reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie wieczorkiem!
Byłam u ginka i każe mi leżeć, wstawać tyle ile konieczne tylko, nawet siedzieć krótko. Mam brać 3x dziennie po 2 nospy (bardzo dużo, ale mówi, że dzidziusiowi nie zaszkodzi) i 3x magnez. A za tydzień w szpitalu mają mi zrobić kontrolne usg jak ta szyjka i możliwe, że podejmie decyzję o założeniu szwu albo jakiegoś pessera (musze poczytać co to). I mam pić melisę, bo według ginka zbyt emocjonalna jestem:)
Jestem dobrej myśli, jak będę uważać musi być dobrze!
Sensi łączy nas więc pasja jabłkowa:)
Carioca cieszę się, że poprawił Ci sie nastrój. Artykuł wstawiony przez Sensi jest dobry. Teraz ładnie jakby co rehabilitują takie małe dzieciaczki i nie ma śladu po kłopotach. A na pewno nie porażenie dziecięce, miałam trochę z takimi dzieciaczkami do czynienia i neurolog na pewno by stwierdził wcześnie, choćby badając odruchy. Ja z opinii rodziców nie polecam metody Vojty, bo faktycznie bolesna i dzieci to mocno czują i cierpią, ale są inne świetne i skuteczne. A może wcale nie będzie trzeba:) I bardzo proszę o bezzębny uśmiech Stasia:biggrin2:
Ena dobrze, że wyniki OK! Będzie dobrze, czasu troszkę potrzeba! I dobrze, że masz już córeczkę, to bardzo ważne!:tak:
Monik i Ewuś przed gwiazdkę pojawią się śliczne fasolki!:)
Anusieńko w końcu jakiś znaczek od Ciebie! Co u Ciebie słychać?
Leyna a jak fryzurka, jesteś zadowolona?
Dobrej nocki!
 
reklama
Carioca świetnie że humorek już lepszy:-) Jak Ty się denerwujesz to Staś też to czuje, i dlatego im więcej będziecie mieć radości to tym jesteście zdrowsi ;-)
Sensi ja liczę że w grudniu to będzie prawdziwe zatrzęsienie fasolek, no bo po takiej długiej przerwie to worek z fasolkami w końcu musi się wysypać:-D Poza tym już niedługo będzie można zacząć pisać listy do Św. Mikołaja :rofl2::-)
Anusieńka w jakich ty krzaczkach siedzisz ??? :eek::blink:
Najeczko i udało się porozmawiać dzisiaj z lekarzem?:blink:
Mój M już prawie zdrowy, chociaż ciągle go podbrzusze pobolewa. Trochę się tym martwię bo w poniedziałek jedzie na trzy dni do Holandii. Mam nadzieje że ta choroba nie rozkręci sie mu ponownie:baffled:.

A mi się trafił samotny wieczorek :frown: Mężuś poszedł na męskie ploteczki z kumplem, którego nie widział od dwóch lat :wink:. Coś mi się wydaje że dzisiaj to się go już nie doczekam ;-):-D
 
witajcie Kochane
ja tylko chwilkę dzisiaj..
czuję się fatalnie, od wczoraj boli mnie głowa, dzisiaj dołączył brzuch..@ raczyła się w końcu pojawić!
Carioca trzymaj się Kochana! wierzę, że ze Stasiem będzie wszystko w porządku! ściskam Was mocno!
Antilko spóźnione, ale szczere z samego serducha uściski Imieninowe przesyłam:-) jak po konsultacjach? czy może udało Ci się zwolnić na wizytę?
Najeczko będzie wszystko dobrze, tylko nic się nie denerwuj i naprawdę odpoczywaj ile tylko możesz:-)
Monik no to chata wolna..;-):-D
Anusia:happy2:

Przepraszam, że nie odpisuję Wszystkim, ale ledwo widzę na oczy..
Odezwę się jutro:tak:
Proszę trzymajcie jutro kciuki, bo przyjmę pierwszy zastrzyk analogów..:baffled:
miłej nocki:-)
 
Witajcie Kochane:-)
Carioca na pewno musisz się bardzo denerwować, bo każda mama boi się o swoje dzieciątko.Wiesz jednak, że pediatrzy wolą dmuchać na zimne.A drżenia i zaburzenia napięcia mięśniowego ma teraz bardzo dużo dzieci. Głowa do góry:happy2:
Dziewczyny dziękuję serdecznie za życzenia imieninowe:-)
Aluś niestety nie udało mi się zwolnić z pracy, ale w przyszłym tygodniu mam urlop, więc bez problemu podjadę do doktora. Na razie ma brać znowu Duomox i Metro, ale chyba tylko przez tydzień.Moja wątroba i nerki znoszą to leczenie rewelacyjnie, mam coraz lepsze wyniki:-DGratuluę@:tak:
Leyna jak po fryzjerze:confused:
Najeczko czyli nie jest źle tylko dużo odpoczynku i spokoju potrzebujesz. W pracy miałam kontrolę Sanepidu:baffled:
Anusieńko wyłaź z krzaków:-D
Ewo ja muszę sobie jeszcze cykl listopadowy odpuścić, ale może w grudniu wezmę się do roboty:cool2:
 
Witam piąteczkowo :-)

Aluś super że @ raczyła sie pojawić. Oby Ci te wszystkie, uboczne i dokuczliwe objawy szybciutko przeszły. No i kciuki zaciśnięte dzisiaj w sprawie tych analogów :tak:
Wagnies jak dzisiejsze samopoczucie? Dużo zdróweczka dla Ciebie :blink::happy2:
Antilko przy takich końskich a raczej już słoniowych:baffled: dawkach, to Twoja wątroba to chyba jest z tytanu :shocked2::happy2: Na szczęście to już niedługo tego leczenia :tak:
Ena dzisiaj proszę o uśmieszek z rana :-) Pisz co tam u Ciebie ;-)
Ewuś u Was też tak zimno ? :baffled:
Miłego dnia dla wszystkich 30-teczek :-)
 
Mam prośbę do dziewczyn, które były w Kazimierzu Dolnym o namiary na fajne noclegi.
Najeczko Ty mi już chyba pisałaś, gdzie nocowaliście, ale zapomniałam:zawstydzona/y:
Monik ja sobie myślę, że chyba jestem kosmitą dlatego tak dobrze znoszę te leki:-D:-D:-D
 
Cześć kochane!
Ja na krótko.
Aluś dobrze,że @ się pojawiła w końcu. Trzymam kciuki za zastrzyk! A co to jest ten zastrzyk analogów?
Monik i co długo sama wczoraj siedziałaś? Ja u lekarza byłam, pewnie doczytałaś potem:)
Antilko całe szczęście, ze tak dobrze znosisz leczenie! Postaram sie znaleźć adres tego domku w Kazimierzu, nie bardzo wiem, gdzie go wsadziłam, ale jakoś znajdę i napiszę Ci na PW.
Pozdrawiam Wszystkie i idę leżeć.
 
Witajcie,
U mnie choroby ciag dalszy... dzis zrobilam sie pociagajaca:tak:;-):-D... jak ja tego nie lubie....
Leyna a dziekuje:tak: Czy dzis u Was tez sloneczko? No i jak tam po wizycie u fryzjera?

Carioca glowa do gory! Wszystko bedzie dobrze i nie wczytuj sie tak w ten internet :no:

Ewa no a ja juz po 4 dawkach antybiotyku i jest troche lepiej.... A jak u Ciebie na fronice chorobowym?

Ena trzymaj sie!!! W koncu nam tez sie uda!!!

Najka to lez grzecznie w lozeczku, odpoczywaj sobie i uwazaj na siebie i dziecko!
 
Wagnies życzę dużo zdrówka u ogólnie dużo dobrych rzeczy i dużo sił bo doczytywałam że pracy Ci nie brakuje oby czas był dla Ciebie jak najbardziej elastyczny i mieściło sie w nim wszystko czego zechcesz i czego będziesz potrzebować :tak::tak: mysle o Tobie zawsze cieplutko i jak obiecałam trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :tak::tak:
 
reklama
Do góry