reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
skoro mowa o diecie, to chciałam tylko powiedzieć, że zbliża się 11 listopada. a 11 listopada w Poznaniu to wielkie święto rogala marcińskiego. i ja drugi rok pod rząd nie zjem ani kawałka :-( w zeszłym roku, bo karmiłam Piotrka i bałam się, że coś mu wylezie po tym, będzie miał mega kolkę i w ogóle mi padnie ;-) a w tym roku, bo nie wolno mi jeść cukrów... normalnie się rozryczę :-( ale... wynalazłam pozytyw :tak: skoro nie zjem kilku rogali to mi nie pójdą w uda :-p
 
Cześć Dziewczynki
U nas słonko usiłuje się wydostać zza chmur, może uda się na jakiś spacerek wyjść:-)
Carioca super zdjęcie Stasiulka:tak:
Leyna zawsze jest jakaś dobra strona;-)
Monik jak się sprawuje nowe autko?
Sensi ale mi zrobiłaś ochotę na boczuś, mam surowy w zamrażalniku i chyba dzisiaj upiekę:-p
Ewo , Aluś skrobnijcie coś:happy:
Novaczko, Vonko bardzo dawno Was nie było, dajcie jakiś znak życia
 
Witajcie:happy:
Ponuro dziś za oknem brrrrrrrrr....
My już po Mszy i śniadanku, troszkę niewyspani, bo mieliśmy wczoraj gości-wyszli po północy, ale było bardzo sympatycznie-jak zwykle zresztą, gdy nas odwiedzają.

Wczoraj mój mąż stwierdził, że bycie Mamą to bardzo ciężka praca:laugh2::laugh2: (zastępował mnie 2 razy po pół godziny:-D:-D). Musi sie przygotowywać, bo w styczniu ja do pracy, a on w tym samym czasie ma 2 tygodnie wolnego i będzie z Kubusiem SAM:tak::tak:;-);-).

Miłego dnia kobitkom. Gdzie jesteście:rofl2:
 
Witaj Antilko !
U mnie w sumie bez zmian, głównie leżę. Trochę dołki łapałam w ostatnich dniach. Nie przypuszczałam, że tak trudne może byc leżenie i że tak silna jest potrzeba ruchu. I może hormony się dołączaj, bo jakieś huśtawki emocji. Ale już dziś jak na razie lepiej. Mąż mi ustawia fotel przed balkonem, zakładam kurtkę i wietrzę się pół godzinki w pozycji półleżącej podziwiając jesienny krajobraz. I to jest fajne. Dziś będę miała atrakcje, bo jedziemy do rodziców i tam poleżę przed kominkiem albo nawet na tarasie jak będzie pogoda. Jutro lekarz.
Antilko a jak Twoje samopoczucie? Miłego spacerku!
Aluś a jak Ty? Odpoczęłaś trochę w wolne dni?
Sensi Leyno Carioca Monik Wagnies Ewo Vonko Anusieńko 30steczki Wszystkie miłej niedzieli!
 
Wierzyć mi się nie chce,że już 29 listopada kończy się mój macierzyński:szok::szok::szok: to stanowczo za krótko-Kubuś jeszcze taki mały:-(. Potem 2 dni opieki na dziecko, 4 dni zaległego urlopu i 26 dni urlopu z tego roku.
 
reklama
Sensi strasznie krótki jest ten urlop macierzyński:baffled:Dobrze,że macie kogoś, kto może się zająć Kubą.Przynajmniej odpada problem żłobka lub opiekunki.
Najeczko czyli takie małe werandowanie sobie serwujesz:-DJa czuję się dziś znacznie lepiej, już mnie mięśnie tak bardzo nie bolą.
Będziesz miała jutro robione USG?

Czy ja coś pisałam o słonku:confused:Niestety zrobiło się szaro i mokro:wściekła/y:
 
Do góry