reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

a ja dalej leze, czasem mnie brzuch pobolewa, mdlosci mecza mnie codziennie, ale najgorsze sa zaparcia, przezywam straszne katusze,

Kajduś dziękuję Kochana za gratulacje, bidulko - coś o zaparciach wiem, bo raz przestałam palić, dwa ciąża - mnie pomaga fasolka po bretońsku - już patrzeć na nią nie mogę, ale działa.

Wagnies w takim razie będziemy trzymać kciuki na pewno pomogą i egzamin pójdzie gładko.
 
reklama
a ja dalej leze, czasem mnie brzuch pobolewa, mdlosci mecza mnie codziennie, ale najgorsze sa zaparcia, przezywam straszne katusze, choc ostatnio jest chyba ciut lepiej.

Kajduś moja dobra rada-zacznij stosować profilaktycznie coś na hemoroidy, bo po porodzie możesz mieć z tym problem:-:)-(



Wagnies kciuki zaciśnięte;-)
 
Witajcie wieczorem!
Dziś ciąg dalszy zakupów m.in. pościel, kocyk, już malutko zostało:-)Jeszcze trochę do prasowania zostało, bo coś mam wolne tempo:) Nastroje tak pół na pół.
Ewo a jak Twoje nastroje?
Monik i Tobie sie w tym szczęśliwym roku uda i będzie duuużo dzieciatek urodzonych 2008:tak:A mdłości były na szczęście jednodniowe, pewnie coś mi zaszkodziło:dry:
Sensi fajne Twoje wczorajsze działanka:) A powrotu do pracy to pewnie sie już nie mozesz doczekać? Będzie impreza powitalna?
Wagnies wczorajszy dzień był fajny, tak jak sie zapowiadał:-) Też trzymam za egzamin:)
Moniolku i jak prace domowe?
Kajduś wizyty, gdy sie leży są pożadaną atrakcją, wiem coś o tym!:-)A jaka radość będiesz miała gdy lekarz zezwoli na małe spacerki! Życzę, by jak najwcześniej!
Onna widze ładny suwaczek:tak:, a senność, zmęczenie to jeden z częstszych objawów wczesnej ciąży, wiec odpoczywaj ile możesz!
Dobrej nocki!
 
witajcie....
humor mi troche przeszedl,ale niestety nie w pracy... chodzi o moja wspolpracownice - po prostu osatnio nie moge zbyt jej zdzierzyc-moze nie tyle jej,bo ogolnie ja bardzo lubie i mamy wspolne poglady, ale niektore jej komentarze dotyczace wychowywania i opieki nad dziecmi czy zakupow dla dziecka,ktore wczesniej bez problemow puszczalam (nie wiem czy nie powinno byc "o") kolo uszu teraz powoduja u mnie chec jej wykrzyczenia,ze zaczyna byc za stara na opieke nad dziecmi i zastanowic sie co mowi i robi,bo niektore jej postepowania sa prawie na granicy znecania sie nad dziecmi.... w takiej sytuacji po prostu wolalam w czwartek wziac wolne i sie wyciszyc,ale w piatek niestety sie okazalo,ze niewiele to pomoglo.... na szczescie na Joe moj humor sie w ogole nie odbija.... jestem tez poddenerwowana poniedzialkowym usg-mam nadzieje,ze wszystko jest dobrze i serduszko dalej pieknie bije i kruszyna sie ladnie rozwija... czasami mysle,ze lepiej by bylo nie miec tych badan... wtedy nie byloby az tyle rzeczy do stresu.... poza tym od wczoraj po poludniu mialam migrene i na szczescie "wyspalam" ja do dzisiejszego popoludnia...
Minolku-ty chyba bedziesz rodzic jeszcze w lipcu? jest miedzynami chyba dokladnie tydzien roznicy :-)
Najeczko-widze,ze przygotowania pelna para :-),poprosze o zdjecia! to jest chyba jeden z najprzyjemniejszych momentow oczekiwania na maluszka,kiedy sie wszystko kupuje i przygotowywuje :-)... ja juz bym najchetniej wszystko prala i ukladala :tak::-D:-D
Leyna- masz racje z tymi lozeczkami z Ikei- one rozmiarowo sa ciut mniejsze niz ze sklepu ( u nas sa w rozmiarach ok 70/135 cm) no i wydaja sie mniej stabilne i maja tylko dwie regulacje wysokosci- standartowe z innych sklepow maja 3 poziomy... no i jesli kupie z Ikei to bede "skazana" na materac ikeowy,a te mi sie w ogole nie podobaja ( chodzi mi o ich "miekkosc" i grubosc)... wiec chyba jednak wybierzemy lozeczko z kanadyjskiego sklepu i najmilsza nowina to Joe mama zaofiarowala,ze pokrywa koszty lozeczka w prezencie dla malucha :-)
Sensi-super mialas dzien! kiedy zaczynasz prace? i kto bedzie sie opiekowal Kuba? co mozna stosowac na hemoroidy? bede musiala poruszyc ten temat z moija rodzinna,bo ja je miewalam kiedys,a podczas ciazy i przy porodzie moga sie chyba nasilic....
Onna-ja musialam czekac do pierwszego usg do 8tc i powiem ci szczerze,ze nie zaluje.... serduszko juz bilo i jak dla mnie nic nie bylo widac,ale techniczka zrobila pomiary i pokazala mi "cos" co niby mialo byc moim dzieckiem... teraz mam nadzieje,ze zobacze wiecej i juz je rozpoznam :-D na ekranie...
Wagnies- kciuki mocno zacisniete!
Kajdus- trzymaj sie dzielnie... wylezysz sie na zapas - potem juz bedzie to tylko milym wspomnieniem :-) i czasami nawet pewnie lekka tesknota....
reszte 30-tek pozdrawiam!
 
No ja wlsanie wrocilam do domu... i zaraz musze brac sie za nauke... bo dzis doszlam do wniosku ze mam biale plamy i nic nie umiem!!
Kciuki na pewno sie sprzydadza... bo odsiew na tych cholernych egzaminach jest baaardzooo duuuuzyyy!!

A jutro musze wstac o 5.45 :wściekła/y:
 
Andzia76dlb- ja tez jestem lipcowa mama :-),termin mam na ok 23 i tez mam juz skonczone 32 ( w pazdzierniku bedzie 33)... witaj wsrod nas!
 
Sensi fajne Twoje wczorajsze działanka:) A powrotu do pracy to pewnie sie już nie mozesz doczekać? Będzie impreza powitalna?

Najeczko do pracy tęsknię, ale z drugiej strony jeszcze nie zostawiałam Kuby dłużej niż na 2 godziny, więc trochę potrwa, aż się przyzwyczaję:-(. Ja imprezy nie szykuję :-D ale moi współpracownicy....kto wie;-). Szef już zapowiedział, że zaraz po moim powrocie idzie na miesięczny urlop, żeby odpocząć (ja jestem jego zastępcą;-)), więc impreza będzie:happy2::happy2::happy2:

Sensi-super mialas dzien! kiedy zaczynasz prace? i kto bedzie sie opiekowal Kuba? co mozna stosowac na hemoroidy? bede musiala poruszyc ten temat z moija rodzinna,bo ja je miewalam kiedys,a podczas ciazy i przy porodzie moga sie chyba nasilic....

Pracę zaczynam w czwartek:tak: Pierwsze 2 tygodnie z Kubą zostanie mój mąż:-), a potem moja Mama.
Ewo jest całe mnóstwo maści i czopków ( ziołowe, homeopatyczne i zwykłe farmaceutyki) i są naprawdę skuteczne (sprawdziłam to na własnej d****:-D:-D:-Dbo miałam po porodzie:-()

witam wszystkie mamusie po 30-stce

Witaj!
 
No ja wlsanie wrocilam do domu... i zaraz musze brac sie za nauke... bo dzis doszlam do wniosku ze mam biale plamy i nic nie umiem!!

Wagnies ja o tej porze to już nie kontaktuję naukowo:sorry2:.Wniosek " nic nie umiem" wyciągnięty po uczeniu się świadczy o tym, że jesteś po brzegi wypełniona wiedzą:-D:-D Będzie dobrze:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
reklama
witajcie..
długo mnie nie było..27.12 mój Tata trafił do szpitala, tydzień temu zmarł..
pomału dochodzę do siebie..
odezwę się niebawem..
ściskam Was Wszystkie!
 
Do góry