reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzien dobry

Zuza co za gupi sad:wściekła/y::wściekła/y:na co czeka? az sie samo zrobi?:wściekła/y: no matka to juz pierwsza mega kupe masz za soba...a ile jeszcze przed toba hahahaha:tak: A to te rozprawy w sprawie adopcji sa rozpatrywane tylko w konkretnych dniach? to nie jest sad dla nieletnich? nie moge uwierzyc, ze maja az tak duzo spraw na glowie...no nic, widac Tobie jest przyznana ogromna doza cierpliwosci.

U nas dzis leje jak cholera, cala noc i teraz kran sie nadal nie zamyka. Ja musze zawiezc tescia w jedno miejsce i musze ciagac mloda tez ze soba, choc tyle dobrze, ze wyjedziemy z garazu, potem poczekamy az dziadek zaniesie papiery do urzedu i wrocimy tez do garazu, to nie zmokniemy:-)
Mloda mi sciaga skarpetki, no kurcze, nie posiedza na tych sztopach 10 min tylko od razu sa out:baffled: nie wiem co mam zrobic, zeby ich nie sciagala, rajtki chyba ubierac:-D

No nic...ide zrobic malej kaszke i potem ja jakies sniadanko i kawka:tak:

Milego dnia babki!!
 
reklama
zuzanka przykro że musicie tyle czekać. Wiem, ze chcecie mieć Juliankę przy sobie, ale niestety niektórych rzeczy się nie przeskoczy.
Z opowieści widać, że mała się z Wami już zżyła, pewnie tym bardziej się cieżko rozstawać. Dacie radę.


Gatto u nas też jak był młodszy to ściągał skarpety, ale mu przeszło. Teraz ściąga rękawiczki na dworze. Mam nadzieję, że jak przyjdą mrozy to mu przejdzie.


Ani@k jak karmienie - lepiej?


Muma jeszcze Cię nie ma ?


Pieknaszyszunia dalej w dwupaku ? Jak samopoczucie ?


katiuszka czyżby koniec długich postów ? :szok:


tere fere a co tak, niech się Tymek wyśpi


kok.o wow jakie smaczne posiłki :tak:


Aleksis coś Cię mało widać, czyżby poszukiwania domu pochłonęły Cię całkowicie. Jak zdrówko, dolegliwości nie męczą ?


Dziś nam Adaś wstał z płaczem. Nie wiem pewnie mu się coś śniło, bo taki ryk, że szok. Musieliśmy siedzieć i się przytulać przez 5 minut, żeby się uspokoił. Dobre strony są takie, że mogłam się trochę poprzytulaskować do synka - ale było miło (no byłoby milej gdyby nie te krokodyle łzy).
 
Hej

Jestem , jestem ale dziś też pobudka była z rykiem o 4.30 :szok: Na szczęście u nas od razu zasnął, potem mleko przez sen i spaliśmy do 8.30 :cool2: A potem zrobił to co wczoraj Julianka i mieliśmy poranną kąpiel i pranie :-D

zuza - wyobrażam sobie co czujesz teraz już zostawiając Małą ale jeszcze tylko kilka dni i całe życie przed Wami !!! :tak::tak::tak:

Gochson &&&&&&&&& trzymaj się dzielnie

Gatto -
ja kupuję takie dłuższe skarpetki podkolanówki właściwie, już się poddał;-)

Wczoraj po prostu padłam wieczorem, mega zmęczona byłam , chyba po tej niedzieli. Ale czuję się już dobrze:tak:

Szyszka - przeżyłaś szkołę rodzenia ? No jak masz już takie bóle jak na @ i brzuch nisko to Ty lepiej bądź czujna, kiedy KTG następne ?

No kok.o wymiata z tymi przepisami, wpisz te muffinki please. Ewcia już bez gilosa ?

Ani@k - dobrze, że już lepiej, jak się Mama uśmiecha to dziecko od razu też spokojniejsze (przynajmniej tak mówią bo moje niekoniecznie :-p)

tere fere dziś w robocie czy śpicie ?

A u nas pogoda ładna, słonko, na poniedziałek śnieg zapowiadają ale to jest Katarzyny i odkąd pamiętam to śnieg już leżał:tak:

Po kawkę lecę.
 
Ostatnia edycja:
Gochson usciski dla Adasia, bidulek malutki:zawstydzona/y: oby wiecej nic złego mu sie nie przysnilo.
Jeszcze dwupak, ale w nocy mega skurcz mnie obudzil. :sorry2:
Miłego dnia;-)

Zuzu ja tez chce by czas szybko leciał, Wy zyjecie środa ja nd 1/12:-D

katiuszka nam sie zepsuła :shocked2:

Gatto u nas będzie tak:
http://m.youtube.com/watch?v=AoJBJZ5oodA

Muma w pt KTG o 20:00 a wcześniej 20uro brata:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Szyszunia - pisałyśmy razem :-D
Oj żeby to nie było tak, że Mieszko będzie zabaweczki panu Pepie podkradał ;-)

Aaa ostatnio nie tak dawno sprzątam u Wolfa i patrzę coś tam leży w rogu budy, w kącie. Nurkuję i wyciągam gryzak Olcia słonik pomarańczowy zaginiony dawno nie wiadomo gdzie i wcale nie pogryziony. Wzruszyłam się:tak:

Niedziela 1 grudnia super data !!!
 
Witam,
juz po kawce.

Fakt, mniej pisze, ale czytam. Jestem na etapie kompletowanie prezentow Gwiazdkowych. Nie mam dla brata, bratanka i szwagierki. Dla bratowej kupilam bizuterie tekiej dunskiej marki Pilgrim: maja fajne, proste i takie nowoczesne. Dzis mam pare terminow.
Kurcze, ale eM chrapie, nawet na boku i brzuchu, oj wezme sie za niego, koniec z podjadaniem poznym wieczorem i piffkiem(z tym drugim bedzie trudniej, ale bede mu brzeczecz nad uchem jaka taka upierdliwa mucha i jeczec, ze zamiast mi jemu brzuch urosl :-D)

Zuzanka tak mi przykro, ze pani z OA tak Was pozytywnie nastawila i dala nadzieje ze Julianna bedzie z Wami od srody, a sad jak to sad ma swoje procedury i niewrazliwych urzednikow. Nie martw sie, uda sie wszystko, Myszka bedzie z Wami juz niedlugo. Kolejne dziecko ma tyle uciechy i jets takie dumne z siebie, jak wysmaruje mega kupsztala! :-)

Katiuszka, Gatto cos te Wasze pociechy nie lubia chyba naszego forum, zazdrosne sa o Nas;-) I jak Cristi sobie radzi przy raczkowaniu: nasteka sie, nadenerwuje czy raczej traktuje jako nowe wyzwanie? A Julek zapyla juz pewnie jak "stary" lada chwila a bedzie chodzic

Kok.o
fajnie, ze Mloda zdrowa i chodzi do zlobka, Masz wiecej czasu na pichcenie tych pysznosci

Terefere
i widzisz ja se fajnie "wychowalas" eMka? Moj tez wypierze, ale nie za bardzo zwraca uwage jaka to tkanina i wole sama zrobic pranie. No i ja nie daje na max. wirowanie bo potem jak krowie by z d...y wyciagnal
Timek na pewno ma dobra wage, wyglada jak zdrowy i cudny bobuch, wiec nie ma sie co martwic i rozpychac zoladek od malego. To juz wiemy, po kim masz takie super teksty i humor:-D

Pieknaszysznia cos mi sie zdaje, ze Mieszko bedzie wczesniej z Wami:tak:No to Pan Pepa i Mieszko beda miec super zabawe ze skarpetami i podkradaniem sobie nawzajem zabawek

Gochson chyba Adam mial jakis zly sen...Biedak sie wystraszyl. Ale Mamusia uspokoila. Widzialam Twoj wykres....Nie myslalas o piciu ziolek i zrobieniu badan hormonalnych w 3dc i potem po owulacji?

Ani@k ale sen!!! Chyba jak Muma pisala takie mysli podswiadomie gdzies tam tkwia

Muma cos Ty taka zmeczona po weekendzie? Brak snu czy za duzo latalas na miotle?Albo jakies mycie wszystkich okien w domu bylo? Ale nie, bylas na zakupach;-)
 
Pieknaszyszunia łoo matko. Jaby mój pies tak wlazł na małego to by go chyba przygniótł. Niby beagle a z 22kg ma.


Muma ja często znajduję różne rzeczy w legowisku psa, ale to dlatego, że mu Adaą podrzuca. Czasem się dziwię czemu ten pies nie chce spać w legowisku - patrzę, a tam klucze.


Aleksis ja jeszcze nie myślę o prezentach, ale masz racje, bo w sumie najwyższy czas.
Jakie badania i ziółka masz na myśli. Ja w sumie się nie znam, a jak chodzę do lekarza to mi nic nie proponują to nie robię. Powiem szczerze, że poprzednimi razami po prostu zaczęliśmy się z mężem starać i wyszło. Teraz mierzę temp, robię testu owu i coś nie wychodzi. Chyba jest tak, że im bardziej się kombinuje i stara tym gorzej. Napisz prosze coś więcej o tych badaniach i ziółkach. Po co się je robi, co sprawdzają, itp. Może zasugeruje lekarce na następnej wizycie.
 
Aleksis to ja podziekuje:-D:-D:-D Odprawiam modły na 1/12:-)
Ggochson Pepa waży 8 kg ale i tak będę czujna.

a tak sie rozpycha w naszym łóżku i Ta piłeczka tez była dla Mieszka
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Do góry