reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć wieczorową...eee nie ...nocną porą:-p
Matkoo jak mi ten dzień dziś zleciał...Późno wstaliśmy i tak jakoś poszło, że nawet nie wiem kiedy, a tu wieczór nastał:baffled:
Małemu się ząb przebił, chwila oddechu:-p Na spacerze pospał prawie 2 godziny i wieczorem szalał do 21:szok: normalnie to między 19-20 spał...od killku dni widzę, ze jak pośpi dłużej w dzień - choć ma jedną drzemkę- to potem wieczorem nie może zasnąć. Nie wiem...wcześniej robić mu tą drzemkę?
Muma o której Twój Oluś śpi w dzień? mój tak ok. 12:30 do 14-stej, lub od 13-14:30...nie wiem czy to nie za późno...oczywiście jeżeli zakładamy, ze śpi w wózku, bo w domu to 40 min maks :crazy: Jejuuu ale wymarzłaś na tych stacjach, nie???:szok: ooo to niedługo będzie alarm w Łodzi;-) Muma na drodze:-D a przyznaj się...nie śmigałaś nigdy po wiosce bez prawka? booo jaa takkkkk:sorry2:
Gochson leż, odpoczywaj, nie stresuj się!!!! trzymam kciuki za jutrzejsze badanie!!!!! a swoją drogą...czemu jutro a nie dzisiaj?
Będzie dobrze!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Aleksis noo czapeczki to podstawa;-) majtek może braknąć, ale czapeczek w życiu!!!!;-):-D hehea Ty weź pomyśl nad imieniem wreszcie!!! jak mówisz do Fasola??? eejj Tyyy????:-)
Maiev w Lądku też zimy niet....z jednej strony to dobrze, bo oni nie są przygotowani do prawdziwej zimy, zaraz by rury popękałay, zero transportu publicznego, w domach zimnica...no to z tej strony patrząc to dobrze, że zima odpuszcza...ale z drugiej...teskni mi się za śniegiem skrzypiącym pod butami....fajnie para z buzi leciała...na sankach można pojeździć....ehhhh...no coś za coś....
Jołasia...nie podglądamy jak konie śpią, tylko bzykanko małe i to już!!!!! bez tego ciąży Kochana nie będzie...ojjj nie..nie...;-) chyba, ze niepokalane poczęcie;-):-)

Aaa muszę Wam powiedzieć....prawie, ze zeszłam na zawał w samochodzie jadąc na zakupy z młodym i eMem...:szok: jedziemy sobie...cisza...a tu nagle eM wyskoczył..."eee mamuśka...trzeba by się zabrać za robienie rodzeństwa dla Julka":szok::szok: no myślałam, że się śliną udławię na amen!!! ten to chyba z byka spadł!!!!!!! co mu tak nagle odstrzeliło???:confused: kto to widział tak mnie stresować przy sobocie;-):laugh2:
ahaa Ani@k doszłaś już do ładu z tym glutenem???;-):-)
kok.o zdrowaś już??? Ewcia też???
Gatto Marudella odpuściła choć w weekend? a jak przeziębienie?
Jutro poszperam w necie za przpisami na masy do tortów, podpatrzę na jakieś zdobienia...chyba tą imprezkę urodzinową zrobimy w niedziele jednak..czyli w sobotę będę działać z tortem:baffled:
Oki, spadam do wyrka.
Miłej i spokojnej nocki!!!
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze raz prośba o pastę do zębów. Coś mi się nie podoba ta co mamy, tzn. Julkowa...wszędzie co czytam, to raczej zalecają bez fluoru :baffled: znalazłam w polskiej aptece internetowej jakąś NenedentBaby...kurka 8 funtów kosztuje:baffled: no ale jak dobra...i trzeba to się kupi. Macie inne propozycje?
A tak w ogóle to dzień dobry!!!
Jak tam pogoda? zmroziło Was? u nas leje...szaro, pochmurno...brrrr.....
Zaliczyliśmy już polski sklep, teraz wcinamy polskie pączki z kawkę bezkofeinową:-) Młody się bawi i niedziela leci...
oki, to miłego weekendu...eee to znaczy niedzieli już tylko :-)
 
cześć Dziewczynki,
Gohson - będzie dobrze! &&&&&&&&&&&&&&

Katiuszka - wg znajomego dentysty najlepsza pasta dla dzieci to elmex - u nas ok. 10zl

Jołasia - witamy ponownie!

Uściski Dziewczynki, za staraczki nieustające kciuki

uściski
 
Katiuszka nie denerwuj się tak bardzo, tylko spokojnie zerknij w neta i zamów co trzeba. Angla to dziwne miejsce, dziwne zwyczaje, szwagier tam wyjechał i uważam że podupadł kulturowo gdyż stara się zachować jak rasowy Anglik.
 
reklama
eee tammm jołasia ja już się nie denerwuję na Anglię..co mi to da?:-p a szwagier pewnie chce być bardziej angielski od Anglików...coś wiem na ten temat;-)
Na razie nie zamawiam tej pasty, drugie tyle kosztuje przesyłka, bez sensu. Kolezanki siostra ma lecieć za parę dni do Londynu, może mi przywiezie. Ahaa ten Elmex jakiś dziwny jest...bo w opisie jest, że od 0 do 6 lat..na opakowaniu, że od pierwszego roku:confused: do tego coś tam tego fluoru ma...mniej niż angielskie pasty, no ale jest...a jak Muma mówi, że ma być bez to bez!!!:laugh2: Nenedent znalazłam za 3,60 i jeszcze jest Ziaja od pierwszego ząbka za 1,6...i chyba na tym się kończy wybór past dla niemowlaków:dry:
 
Do góry