reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień dobry
 

Załączniki

  • zdjecia3009004kn5.th.jpg
    zdjecia3009004kn5.th.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Antila nie wiem co sie do mnie przyplatalo ale zaczelo sie od kaszlu - chcialo mi wnetrznosci wyrwac, potem byla krtan a teraz jest katar i chrypa.... Lekarka wpisala infekcje gornych drog oddechowych....

Puchatka strasznie dziekuje za pamiec i za kciuki... ja wchodze poczytac co na staraczkach ale tak jakos "klimat" sie tam ostatnio zmienil...
 
Sensi ale Kubuś ślicznie główkę trzyma :-) i rośnie jak na drożdżach :-)
Najeczko nawet nie tak długo wczoraj czekałam na M. Jak przyszedł to zaczął opowiadać i w sumie zeszło do 1 w nocy :-D. Ale za to dzisiaj rano to :nerd: baardzo ciężko było wstać:-D A z tym lekarzem to faktycznie.. coś mi się pomieszało :sorry2::-D
Antilko mówisz że kosmitką jesteś :-D:-D ha ha dobre :-D
Wagnies to smarkate czasy sobie przypominasz ;-):-D Oby jak najszybciej przeszły.

A ja dzisiaj zaczęłam stosować dietę na poprawę przemiany materii. Na szczęście polega ona na jedzeniu a nie głodzeniu się. Jem same dobre rzeczy takie jak: jajka, brokuły pomidory, sałatę, polędwice wołową, ryby, i takie tam... :blink: W tej diecie nie ma kompletnie chleba:baffled: co akurat mnie nie cieszy. Cała dieta trwa 13 dni. Liczę że uda mi się schudnąć jakieś 4, 5 kg :-D
Aaa i totalny zakaz słodyczy :wściekła/y: buuuuu
Ale czego się nie robi dla piękności :-D:-D:-D
 
witajcie...
tylko na krotko... dalej przeziebienie mnie meczy,wczoraj jak wrocilam z pracy napilam sie herbatki i sobie troche podrzemalam przed tv,a o 8h30 przenioslam sie do lozka i tak spalam do rana... ale boli mnie glowa i gardlo i mam jeszcze lekki katar... mam nadzieje,ze dzis bede sie czula lepiej...
a z pogoda u nas to dziwnie... w nocy jest chlodno a w dzien ani cieplo ani zimno za to potwornie szaro i mglasto i deszczowo... w niedziele i poniedzialek ma sie pokazac troche slonca....
 
A ja dzisiaj zaczęłam stosować dietę na poprawę przemiany materii. Na szczęście polega ona na jedzeniu a nie głodzeniu się. Jem same dobre rzeczy takie jak: jajka, brokuły pomidory, sałatę, polędwice wołową, ryby, i takie tam... :blink: W tej diecie nie ma kompletnie chleba:baffled: co akurat mnie nie cieszy.

Ta Twoja dieta jest dokładnym zaprzeczeniem mojej obecnej:-D:-D:-D:-D Te "same dobre rzeczy"-zapomniałam jak wyglądają;-) a chleb jem tonami:-D:-D:-D. To się moja przemiana materii spieprzy;-)
 
Sensi może tak źle nie będzie z tą materią :-D:-D:-D Za to synuś z Twojej obecnej diety jest bardzo zadowolony ;-):-D Jak już przestaniesz karmić Kubusia i z tą przemianą materii u Ciebie nie będzie najlepiej ;-), to daj znać. Podam wtedy przepis na 13 dni dobrej dietki :tak: Zobaczymy jak mi to pójdzie. Będę w charakterze króliczka doświadczalnego :-D:-D:-D
 
Dziewczyny u mnie nic nowego oprócz tego że ten miesiąc odpadł ze starań poniewaz jestem przeziebiona biorę antybiotyk, muszę znosić widok niedokońca szczęsliwej koleżanki w pracy w ciąży a mnie to bbaaardzo boli, ona nawet nie wie jak. Nie rozumiem jak mozna nie chcieć mieć dzidzi. Ona jest jakas dziwna.I boje sie swoich myśli. Nie wiem czy wy tak miałyście że życzyłyście komus tego co wam sie stało, czyli poronienia.To jest straszne ale jak tak mam, chciałabym żeby było wiecej takich cierpiętnic jak ja. Nigdy tak nie miałam, może dlatego ze nie mam nikogo bliskiego komu to by sie przytrafiło i nie mam z kim pogadać. Wokół mnie same szczęsliwe mamy.
A tak po za tym to okazało się że mam niedomoge ciałka żółtego i dlatego plamienia. Muszę brać duphaston od 16 dnia cyklu i tak jak ty monik mam dwóch lekarzy i nie wiem którego wybrać. A muszę bo jednomyślnie postawili diagnozę ale jeden kazał brać duphaston dwa razy dziennie a drugi raz i musze podjąć tą trudna decyzję. Jednego i drugiego bardzo lubię. I powiedzieli że moge sie starać ale z ta różnicą że jeden mówił że od razu a drugi że za 3 miesiące. Nie wiem?
 
reklama
ena- badanie tarczycy- hormony TSH, ft3, ft4 i przeciwciała tarczycowe możesz zrobić w dowolnym czasie cyklu i o dowolnej porze (zależy od laboratorium w jakich godzinach wykonują badanie). Nie musisz być naczczo. Jeżeli już bierzesz jakieś hormony tarczycowe- to najlepiej zrobić to badanie bez ich wcześniejszego zażycia, a wziąć je dopiero po pobraniu krwi.
Pozdrawiam.
 
Do góry