest OK ale to wiesz. Poza tym myślę, że na pewno będzie ważył koło 3-3.2 - zobaczysz, taki standardowy dzidziuś nie za ciężki do dźwigania na początek dla Mamusi:tak:

U nas dziś szaro i pada. Z Julką rozmawiałam szaro nie pada i ciepło. Ogólnie jest megazadowolona , cały tydzień z klasą i innymi klasami, faaaaajnie ma :tak:

Aaa wiecie w Dzień dziecka na 16tą muszę jechać do centrum handlowego gdzie ostatnio porobiłam sporo zakupów. Julka wypełniła kupony i mamy 4 w urnie i można wygrać fiata 500 L. Ja to średnio wierzę w to no ale ktoś wygra a szansa dużo większa niż w Lotto. Ale by było super, pół kredytu spłacone;-) Przedtem pewnie Dziadek nas zabierze na obiad na miasto, coś tam wspominał eMowi, fajnie.

Z Mamą czekamy na usg 16 czerwca i konsultację onkologów. No i pewnie biopsję. Mam dobre przeczucia. 5 lat temu to od razu wiedziałam, że będzie zonk...

Olek paraduje od wczoraj z podbitym okiem (i tak poszedł na szczepienie). Tak przygrzmocił w fotel , że ma normalnie fioletową śliwkę pod okiem. Ale pani doktor nie miała podejrzeń , że go tłukę, chwaliła go , że taki rozbójnik :-p Ogólnie chciał ją zepchnąć z fotela i kręcić nim w kółko :zawstydzona/y::-D

Gochson chyba czas na relację ze świata pracusiów ? :-) Jak się czujesz ogólnie ?

maiev
a dziewczyneczki z kolei lubią wcześniej wyjrzeć na świat, także dobrze, że falbanki już gotowe:tak:

Ani@k **


Dobra, lecę gotować zupę i kawę robić :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc


Tere fere schaby w bułce - mniam, przypominają mi się stare czasy jak jezdziłam z rodzicami na wczasy. Zawsze gdzieś stawaliśmy na parkingach leśnych i były właśnie jakieś kotlety z bułką, jajka i inne smakołyki. A teraz co się porobiło - ludzie się zatrzymują w mc donaldach czy innych fast foodach.


Koko, Muma są różne rozmiary biegowych - takie od dwóch lat i takie od 3 lat. My kupiliśmy taki od 3 lat i śmiga, wiec myśle, że te mniejsze będą teraz w sam raz dla Waszych maluchów.


Aleksis już gotowe wszystko, bo to tuż tuż. Fajne takie oczekiwanie, zastanawiasz się jak będzie wyglądał i się zachowywał.


Muma u nas Adaś też wstał przed 6 i przyszedł do nas z płaczem. Nie wiem czy mu się coś śniło, czy co, no ale ja też średnio spałam. No i położył się wczoraj o 22:30 - kto to widział, żeby dziecko tak późno spać chodziło.
To mój synek chyba jakiś inny bo się pośpieszył z wyjściem na świat o 2 tygodnie, no ale dobrze bo wazył 3750, a pewnie w te 2 tygodnie to by mi dobił do 4000.


Hmmm jak ja sie czuje, dobre pytanie. Jakoś średnio sypiam, tzn chce mi się spać wczesnie, ale jakoś nad ranem się budze, gorąco mi strasznie i się poce, serce mi wali - chyba te hormony mi buzują. Rano znowu czuje sie słabo - w głowie mi sie kręci i mdli mnie. Ogólnie nie jest źle. Jeszcze całe 2 dni i wizyta - matko jak to się dłuży.


Tere fere miłego wypoczynku - no i czekamy na jakieś opowieści.


Muma fajny suwaczek. Dziś nawet przeglądałam oferty wyjazdów na grouponie i nawet fajne niektóre i niedrogie. Przez mysl mi przeszło, zeby iść na L4 i sobie wyjechać na pare dni z młodym.:-D
 
Gochson - to dobrze, że hormony buzują, jeszcze 2 dni i będziesz wstawiać przepiękny suwaczek &&&&&&&&&&&&&&&& :tak::tak:

Wróciłam do tego filmiku Adasia na rowerku , ja chyba taki sam model upatrzyłam ale u mnie piszą, że to od 18 mca:baffled: PUKY LR-M ??
Rowerek biegowy PUKY LR-M NIEBIESKI dzień dziecka (4265766039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Jeśli to ten sam rowerek to powiedz, Adaś jeździ na najniżej ustawionym siodełku ??? A jeśli tak to ile ma wzrostu, Olka wczoraj mierzyła pielęgniarka - ma 90 cm.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki :-):-) To ja biorę ten, i chyba też w Waszym kolorze ;-):-)
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==

Albo może inny mniejszy z pompowanymi kołami, ech...:-p
 
reklama
My wzieliśmy pompowane, bo raz, że większy a dwa że lepiej sie jezdzi. Wiadomo, ze na piankowych będzie trudniej na nierównym terenie. Ma siodełko na najniższym poziomie i sięga, nawet ostatnio sie zastanawialismy czy nie podnieść trochę, bo widać, że już podrósł.
 
Do góry