reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Wybieram się do łóżeczka,ale oczywiście muszę zajrzeć co napisałyście:-)
Szkolenie na szczęście krótkie, potem załadowałam cały bagażnik zakupami;-)
Byłam również w Ikei, ale bardzo szybciutko przebiegłam między półkami, bo denerwował mnie tłum:baffled:
Sensi aż się cieplej na serduchu robi, gdy patrzy się na takie fotki:-)
Aluś czy mam układać jakieś wierszyki tym razem na przywołanie @:confused:
Ewo to super, ze jest miejsce w komodzie na dalsze dziecięce zakupy:tak:Ja też mam dwa pudła ślicznych ciuszków od szwagierki, tylko większość dziewczęca:-D
Monik ja mam nadzieję dołączyć do staraczek po listopadowej @( wypadnie pod koniec listopada, albo na począrku grudnia) Zobaczymy, co wynegocjuję w tym tygodniu u Doktora od boreliozy;-)
Najeczko czekam niecierpliwie na relację z USG. Szkoda, że nie widziałam, kto w tych makach leżał. Czuję jednach, że chyba dziewczyneczka:tak:
Vonko proszę dać znak życia:-)
Carioca:-)
Dobranoc Kochane 30:-)
 
reklama
Szybciutkie dzień dobry :happy:

Na 10 pędzę do sądu zeznawać jako świadek-nic przyjemnego:no:, a potem wiozę Mamę do jej znajomej-dziś imieniny Jadwigi:tak:
Aha wczoraj znalazłam dowód osobisty-właściciel nie ma telefonu stacjonarnego (sprawdziłam;-)) więc chyba zaniosę ten dowód na policję. Mam nadzieję, że nie posądzą mnie o kradzież:-D
Miłego dnia:happy:
 
Dzieńdobrek :-)

Ewuś komoda super:tak: Jak ja bym też chciała takie zakupy robić . Niestety na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe, ponieważ mamy za małe mieszkanko a nasz domek jeszcze się nie buduje. Ja z działeczką wszystko się uda to na wiosnę budowa ruszy a wtedy to i ja będę mogła komodę kupić;-) Ja też się już zastanawiałam nad kupieniem testów ciążowych, ale doszłam do wniosku że jak kupię to się jeszcze bardziej napalę i kupię je dopiero jak będzie mi się @ spóźniać;-)
Sensi Kubuś to potrafi forumkowe ciocie pocieszyć :tak::-D Prze fajne te zdjęcia są.
Antilko to udanych negocjacji u "Dr boreliozy" :-) Listopad będzie nasz! :tak:
Aluś nie martw się @ w końcu się pojawi :-) Udanego pierwszego dnia w pracy!:-)
Najeczko pewnie się nie możesz doczekać tego USG . Powiem Ci że ja też z ciekawością czekam na wiadomości od Was z tego badania :-)
Cariocia co u Was słychać. Jak się ma Staś? Może parę foteczek dla cioć na pocieszenie :-)

Powiem Wam że wczoraj mój kochany M zerwał się z łóżeczka i zawiózł mnie na moje kochane koniki:happy::cool: Pojeździłam i tyle pozytywnej energii złapałam że dzisiaj to mogłabym góry przenosić :-D Może się uda jeszcze za tydzień pojeździć. Chciałabym trochę pojeździć jeszcze przed starankami, bo potem to już niewskazane jest. No ale przynajmniej troszkę sobie poużywam :-):happy::-p

Udanego tygodnia kochane 30-tki :-):-):-)
 
Witajcie kochane!
Ja krótko, od rana przeżywam to usg, a będzie dopiero o 16.30. Przecież będzie dobrze(!), ale jednak się denerwuję. Napiszę więcej wieczorkiem, uściski dla Wszystkich!
 
Monik to może na wiosnę razem ruszymy z budową:happy::happy: jaki dom macie zamiar zbudować:confused:

Najeczko czekam na wieści. Pewnie, że jest dobrze:tak::tak::tak: (ale sama też się zawsze zamartwiałam;-))

A ja jestem wkurzona, bo rozprawa nie odbyła się:wściekła/y: przełożono na 20 listopada.
Poszłam na policję ze znalezionym dowodem i usłyszałam, że Policja to nie biuro rzeczy znalezionych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. dowodu oczywiście nie mogłam zostawić:wściekła/y:. i bądź tu człowieku uczciwy:confused:
 
Sensi to dopiero policjanci :no::wściekła/y: coś takiego a niby gdzie ten dowód należy zostawić jak nie u nich. Jak się komuś zgubi dowód to należy właśnie na policji zgłosić to i logiczne że takie rzeczy powinni również przyjmować od uczciwych znalazców. Ale to przecież są policjanci, co żarówki nie potrafią wkręcić :rolleyes::-D
A projekcik domku mamy już wybrany i nawet byliśmy w takim domku:-) Będziemy budować dom w systemie kanadyjskim o konstrukcji stalowej. Tylko na taki nas stać. Ale słyszeliśmy bardzo dobre opinie o takich domkach, i to słyszeliśmy od osób które już długo mieszkają w takich kanadyjczykach. Taki dom można wybudować w trzy miesiące. Jeśli się nam uda w zimie z działeczką to na wiosnę zaczynamy i całkiem możliwe, że już w lecie będziemy mogli się wprowadzać. Plany są dobre, tylko zobaczymy jak życie nam je zweryfikuje ;-)
Najeczko nic się nie bój :-) Jesteśmy myślami z Tobą :tak::-)
 
Najeczko jesteśmy z Tobą. Na pewno wszystko jest dobrze:tak:Strasznie jestem ciekawa, czy dzidziuś ujawni płeć:confused:
Sensi niezły numer z tym dowodem.W takim razie, gdzie go trzeba oddać:confused:
Monik strasznie chciałaby nauczyć się jeździć konno. znalazłam nawet fajną szkółkę jeździecką, tylko czasu jakoś brak:-(
 
reklama
witajcie z rana....
u mnie potworny bol gardla od wczoraj... gdzies sie musialam przeziebic,ale do pracy ide choc mi sie na prawde nie chce,ale nie moge sobie pozwolic na kolejny dzien wolny... tempka dzis bardzo wysoko,ale to najpewniej rezultat mojego przeziebienia... wczoraj kupilam sobie wreszcie buty do pracy ( musimy zmieniac ze wzgledu na pelzajace po podlodze dzieci-choc one nie musza) i drugie zeby wygodnie dojsc do tej pracy :-D... nie wiem przez ostatnie ze dwa lata nie nosilam praktycznie nigdy eleganckich butow i teraz jak sobie wczoraj zalozylam to po godzinie myslalam,ze oszaleje tak mnie stopy bolaly....
Monik- super,ze budujecie dom i na pewno zakupy dekoracyjne sprawia ci najwieksza radosc z calego budowania...
Sensi- wspolczuje,ze musisz isc jeszcze raz do sadu.... a czy placa za takie swiadkowanie? ( chyba bardzo glupie pytanie z mojej strony :confused:),bo przeciez jakbys pracowala to musialabys sie zwolnic z pracy i stracilabys pieniadze... a jesli chodzi o dowod to mozesz ewentualnie wyslac w liscie na adres zamieszczony w dowodzie... on chyba jest zwyczajna plytka plastiku,wiec bedzie leciuchny... z notatka,ze znalazlas.... przeciez nie bedziesz jezdzic po urzedach zeby oddac czyjas wlasnosc....
Najeczko- czekam niecierpliwie na wiesci z usg.... bedzie na pewno dobrze... nie wiem czy pisalam juz ( bo na pewno myslalam o tym kilkakrotnie :tak:) piekny masz brzuszek :-)
milego dnia!
 
Do góry