reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Gatto a no motam, motam.. czasem sama się sobie dziwię :shocked2::cool2: kaka taki piłkarz jest :tak::-) w realu teraz chyba gra..
 
reklama
Hej wszystkim.
Ja na moment bo jakoś humora nie mam i coś słabo kontaktuję. Padnięta jakaś chodzę, a raczej leżę bo nic mi się nie chce.
Falbaneczki i inne mniej kłopotliwe odzienie wyprasowane i spokój mam póki co.
Katiuszka - ja czapeczek to chyba za wiele nie mam, i to głównie zdobyczne, więc pewnie w ilości Cię nie przebiję :) A Ty taka wielbicielka małych czapeczek jak moja siostra?? Ona mówi że nie mogła przejść obojętnie ;)
Znikam bo usiedzieć się nie da z tym tańczącym brzuchem. Pa Trzymajcie się.
 
Gatto noooo heh dawno meczów nie oglądałam.. :sorry:zzresztą ja nie jestem fanką realu więc mogłam się pomylić :-p ostatnio jak oglądałam meczyk to właśnie grał w realu, przemieszczają się ci piłkarze!!! ale czytałam że z milanu też już chce odejść..
Maiev hehe no to ładnie przygotowana jesteś, teraz leż i czekaj na rozwój sytuacji.. jeszcze tydzień i przywitamy.. no właśnie, imię jakieś jest dla Córci???
 
czesc babolki:-)
Muma rany...:-:)-( sciskam Cie mocno :** Z mama bedzie dobrze, mały guzek, wytną i bedzie dobrze:tak::tak:. Trzymajcie sie wszyscy :** i niech już się ta złą passa skończy!
Gochson hyhy a Ciebie do prasowania nie ciągnie przypadkiem? ;-):-p:-)no i gratuluje bezpieluchowego sukcesu Adasia:-)
maiev ale zeby falbanki prasowac?:eek:....hehe a w sumie prasuj sobie, potem juz nie bedzie na to czasu ani ochoty, a tez i potrzeby nie bedziesz widziala takiej;-)
EMKA super!! gratuluje :-)teraz juz tylko w spokoju rosnij sobie, jedz, pij i leniu**** ..:tak:
katiuszka hehe no jak to, drinków na parkowej ławeczce nie bedziecie obalały?:eek:;-):-p łłeeee to co to za impreza :-p. Kurcze, ta mamuska 14 miesiecznego dizecka jakas nierozgarnieta,:eek::szok: w tym wieku juz wiekszosc dzieci chodzi i ja to wczesniej nie ruszyło?? na fb potrafi siedziec ale info w necie wyszukac to juz problem? naprawde, rece opadaja na głupote ludzi..:wściekła/y: a i gratulacje ciociu :-)Maluszek szybciutko dojdzie do siebie:tak:
Gatto widze, ze z Cri sie juz dogadujecie;-) ja Młodej zawsze pytam czy kupa jest albo czy pieluszke zmienic trzeba, a ona jakos nie kuma, sama musze obwąchiwac ;-) a, my tez zęba mamy nowego. jednak sie przebił (ten co to kiedys miał byc i nie pojawił sie), tylko nie wiem czy to 5 czy 4 bo tak dziwnie jest daleko i w dodatku jakos z boku dziasła zaczał wyłazic...
Ani@k Patrys juz nieżle zaiwania sam!:-) hehe raz dwa i bedziesz musiała myslec nad bramkami i innymi zabezpieczeniami. Na poczatek kontakty:tak:
o, i jestes z Gatto "zywą legenda forum".. kurka, co to za zarówki jakies są??



ja z Młoda w domu siedze, znaczy na dwor wychodzimy, po południu, bo inaczej sie nie da w taka pogode, ale mamy zaliczoną biegunke, leczymy zapalenie ucha, a katar i kaszel juz mijają.
Do tego mnie sie przypetało przeziebienie i megakatar, od ktorego chyba tez mi sie robi zapalenie ucha, bo ogłuchłam znowu na jedno ucho.. szlag by to trafił:wściekła/y:
Musiałam wypisac sie z biegu sobotniego, bo nie mam siły człapać nawet, w czwartek prawie umarłąm (swoja droga w takie upały i tak ledwo zipie).
 
Hej,

To forum to dla mnie okno na swiat prawie, bo nie mam sygnalu telewizyjnego, zepsulam kabel z anteny. M sie ucieszy pewnie:eek:

Cos ta pogoda i Mamuskom i Dzieciom nie pasuje. te zmiany temperatury sa chyba zbyt gwaltowne, mnie tez cos bral katar. Ale nie wolno sie poddawac i musimy sie chyba cieszyc ze slonca.
Wrocil M wlasnie, wiec uciekam.
Dobranoc!
 
Kobitki, jesteście tu? jutro jadę do polskiego sklepu i muszę kupić małemu jakiś syrop na mokry kaszel. Tylko jaki??? wyczytałam, że dobrze jest dwać dwa- do 16-17 godz wykrztuśny, a potem na noc hamujący odruch kaszlu. Wiecie które to? wykrztysny to chyba Flegamina, Mucosolvan...a ten hamujący to jaki? Mały jak chodzi w dzień, to bardzo mało zakaszle, odrywa mu się taka flegma lekka, ale jak się położy, to męczy go bardzo. Pewnie będzie nieprzespana nocka..jenyyyyy....
Jak coś wiecie, to będę wdzięczna za porady:sorry:
kok.o yyy to u Was tez nieciekawie:sorry: kurna, ta pogoda to faktycznie do bani..raz zimno, raz gorąco...Np. tutaj w weekend i na początku tygodnia było coś 25-26 st, a dziś i jutro ledwo 15:szok: do tego leje i wieje. No i sie dziwić, że choróbska się panoszą...
A co do tej babki z Mamusiek, to ona ciągle się pytała angielskich lekarzy, położnych na ważeniu itp. Ale według angielskiej służby zdrowia jest ok...no to wierzyła lekarzom...ale po jakimś czasie już jej to nie dawało spokoju, no to zapytała na tamtej grupie. Tak to właśnie tu leczą...
Aleksis coś Ty wyprawiała z tą anteną, że kabel zepsułaś???;-):-)
zmykam do spania, bo Julek śpi u mnie i się strasznie wierci, boję się, że zaraz zleci:eek:
Spokojnej nocki życzę!!!

edit: dzięki Muma *** już doczytałam na fb:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ale upal....ufff. Ogarnelam chate zaraz sie zbieram na dzialke. Jeszcze mnie dopadla alergia a za bardzo nie mam sie czym ratowac, poki co pije wapno. Wczoraj tak kichalam ze az mnie brzuch bolal. Czekam na deszcz bo to dla mnie ulga. Milego dnia o grilowania.
Katiuszka zdrowka dla Julka
koko zdrowka
aleksis no pieknie co robilas z ta antena?
Pochwalilam wczoraj malego i dzis wszystko zasikane, ewidentnie robi to specjalnie, zasikal dzis sobie lozko, dywan i nasz dywan. Jeszcze sie chwali mamo nasikalem do lozka. Masakra.
 
reklama
Witajcie Dziewczynki :-)

Jeszcze raz życzenia dla wszystkich Mamusiek, tych, które już mają bobuchy, tych które za chwilę je zobaczą po raz pierwszy i tych, które jeszcze chwilkę dłużej poczekają ale to tylko chwila w porównaniu z tym czasem, który spędzicie razem z dziećmi:tak:

Mój Oli też dziś wyjątkowo grzeczny, zupełnie jakby czaił o co chodzi dzisiaj. Nic co prawda nie przygotował specjalnego, mam nadzieję, że Tata mu pomoże po południu ;-) Jula pojechała na tydzień na Mazury z klasą ale od niej już wczoraj dostałam buziaki i ulubiony dezodorant ;-)
W sobotę mieliśmy tego grilla, pogoda trochę kaprysiła, wędrowaliśmy ze stołem z trawki na taras i z powrotem ale było wesoło i bardzo miło. Zawsze takie luźniejsze imprezy są weselsze i nie trzeba się za bardzo spinać ze wszystkim :-p
Goście nas namówili żeby Wolf nam towarzyszył (normalnie go zamykamy bo ja nie chciałabym np zostać opluta albo obkłaczona przez taką bestię) No i mieli co chcieli, trzepał się ile wlezie, biegał jak dziki mustang i porwał teściowi kiełbachę z talerza:-D No ale w końcu miał tego dnia 4 urodziny ;-)
Dużo też jeździłam, wczoraj byliśmy całą rodzinką Twingo w Manu i u Babci, to dość daleko i nawet sama parkowałam na wielkim zatłoczonym parkingu. Oczywiście ludzie się trochę irytują, że tak długo to robię ale chrzanię to, muszę się nauczyć i już:tak: eM mnie pochwalił po wczorajszej wycieczce i Julka nawet powiedziała, że już jej nie bolał żołądek jak za pierwszym razem:-D Olkowi podoba się od początku:-D

EMka - gratulacje !!! Ja też wiedziałam, że jest OK wszystko. Teraz już tylko radość i spokój aż do narodzin:tak::-)

maiev, Aleksis ostatnia prosta Dziewczyny !! :tak::tak: &&&&&&&&&&&&&&&& Ale super, niedługo zobaczymy nasze nowe Dzieci :tak::-)

Gochson jak się czujesz ?? Ja też miałam alergię bardzo dokuczliwą z Julą, to może tak na dziewczynkę jest ?? :tak:

katiuszka -
jak mały kaszlak ??


Dla reszty buziaki , odmeldowywać się po weekendzie :-p

PS
Co kupiłyście / kupujecie na Dzień Dziecka ?????
 
Ostatnia edycja:
Do góry