reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Muma, takim dlugim tez daje rade, moze dluzej jej schodzi, ale sciagnie:-D

Szyszka noooo, tylko Mieszko nie w ròzu mam nadzieje :-D

A ja prezentow swiatecznych nie robie, bojkotuje:-D znaczy my z eMem umowilismy sie, ze kupimy sobie ekspres do kawy Nespresso i to bedzie nasz prezent swiateczny, zazwyczaj tak robimy wlasnie, ze cos kupujemy drozszego dla nas razem. Dla mlodej sama nie wiem, bo ona jeszcze nie kuma, ale moze jakas zabaweczke dostanie:tak: tesciom nie robimy, moi wszyscy daleko...moze chrzesnicy wysle ale pewnie jakis ciuszek:tak:
 
Gochson dobrze Aleksis mówi, sama musisz sobie zlecić badania, na większość lekarzy nie ma co liczyć niestety,.. Faktycznie może trzeba powoli myśleć bo może wystarczy coś chwilkę pobrac i już .

Aleksis -ja też prezenty kupuję powoli, narazie mam Mikołajki i Gwiazdkę dla moich domowników i prezenty dla opiekunek;-) Reszta to jakoś trudniej , najgorzej ze szwagierką - ona taka 'oryginalna' a i łatwo ją urazić, ech kiedyś Wam opowiem, to też cała historia.

katiuszka
no kochana ale żebyś do tej pory nie napisała ?? Wstyd !!;-)

To ja dziś zrobię sondę konsumencką odnośnie kremów do cery bardzo suchej, po prostu wiór, papier, masakra. Poproszę też o super mega wypasiony tusz do rzęs oprócz Max Factor 2000 kalorii:sorry2:

Na spacer idę , słońce mi dobrze zrobi, Zmęczona jestem ze stresu chyba, nie mam siły na nic choć w sumie niewiele robię.
 
Hej babeczki! Ja z fona nadaje. Może później dorwę kompa, to więcej napisze, ale jest mi bardzo milo, ze się o mnie dopytujecie i czekacie na moje dluuugie posty hehe
U nas coś z małym nie bardzo...placze w nocy, tulić go trzeba, na szczęście potem zasypia Mleka nie chce pic, nawet przez sen. Tzn.cos wypije, ale malutko, inne rzeczy ładnie je. Chrypi dalej, zastanawiałam się czy iść z nim do doktorka, ale szwagierka mówiła, że jak nie ma tempki, nie kaszle to nie trzeba. Poza tym jestem uziemiona w domu, bo na całym osiedlu wymieniają liczniki do gazu i od wczoraj sa u nas. Ale spoko goście, jak powiedziałam im, ze teraz mały śpi, to zrobili sobie przerwę, żeby go nie obudzić.
Dziewczynki, poodpisuje Wam później, bo mi zle z telefonu.
Ahaa ,Muma jak znajdę to Ci napisze mój przepis na ciasto pierogowe. Ale ogólnie każde wyjdzie miękkie, jak dodasz bardzo cieplej wody i troche oleju.
Spadam, bo mały się obudził.
 
Nie wiem co u nas będzie z prezentami. Ogólnie tego nie lubię bo nie wiadomo co kupić, nie wiadomo jaka cena i co kto chce. Najlepiej by było kupić tylko dzieciakom, a dużym tylko coś symbolicznego.

W tym roku porywamy się na Wigilię. Oczywiście pracę porozdzielamy - wstępnie rozmawialiśmy i wyszło na to, że w sumie my nic prawie nie mamy do robienia, tylko lokal udostępniamy. Ale to tak wstępnie, myślę jednak, że odciążymy rodziców.
W związku z tym, że u rodziców są różne dania na wigiliach trudno coś wypośrodkować.
Taka mała sonda. Proszę napiszcie jakie sa u Was dania na wigilii ? Może coś nowego podłapię i poproszę wtedy o przepis.
 
cześć Dziewczynki,
witam się ze szpitala na peryferiach, chore dzieci, chora ja, no sajgon normalnie

Zuza - czyli polska rzeczywistość, szkoda słów. cierpliwości Kochana, już niedługo!

Aleksis - macie jakiś plan na dom? ile pokoi? stary? nowy?

Muma - co to za spadek formy się pytam, co? za porządki świąteczne trza się brać:-p

Gochson - u nas grzybowa, kapusta z grzybami, z grochem, makówki, to tak z podstawy (już się nie mogę doczekać kapusty z grochem, bo w zeszłym roku tylko wąchałam). a prezenty to ja uwielbiam robić, już od listopada szaleję

Tere - przyjęli Cię w poczet?:-D ja dziś znów trzasnęłam zamówienie, kuriera widzę częściej niż niemęża

Kok.o - szalejesz matka z tymi potrawami

Ania - piękne zdjęcie, się powtórzę, i Patryś piękny, i Ty piękna. no piękne, no:-D

Szyszka - o matko, ale ten czas zapitala:-D kto się Pepą zajmie jak będziecie rodzić?

Muma - co do mazideł to nie pomogę, wstyd się przyznać, ale używam tylko mydła, pasty do zębów, szamponu i antyperspirantu:shocked2:
 
Alex duuuuuzo zdrowka Wam życzę.
Czas zapitala nieubłaganie, ale jeszcze chwila :-)
Pepką zajmie sie moja młodsza sis. Mieszka 2 km od nas z rodzicami więc luz, od dawna nosi klucze w razie "w".

Katiuszka no wiesz my tu zawsze czekamy na Twoje posty długaśne a Ty ostatnio tak zdawkowo piszesz:dry:

Pospalam znów troszkę, muszę cos konstruktywnego porobic:-D:-D Ale len jestem.
 
reklama
U nas leje caly dzien...kota mozna dostac...

Muma jesli chodzi o tusz o polecam Loreal Volume taki w zlotym opakowaniu, bylam bardzo zadowolona z niego:tak: teraz mam Guerlain i tez nie jest zly :tak:
Kremow nie wiem, bo juz milion stosowalam i zaden jakos bardzo mi nie posluzyl, chyba oprocz jakiegos Olay'a ale nie pamietam ktory:zawstydzona/y: i lubie tez johsons&johnson (mimo, ze mowia, ze to najgorsze swinstwo) a tak najchetniej to uzywam ziaji po prostu do suchej skory.
 
Do góry