reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Alek :-:)-:)-(

Ena mam nadzieję, że kuzyn z tego wyjdzie. trzymam kciuki :tak:

Sensi to praca tuż tuż :tak: a domek bardzo fajny :tak: mnie się też marzy... na razie jeszcze mamy rok spłacania kredytu za działkę budowlaną...

Ewa jak namjniej humorzastych dni :tak: dobrze, że omija to Joe :tak:

Eschenbach życzę zadowolenia z pracy na stoku :tak:

Najeczko tak, bardzo bym chciała zacząc staranka jeszcze w tym roku. pierwotnie myślałam o sierpniu. ale to wszystko zależy teraz od wyników moich badań i tego czy mam w organizmie grzybicę. jeśli tak, to czeka mnie minimum pół roku leczenia a wtedy nie wiem czy nam się uda :-(

Andzia witaj :tak: ja rodziłam Piotrka 2 dni po moich 31 urodzinach :tak:

przepraszam, że tak mało się odzywam, ale mam straszny kocioł w pracy. nie wiem za co się wziąć, bo mam już nowe obowiązki a jeszcze mnie męczą o stare rzeczy. nie wyrabiam się, robotę przynoszę do domu. weekendów już w ogóle nie mam dla siebie :-( no i cały czas wyciągamy z księgową z biura rachunkowego "brudy", żebym nowy rok zaczęła z "czystymi" kontami. bleeee

buziaki :tak:
 
reklama
witam sie i kopiuje moja wypowiedz z 28dni na temat mojej wizyty dzisiaj:
wszystko poszlo ok… wynikow jednak nie bede miala az do konca miesiaca,bo za 3 tygodnie ide na kolejne badanie krwi i dopiero po tym badaniu wysla wyniki do mojej rodzinnej,ale techniczka powiedziala,ze jest ok ( nie ma prawa udzielac zadnych info) i podejrzalam wynik,ktory oczywiscie nie mowi mi nic: CRL – 71.1mm ; BPD-23.7 mm ; NT- 1.1mm ; mam tez zdjecie ale jest bardzo niewyrazne,bo moje dziecko ruszalo sie zbyt szybko i uciekalo techniczce…. ponad polgodziny probowala pobrac dane i w koncu zawolala druga i ta kazala mi sie obracac z boku na bok i w koncu udalo im sie pomierzyc moja kruszyne,ktora nota bene wyglada na 13t2d czyli kilka dni starsza niz wedlug ostatniej @…. zdjecie wkleje pzniej ( Joe musi podlaczyc drukarke,bo tydzien temu przenieslismy komputer na dol i on ma czas….)… acha, serduszko bilo 145 uderzen na minute-czyli wedlug mitow na chlopca :)), ale ciagle nadzieje mam na dziewuszke :)))

juz wiem,ze wszystko wyglada dobrze i wyniki sa dobre,a dzidzia wyglada na duza :-),tak sie ciesze :tak::-)
 
Witajcie 30steczki!
Ja dziś zaliczyłam dentystę, ale tylko jeden mały ubytek, już załatany, a poza tym w porządku. No i dalszy ciag przygotowań, dziś prały sie pieluszki, kocyki..
Ewo bardzo sie cieszę, że z Twoją maleńką wszystko OK.:-) A przy Twoich krótkich cyklach rzeczywiście jest bardzo możliwe, że jest starsza o kilka dni:) A co do bicia serduszka mojej córeczce najczęściej bije 140, 144, więc coś sie nie sprawdzają te przesądy:tak:. Chyba że będzie zaskoczenie jutro na usg i okaże się, że jednak chłopiec!:shocked2:Ale może nie, bo ciężko byłoby sie przestawić teraz.
Co do zdjęć ubranek to tak za 2,3 dni zrobię, jeszcze kilka rzeczy uprasuję. A są radością wielką takie przygotowania, to prawda:-)

Sensi to na pewno nie będzie łatwe Kubę zostawić. Widziałam jak moje koleżanki tęskniły po powrocie z macierzyńskiego, ale z czasem się to normowało. Ważne, że lubisz pracke to będzie łatwiej. Czyli imprezka pewnie będzie!:-)
Ena współczuję ...
Leyna życzę Ci, żeby jednak sie udało zacząć staranka w sierpniu:tak:Szkoda, że w pracy tak Cie meczą...moze się ustabilizuje sytuacja niedługo?
Antilko jak samopoczucie?
Carioca ?
Wszystkie 30steczki pozdrawiam Was!
 
dziewczyny- jesli zmieniamy cos jak np.nicki to nie piszmy o tym na forum otwartym, tylko zamknietym....
Najko- tez juz znalazlam,ze na dziewczynke wrozy serduszko biace od 140 w gore,wiec moze jednak bedzie dziewczynka ;-):-)... na razie sie trzeba uzbroic w cierpliwosc i poczekac do konca lutego na polowkowe i wspolprace calkiem sporej kruszyny ;-):-).... wiesz ja mysle,ze u mnie do zaplodnienia moglo dojsc duzo wczesniej niz wychodzi z wykresu ( moze jakis plmnik sobie dluzej sie gdzies zachomikowal i znalazl odpowiedni moment),bo jesli tak,to rzeczywiscie wychodziloby na dziewczynke :tak::-D:-D:-D jesli chodzi o zakupy i przygotowania dla dzidzi to Najko nie ma chyba nic przyjemniejszego :-)... ja wczoraj tez zakupilam dwie sliczne bluzeczki w moim ulubionym sklepie ( bardzo drogim i stac mnie tylko jak maja mega przeceny mniej wiecej dwa razy do roku)... sa jak to ze mna bywa w starym stylu,bardzo klasyczne i chyba bardziej dziewczece, przynajmniej jedna,ale ta druga ujdzie i u chlopca :tak::-D a Joe oznajmilam,ze i tak takiemu maluchowi wszystko jedno co nosi,wiec jesli nawet bedzie chlopiec jak mu zaloze czasami sukieneczke czy rozowe ciuszki,to tez ujdzie ;-):-D:-D:-D- popatrzyl na mnie z lekkim politowaniem,ale i iskierka usmiechu w oku :-)... oj ten moj Joe jest kochany i ma mega cierpliwosc do mnie!!!!
 
Ewuś wspaniałe wieści po USG. Super że dzidzia się pięknie rozwija i jaka już jest aktywan :shocked2::-) Ja mam przeczucie że będziesz miała dziwczynkę. Ciekawe czy się sprawdzi ;-)
No i wklejaj zdjątko fasolki. Przyznam się że już nie mogę się doczekać :tak:
Najeczko ja też zaliczyłam dzisiaj dentystę, na szczęście jako gość :-D Mężuś miał leczenie kanałowe :cool: ale dzielnie to zniósł i myślę że da się jeszcze dzisiaj wykorzystać :-D Dobrze że sprawa ząbkowa szybko załatwiona :tak:

Dziewczynki uciekam tworzyć małego człowieczka :-D:-D:-D
 
Witam się :-)

Ewuś super, że wszystko w porządku z dzidzią (ja po cichu też liczę na dziewczynkę). Co do terminu to różnica między nami wynosi tydzień i jeden dzień tak więc termin wg OM na 1 sierpnia.

Leyna powolutku na pewno dasz sobie radę i z nowymi i z zamknięciem starych obowiązków

Monik75 to teraz trzymamy kciuki :tak:

Najeczko a ja muszę się zapisać do dentysty, ale ten tydzień mi odpada w czwartek wyjeżdżam na szkolenie, w poniedziałek kolejne USG może na wtorek uda mi się zapisać. Nie chcę w czasie ciąży, aby mi się zęby posypały a niestety wiem, że mam tendencję.
 
Dzień dobry :-)

Moniolku no niestety z tymi ząbkami to tak jest że ciągle trzeba z nimi biegać do dentysty:tak: Szkoda że ludzie nie mają tak jak np. rekiny, które wymieniają sobie ciągle ząbki na nowe :-) Tylko jak byśmy wyglądali z tyloma zębami w buzi :-D

Mężusia wczoraj wykorzystałam :-p A dzisiaj tempka skoczyła aż o trzy kreseczki w górę, czyli owulka zakończona :-) A teraz znowu to czekanie, czekanie, czekanie.... :rolleyes:
 
Moniolku-ja tez musze sie wybrac do dentysty... nietety znalezc dobrego dentyste,ktory robi tylko to co rzeczywiscie jest potrzebne uchodzi za prawie niemozliwe.... my mamy ubezpieczenie teraz i moja dentystka chyba troche nas naciaga z tego tytulu.... na sile chce ruszac zeby,ktorych nie potrzeba,zeby ladnie wygladaly,a mnie niekoniecznie usmiecha sie rozborowywanie zeba jesli nic sie z nim zlego nie dzieje tylko zeby ewentualnie wedlug kogos lepiej wygladal....
Monik-super! to teraz czekamy :-)
aja wczoraj z emocji nie moglam spac i usnelam dopiero dobrze kolo pierwszej nad ranem i dzisiaj bede padnieta w pracy.... w ogole nie chce mi sie isc,ale to juz inna bajka....
 
reklama
Do góry