reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie,

Przed chwila udalo mi sie zwlec z lozka... umylam cala sterte garow... a teraz serwis po stronach internetowych - szukam otwartych stokow narciarskich bo musze jakos odreagowac...
Wczoraj bylam znowu w stolycy na delegacji i wrocilam o 23 - pociag byl opozniony 30 minut... horror...

Najka gratuluje corci... czekamy teraz na imie!

Leyna... lo matko... mam nadzieje ze limit pecha u siebie wyczerpalas juz na kilka lat!! :szok:

Antila juz biegne czytac!

Alek trzymam kciuki... no i nie wiem czy w takim razie skorzystasz z tych biletow... ;-):tak:
 
reklama
witajcie babeczki:)
czy u was tez tak ponuro za oknem?
jestem wlasnie po drugim monitoringu w tym cyklu, wyhodowalam tylko 1 pecherzyk 19mm, pozostale mniejsze ktore juz nie pekna. wiec wizja meza o 3-4 jajeczkach sie nie sprawdzila, no ale zdeycydowalam sie tylko na clo1x1 plus fostimon w zastrzykach. dr podal mi pregnyl, zalecajac przytulanko dzis wieczorem i w poniedzialek. w poniedzialek jeszcze sprawdzajace usg czy pecherzyk pekl.
dr sie zapędził i mówi do mnie, ze dzis wieczorem podanie (inseminacja) a ja mu mowie, ze chcemy jeszcze naturalnie…mowil mi ostatnio o takiej parze ktora przez 2 lata naturalnie sie starala leczac u niego, zwlekali z inseminacja, ciagla jakies monitorngi owulacji, w koncu sie zdecydowali na inseminacje i za pierwszym razem sie udalo. blizniaki:) pokazal mi potem na zdjeciu:) ktorych ma zreszta cala połeczke...
mysle ostatnio o tym bardzo, poczytalam duzo i mialam juz takie mysli, zeby sie na to decydowac. nie jestesmy jednak do konca przekonani (z przyczyn moralnych....) wiec ten cykl jeszcze naturalnie.
jednak przy naszych niskich parametrach nasienia inseminacja naprawde bylaby wskazana i moglaby pomoc. czemu to takie trudne? smutno mi troche ostatnio:(

alus, super wiesci:) bardzo sie ciesze, ze juz tak blisko:) mi ostatnio dni bardzo szybko mijaja, wiec zaraz bedzie grudzien;-) a wy bardzo koncertowi jestescie:) swietnie:tak: na pewno pojedziecie juz tam w trojeczke;-)
Najeczko, gratuluje coreczki, bardzo sie ciesze:-)
Antilko, Monik, Ewus, vonko, Leyna, sensi, wagnies- buziaczki, udanej soboty :-)
ide obiad gotowac...:zawstydzona/y:
 
witajcie Kobitki:-)
no i kolejny zastrzyk za mną:-) jeszcze tylko jeden za miesiąc:happy2:
Antilko jak samopoczucie dzisiaj..? buziak:-)
Sensi, Najeczko, Wagnies dziękuję dziękuję:-D
Wagnies z biletów MUSZĘ skorzystać:tak::-D no i mam nadzieję, że skorzystam nie tylko ja;-):-D

Kobitki pędzę sprzątać, bo potem idziemy na mecz:szok::-D
buziaki:-)
 
Kajduś witaj:-):happy2: no to będziecie mieć bardzo pracowity weekend;-):-D mocno trzymam kciuki:tak: i wierzę, że inseminacja nie będzie potrzebna:tak: wystarczy przecież 1 dzielny plemniczek:-) no i czekam na wieści w poniedziałek:-) ściskam mocno!
 
witajcie babeczki:)
czy u was tez tak ponuro za oknem?
jestem wlasnie po drugim monitoringu w tym cyklu, wyhodowalam tylko 1 pecherzyk 19mm, pozostale mniejsze ktore juz nie pekna. wiec wizja meza o 3-4 jajeczkach sie nie sprawdzila, no ale zdeycydowalam sie tylko na clo1x1 plus fostimon w zastrzykach. dr podal mi pregnyl, zalecajac przytulanko dzis wieczorem i w poniedzialek. w poniedzialek jeszcze sprawdzajace usg czy pecherzyk pekl.
dr sie zapędził i mówi do mnie, ze dzis wieczorem podanie (inseminacja) a ja mu mowie, ze chcemy jeszcze naturalnie…mowil mi ostatnio o takiej parze ktora przez 2 lata naturalnie sie starala leczac u niego, zwlekali z inseminacja, ciagla jakies monitorngi owulacji, w koncu sie zdecydowali na inseminacje i za pierwszym razem sie udalo. blizniaki:) pokazal mi potem na zdjeciu:) ktorych ma zreszta cala połeczke...
mysle ostatnio o tym bardzo, poczytalam duzo i mialam juz takie mysli, zeby sie na to decydowac. nie jestesmy jednak do konca przekonani (z przyczyn moralnych....) wiec ten cykl jeszcze naturalnie.
jednak przy naszych niskich parametrach nasienia inseminacja naprawde bylaby wskazana i moglaby pomoc. czemu to takie trudne? smutno mi troche ostatnio:(

Kajduś może jednak inseminacja nie będzie potrzebna za co trzymam kciuki :tak::tak:

Pozdrawiam wszystkie 30 stki :-)
 
Kajda u nas dzis swiecilo piekne slonce a do tego jest duuuuzo sniegu!!
No i mam nadzieje ze inseminacja jednak nie bedzie potrzebna!

Alek no chyba ze bedziesz bawila sie w przemytnika;-):tak::-D:-)

Antila ja normalnie wstawiam jako plik zalacznika... tylko musze ta muzyke miec na kompie albo plytce...

A ja mecz pewnie bede ogladal sama bo mojego meza to nie interesuje ;-(
 
Antila no ja tak robie zalaczniki... z tym ze nie wszystkie rzeczy tak sie da zrobic. Jak plytka jest zabezpieczona to nie zrobisz tego.
 
reklama
Alek bardzo się cieszę :-) a 17 grudnia jest już bliziutko :tak:

Kajda trzymam kiuki, żebyś nie musiała mieć rozterek typu: insemnacja czy nie :tak: żeby jeden dzielny chłopaczek zrobił co do niego należy już w tym cyklu i jak najbardziej naturalnie :-)
 
Do góry