reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie w niedzielę, piekną i słoneczną. I nie wieje tak jak wczoraj! W miarę się wyspałam:-). Najbliższe dni takie lekarzowo-badaniowe. Jutro usg, (którego się nie mogę się doczekać!), we wtorek echo serca i kardiolog, a czwartek wizyta u ginka. Jakoś trzeba przetrwać.:tak:
Ewuś ciesze się, że udało Ci sie z 28dni. I wcale nie dziwię, że masz już "gorączkę przedtestową", kciuki trzymam! I jeśli znajdziesz fajne wzorki to chętnie przyjmę, dziękuję!:-)
Antilko pewnie, zrób badanka na wszelki wypadek. A wózek dziwny troszkę, widziałam podobny na ulicy i miałam wrażenie, że malutko miejsca dla dziecka i mało stabliny. Niedługo my będziemy mysleć o wózku, pewnie gdzieś na początku grudnia wybierzemy sie na przegląd.
Aluś mam nadzieję, ze nie bedzie tak źle u Ciebie w pracce, trzymaj sie dzielnie, a dziś jeszcze odpoczywaj i zbieraj siły!:tak:
Moniolku czy zaglądasz do nas czasem? Spóźnione życzonka wszystkiego najlepszego!:happy:
Sensi strasznie przykro, że masz takich teściów...:no: Może jakieś zdjęcie Kubusia nam pokażesz?
Monik zdrówka dla Was! Do listopada juz niedaleko!:-)
Leyna:-)
Pozdrawiam niedzielnie i słonecznie!
 
reklama
Witam trzydzieskowe babeczki :-)

Ewuś
to kciuki zaciśnięta na maxa mam, żeby fasolka pokazała się u Ciebie. Ja uż teraz staram sobie wmawiać że nie wolno się nakręcać na teściki:-D dlatego nic a nicTobie się nie dziwię ;-) Jak na razie to wmawiam sobie że prawdziwe staranka zaczną się w grudniu, może to pomoże mi się rozluźnić i nie myśleć o fasolce. Bo już same się przekonałyśmy że jak się myśli o fasolce to nic z tego nie wychodzi, a jak ma się głowę zajętą innymi sprawami i zapominamy o dzidziołu to wtedy strzał w dziesiątkę :tak::-D Jakie to wszystko skomplikowane. Ja to liczę że na naszym wątku do końca roku jakieś trzy, cztery fasolki się pokażą ;-):tak::-D
Sensi niech się Twoje słowa prorocze okażą :tak: Czas zasiać fasolki:-D
Najeczko no to faktycznie u Ciebie tydzień lekarzowy będzie. Życzę Ci żeby na USG dzieciątko pokazało swoją płeć:tak: i żeby wszystko z Tobą i z dzidziusiem było w jak najlepszym zdrowiu :happy::happy::happy:
Leyna taki chwilowy odwyk od kompa to bardzo dobra sprawa:-). Ja też tak przeważnie robie, tylko dzisiaj wyjątkowo mężuś wypoczywa po chorobie w łóżeczku więc zaglądnęłam. Ale trochę mi szkoda bo pogoda dzisiaj taka piękna :rolleyes:
Dla Ciebie i dla Twojej rodzinki też dużo zdrówka życzę :tak:
Wagnies pewnie na rajdzie dzisiaj:blink:

Wypoczywajcie niedzielkowo trzydziesteczki :-):-D:yes:
 
Witajcie w niedzielę:-)
Ja niestety mam o 14 szkolenie w pracy, ale mam nadzieję, że góra dwie godzinki i będę wolna:tak:
Potem może nadrobię zaległości zakupowe, bo wszystkiego w domu zaczyna mi brakować.
 
witajcie:-)
mam dzisiaj prawdziwego lenia, zupełnie nic mi się nie chce :zawstydzona/y:
Antilkoa Ty znowu do roboty??:szok:
Monik jestem przekonana, że jeszcze w tym roku będzie wysyp fasolek:tak:
Najeczko trzymam kciuki za ten tydzień!:-)
Sensi oby ten sezon fasolkowy potrwał jak najdłużej, co bym zdążyła się załapać;-)
Ewuś mocno trzymam kciuki:-) i udanych zakupów w Ikei:-)
Leyna dziękuję:-) staram się myśleć pozytywnie, choć czasem to trochę trudne..:baffled:

A u mnie @ ani widu, ani słychu..już 36 dni.., w następnym tygodniu postaram się odebrać wyniki hist. pat., będzie to trochę trudne, będę zmuszona niestety zwolnić się z pracy- wyniki do odbioru w szpitalu w godz. 10-14, no i potem umówię się na wizytę, może do tego czasu @ się jednak zlituje i przylezie:confused:

miłej niedzieli Kobitki:happy:
 
witajcie....
bylismy wczoraj w Ikei i kupilismy moja wymarzona od juz kilku dobrych lat komode :tak:, juz ja sobie zlozylam ( wole zeby Joe nie zajmowal sie tym,bo on ma jakies dwie lewe rece do majsterkowania ;-),a mysli jak kazdy chlop,ze nie) i ... poukladalam dzieciowe ciuszki z jednego pudelka i stwierdzilam,ze w sumie jest jeszcze sporo miejsca,czyli moge dalej kupowac ;-):-D:-D:-D:-D... Joe tylko pokiwal nawet bez politowania glowa.... on juz porzucil nadzieje na moje zaprzestanie kupowania ;-):-D:-D:-D...
jeszcze kupilam dwa komplety poscielowe ( jeden dla moich rodzicow jak przyjada a dugi oczywiscie dzieciowy,bo mi sie bardzo podobal :zawstydzona/y:) i kocyk ,bo taki mily w dotyku :-D.... jeszcze bym cos znalazla,ale nie mielismy czasu,bo sklep prawie zamykali.... a z wyborem komody mialam problem,bowiem sa 3 rodzje,ktore od zawsze mi sie podobaly i wszystkie 3 sa z tej samej serii i pasuja swietnie do lozka,na ktore tez mam chetke i mamy kupic przed przyjazdem moich rodzicow,a pozniej bedzie dla dziecka,jak juz podrosnie; w koncu zdecydowalam sie na najmniejsza;w tym roku maja nowy model komody i lozka - nad ta komoda tez sie bardzo zastanawialam,ale jest ciut za wysoka do przewijania dziecka na niej; szkoda mi tez,ze to lozko jest podwojne,bo byloby idealne dla wiekszej malej dziewczynki, ale zanim bedzie mi potrzebne to moze pojawi sie odpowiedni rozmiar :-)
a na Gwiazdke to wlasnie kupie niby dla Joe ale tak na prawde to dla mnie narzedzia typu wiertarka i porzadne srubokrety i mlotki w kilku rozmiarach,bo to co mamy to ... po prostu moje kochanie kupowalo na takich wyprzedazach,ze nic dziwnego,ze srubokret nie trzyma "glowki" .... tak oboje jednym kosztem bedziemy bardzo zadowoleni i mi odpadnie glowienie sie nad prezentem.... Joe juz chcial w zeszlym roku te narzedzia a ja glupia go wysmialam ;-):-D:-D:-D to w tym roku dostanie :tak::-) chlopina pomysli,ze zmienilam zdanie,ale chyba jednak w to nie uwierzy :-D:-D,wystarczy,ze na mnie spojrzy przed proba skrecenia czegos.... czy wasze polowki tez nie czytaja instrukcji,a pozniej sie dziwia dlaczego cos sie nie trzyma do kupy?
Najeczko- wiem,ze mam kilka wzorow,bo bralam ze sklepu dla mojej siostry,tylko sa gdzies dobrze schowane,zeby nie zginely :-D... zazroszcze tych 3 kg na plusie.... ja miewam takie 3 na plusie po dobrym obiadku :tak::-D:-D
Antilko- milej reszty niedzieli :-)
Monik-ja tez sobie wmawiam,ze na luzie,ale za duzo to nie daje :-D:-D chociaz musze przyznac,ze jakos mimo wszystko jestem spokojna... to bardziej moja ciekawosc niz rzeczywiste pragnienie.... teraz tylko 4 dni cierpliwosci a juz za tydzien powinnam miec calkowita pewnosc... chociaz nie wiem jak bedzie z tym cyklem,ale wszystko wyglada na to,ze normalny... troche czuje moje piersi,ale to moze tylko wrazenie... siusiam w normie i nic innego mi nie dolega :-D... a jutro to nawet by mogl juz zadzialac jakis super czuly test,ale czekam z jakimkolwiek testowaniem do przyszlego weekendu,no i musze jeszcze te testy kupic,bo nie mam ani jednego :-D... i jeszcze jesli sie udalo to mam wrazenie,ze na 99% bedzie chlopiec... musze popatrzec w chlopiece imiona,bo mamy wybrane dla dziewczynki Adrianna... a dla dziewczynki znalazlam kolejne obok Zenobia do droczenia sie z Joe ( mnie sie podoba jak to mnie,a dla niego i pewnie tej wiekszej wiekszosci niedoprzyjecia :-D:-D:-D) Elwanda :-D....
a w ogole to znalazlam fajny website dla staraczek ( to imie stamtad) WhenMyBaby - Free Pregnancy Test Calculator, Pregnancy Calendar jedyny mankament,ze po angielsku.... ale polecam...
Sensi- ja jeszcze mojej pazdziernikowej @ nie odbylam, wiec jesli sie jednak pojawi to miejmy nadzieje,ze jako ostatnia :-)... no i w listopadzie bedziemy miec galerie pieknych tescikow i nowych suwaczkow :tak::-)
moje kochane 30-tki w Polsce tez pewnie juz zimno,wiec zapraszam do czestszego pisania na watku ( sama tez sie postaram :-)) milej niedzieli :-)
 
zapomnialam wstawic zdjec moic komod.... na razie zdjecia z Ikei,a w najblizszym czasie mojej wlasnej ( jest jeszcze ciemno u nas na zrobienie zdjecia i komoda stoi na srodku salonu w ogromny balaganie wokol).... kupilismy ta pierwsza... u nas mozna kupic tez ta czarna w bialym kolorze... a lozko mi sie nie zmiescilo,wiec zalaczam link:
IKEA | Łóżka | Ramy łóżek podwójnych | KVIBY

a widzialyscie jakie fajne maja pokoiki dla dzieci? link:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/rooms/childrens_room/
ostatnio podoba nam sie to lozeczko: IKEA | Łóżka | Łóżeczka | HERMELIN
a wersja pokoiku to wlasnie z tym lozeczkiem lub ta z meblami Leksvik ale ja chce biale meble...
fajny jest ich nowy pomysl z tymi pokojami...

alez sie znowu rozpisalam....
 
Sensi- Kubus sliczniutki :tak::-) a tak a propos zdrobnienia jego imienia Kuba - wlasnie Joe mialam za ramieniem i mu mowie " Kuba" a on mi sie dziwnie przyglada i potem dodaje tak jak kraj Kuba.... nigdy wczesniej nie wpadlam na takie skojarzenie... tak jak dla Francuzow nasze pracuje i prasuje sa bardzo bliskoznaczne w wymowie - mojej przyjaciolki maz powiedzial do jej mamy wlasnie,ze moja przyjaciolka prasowala zamiast pracowala...
 
Ewo memu koledze z pracy urodził się w ubiegłym miesiącu wnuczek-tatuś dziecka pochodzi z Nigerii. Chłopczykowi rodzice dali na imię Afrik (nie wiem jak to się pisze, ale tak się wymawia:-D) i dla mnie to imię brzmi tak jakby go nazwano Afrykańczyk albo Afryka :-D:-D
 
reklama
Ewo a odnośnie komody-mam bardzo podobną robioną na zamówienie tylko w kolorze olcha, bo wszystkie meble są takie. i nie używam jaj do przewijania-co prawda stoi obok łóżeczka ale mam tu kubusiowe akcesoria kosmetyczne;-)a przewijam na przewijaku umieszczonym na łóżeczku:tak:
 
Do góry