reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Sensi... mam drugą okularów ze szkłami fotochromami + antyrefleksy... mam je chyba jeszcze dłużej niż te, co mi Piotrek właśnie rozwalił. nie lubię ich jednak, bo po kilkugodzinnym noszeniu zaczyna mnie boleć głowa. to przez szkło fotochromowe :-(
za te szkła co mam teraz to płaciłam jakieś 120 zł (szkło z antyrefleksem), bo w zeszłym roku mi jedno wypadło. poluzowała sie śrubka i rozprysło się na kafelkach, a że robione kilka lat temu, to odcień refleksu się różnił i musiałam wymienić oba.
jakbym chciała plastikowe to bym musiała zapłacić około 250 zł za parę. do tego oprawki pewnie z 200 zł... a chciałam sobie kupić takie fajne, z nakładką przeciwsłoneczną właśnie do jazdy samochodem... kilka miesięcy temu jak pytałam to kosztowały prawie 500 zł ze szlami of kors
 
reklama
Sensi zdradzę imię jak zdecydujemy:)
Leyna okulary to duży wydatek, wiem coś o tym! Ja przeważnie noszę soczewki, ale okulary też muszę mieć, a jeszcze z moją dużą wadą kupiłam sobie takie cieńsze pół roku temu, cena powalająca, ale mam nadzieję, że długo je będę miała.
Ewuś może i u Ciebie dziewczynka:biggrin2:, sprawa już przesądzona, ale dla innych chętnych fluidki dziewczynkowe:
**************************************************************************************************************
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ale dziś rzeźko mi było na spacerku!:)
 
witajcie po długiej przerwie..:-)

Ewuś przepraszam, że z takim opóźnieniem..:zawstydzona/y: bardzo bardzo Ci gratuluję i strasznie się cieszę, że tak szybko się udało:-):-):-) uściski:happy:
Najeczko gratuluję CÓRECZKI:happy::-)
Antilko a cóż to za szkolenie było??;-) jak się czujesz tak w ogóle? bo ja taka opóźniona we wszystkim :zawstydzona/y:
Anusia:happy:
Vonko nic się nie bój laparo! ja też bardzo się bałam, a nie było wcale tak źle:-) masz jakieś konkretne wskazania do tej laparo, czy po prostu diagnostyczna? uściski:-)
Leyna bardzo Ci współczuję:-( mi też, jak się wali, to wszystko naraz, ale po dniach chudych muszą nadejść grube:tak:;-):-D
Kajduś jak stymulacja?? jak się czujesz?? buziaki:-)
Monik, Sensi, Carioca, Wagnies ogromne uściski przesyłam:-)

U mnie troszkę lepiej, w środę miałam wizytę u prof. który robił mi laparo. Okazało się, że wszystko ładnie się zgoiło i przede mną już tylko 2 zastrzyki diphereliny! Jutro biorę jeden, potem 17.12 drugi i..zaczynam stymulację do ivf:tak: Tak szybko!!:-) A ja myślałam, że jeszcze tyle przede mną..Tak więc pokazało się światełko:-D Będzie mi teraz łatwiej znieść te działania uboczne diphereliny mam nadzieję..;-) A poza tym reaktywowałam sport i chodzę sobie na streching i step:-)Czuje się o niebo lepiej po tych ćwiczeniach:-) W pracy na razie się unormowało troszkę, poza tym do grudnia to już jakoś wytrzymam:-D Chyba teraz w tej sytuacji nie ma sensu szukać nowej roboty:baffled: No i jeszcze coś..zanim się dowiedziałam o szybkim terminie ivf, kupiliśmy bilety na koncerty Bon Jovi na maj do Lipska i na czerwiec do Manchesteru:-D Mam więc nadzieję, że przemycę na te koncerty małego ludzika;-):-D
Buziaki dla Wszystkich 30-stek:-) Strasznie się cieszę, że wróciłam..:-)
 
Vonko witaj:-) Świetnie że wróciłaś :-) No no kolejny mały ludzik już niedługo :-):happy::-) Będę bardzo mocno ściskań kciuki za powodzenie. Fajnie jak się okazuje że coś na co czekała się tak długo, nagle będzie o wiele szybciej ;-). Ja też tak miałam chociaż w innej sytuacji :happy:
Najeczko łapię te fluidki, łapię :tak::-D:-)
Sensi no pewno że chłopaki też są fajne ;-):-) Co będzie to będzie oby tylko było jak najszybciej :-D
Leyna no takie okularki to duży wydatek :dry:
Ewuś a może bolące podbrzusze to efekt rosnącego domku fasolki ;-):happy: Reszta objawów superowa :-p
 
Aluś witaj, witaj! :biggrin2: Tak sie cieszę, że termin ivf tak niespodziewanie szybciej!:tak:
Monik :biggrin2:
Antilko też coś napisałam...
Dobrej nocy!
 
Jednak trochę spałam. Dobrze, że dzisiaj idę do pracy, przynajmniej nie będę miała czasu na rozmyślanie:eek:
Miłego dnia 30:-)
 
reklama
Dzień dobry:happy2:

Oj, Antilko musimy postawić Cię do pionu!

Aleczku zapomniałam wczoraj napisać, że moje kciukasy mocno zaciśnięte o pomyślność dla Twoich staranek :happy2::happy2:

30-dziestki wszystkie-buziaczki;-)
 
Do góry