reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie Kobitki

uff..trochę mnie nie było, znowu dopada mnie paskudny dół :-( może to przez to, że czekam na @, a ta się spóźnia i spóźnia..:wściekła/y: boję się, że znowu się coś chrzani, że znowu zrobią mi się torbiele, że znowu będzie problem :no: eh..no i nic w związku z tym nie pisałam, bo takie smęcenie nie jest miłe :no:

Carioca widziałam fotki:-) są superowe:tak:
Antilko rany!! znowu kolejny miesiąc z antybiotykiem?? :szok: nie ma innego sposobu?
Monik mam nadzieję, że Twój Mąż szybko wróci do zdrowia i będziecie mogli ruszyć do boju:tak:
Sensi to jest sztuka ,,zgrać się'' z własnym dzieckiem;-):-)
Ewuś oj nie zazdroszczę remontu.., a jeżeli chodzi o pracę to doskonale Cię rozumiem, bo i ja zaczęłam się w końcu rozglądać za inną, w trakcie mojego zwolnienia zmieniła się dość znacznie struktura mojego działu i niestety przyjdzie mi teraz pracować z ludźmi, których nie lubię (to mało powiedziane..), którzy wg mnie w ogóle nie znają się na robocie i dlatego wszystko zrzucają na innych, a sami robią tylko ,,dobre wrażenie'' :wściekła/y: jak sobie pomyślę, że mam tam wrócić w poniedziałek, to aż mnie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Najeczko fajne te hafciki Twoje:-) kupiłaś rajstopki? w poniedziałek czekam na wieści;-)
Kajduś strasznie dzielna jesteś! i super, że już po wszystkim:-) to teraz nic tylko..;-) do dzieła!!:-D
Leyna jak Wasze zdrowie?
Wagnies czy u Ciebie lepiej trochę?
Vonko a co u Ciebie?
Ena witaj:-)

miłego wieczorku:-)
 
reklama
Aluś dobrze, że już jesteś:-)Może po laparoskopii tak się dzieje z cyklami:confused:
Carioca teraz od dwóch tygodni brałam już doustnie i zapowiada się, że bez dalszego leczenia nie obejdzie się:no:Gdzie można oglądnąć zdjęcia Stasia?
 
Alus, no wreszcie jestes! juz sie zaczelam martwic co u ciebie. po tej laparo wszystko musi wrocic do normy i na pewno tak bedzie:) kiedy nastepna wizyta u gina? teraz bedziesz brala hormony, czy dobrze pamietam?
co do pracy to rozumiem cie dobrze... u mnie ostatnio tez nie najlepiej, ale jakos na razie nie mam sily rozgladac sie za czyms innym.
mam nadzieje ze odpoczelas choc troche na urlopie:)
najko, sliczne te twoje robotki domowe:) i nie moge uwierzyc wlasnym oczom widza ten galopujacy suwaczek u ciebie:) ciesze sie ze ruchy odczuwasz:)
Antilko, wspolczuje ze tak dlugo musisz brac te antybiotyki, ale lekarz wie co robi. trzeba to przeczekac jakos:)
Car, zaraz ide obejrzec fotki:) a staranka od nastepnego cyklu wg zalecen lekarza, ten mamy sobie odpuscic.
ewus, monik, anus, vonko, ena, leyna, sensi pozdrawiam mocno

mnie jeszcze brzuszek troche boli i mam lekkie krwawienie. dzisiaj bylam w pracy, ale na jutro wzielam sobie wolne za tamte nadgodziny, czuje ze musze zwolnic i odpoczac. do tego przedwczoraj w nocy zlapal mnie straszny skurcz w lydke i nadal mnie boli, utykam az...łykam juz magnez, wcinam banany, ale skad mi sie to wzielo...
bylismy dzis tez na Katyniu w kinie. warto.
to lece spac:)
 
Kajduś to w następnym cyklu zaczynam ;-):-). A magnez to sobie łykaj przez 3 miesiące, a jak w między czasie pojawi się fasolka to zapytaj gina czy możesz dalej brać. Ja mam taki sam problem, takie mnie straszne skurcze w łydkach brały, że już miałam dość. W ogóle to mam problem bo mi się jakoś szybciej niż normalnie wypłukuje ten magnez. Mam to już od dawna. Kiedyś nawet ten brak magnezu spowodował osłabienie mięśni serca i straciłam przytomność na ulicy :szok:. I teraz mam nakazane że jak zaczynają się skurcze w łydkach to mam brać właśnie magnez z wit. B6 przez trzy miesiące codziennie. Potem przerwa, aż do kolejnych skurczów łydek :-D. Ale myślę że u Ciebie chwilowo brakło tego magnezu i przez miesiąc uzupełnisz:tak:
Aluś dobrze że się odezwałaś:happy: A jak masz dołki to właśnie lepiej napisać tu donas, bo my postaramy się Ci pomóc :-) A na brak @ to kup sobie herbatkę z suszonych liści malin. A może było jakieś niekontrolowane przytulanko i ....... No dobra już nic nie mówię. Wiesz ja w pracy też mam nie najlepiej, nawet zmiana działu nic nie pomogła. Chcę zmienić pracę ale muszę poczekać aż wybudujemy domek. Wtedy poszukam coś w okolicy. Co to się z tymi naszymi pracami porobiło :confused:
Antilko jeszcze miesiąc antybiotyków:sorry:. Okropna ta choroba jest. Ale zaciśnij zęby i lecz się do końca. Wiesz że to bardzo ważne. Będziemy Cię tu wspierać i czas szybciutko minie :tak:. Pokonasz tą chorobę i doczekasz się fasolki :tak::-)
Znam to uczucie jak myślisz że to już będzie można się starać a lekarz mówi że jeszcze nie, jeszcze trzeba czekać! Przytulam Cię mocno. Będzie ok ;-)
Sensi a to Ci Kubuś plany drzemki pokrzyżował :-D Mam nadzieję że w nocy nadrobiłaś ze spankiem :-)

A co to się działo z moim M to nie wiadomo. Lekarka ma dwie wersje. Pierwsza że to był jakiś taki dziwny wirus - być może grypa żołądkowa. Druga wersja to taka że może jest stan zapalny nerki która nie pracuje. Druga nerka niby jest zdrowa i dlatego analiza moczu nic nie wykazuje. Wczoraj gorączki już praktycznie nie miał, ale jak tylko znowu wzrośnie to od razu mamy jechać na USG nerki. Od wczoraj zaczął go boleć brzuch i jelita, więc to pewnie ta pierwsza wersja będzie, czyli grypa żołądkowa. Oby mu to przeszło jak najszybciej.

Miłego piąteczku 30-tki :-):happy::-)
 
witajcie:)
jak dobrze sie troche w domku pobyczyc:) chociaz nawet na urlopie do mnie dzwonia.. brzuch mnie jeszcze boli i nadal mam krwawienie, ech - niech juz sobie pojdzie precz!
wstawilam pranie i nawet pomyslalam o umyciu okien, ale jednak pogoda mnie zniechecila:zawstydzona/y:
monik, no to zaczynamy razem w nastepnym cyklu:) super. a o te skurcze dzis zapytam tez lekarki rodzinnej, ide do niej z ostatnimi wynikami krwi - ciekawe co powie na tez niskie leukocyty...
a co reszta dziewczynek porabia?
alus, wiesz co u anusienki slychac?
 
witam się i ja:-)
szybciutko tak wpadłam na chwilkę, bo już mnie mężuś goni, bo do sklepu mamy jechać:-) jak wrócę popiszę więcej:-)
uściski dla Wszystkich 30-stek:-)
 
Witajcie!
Ostatnio co dzień wstaję po 10:-p, nie mogę się wcześniej zwlec z łóżeczka. Może to jesień na mnie tak działa, bardzo jest szaro:no:. Mój kotek pochodzi trochę jak wstanę, przywita się, otrzyma porcję głaskania, a potem wczołguje sie pod narzutę na łóżku i śpi, budzi się kiedy mąż wraca z pracy:-). Fajnie, ze podobają Wam sie moje skromne hafciki. Wybieram takie proste rzeczy i sprawia mi to przyjemność:-).
Monik jak u męża grypa żołądkowa to nieprzyjemne, ale za parę dni będzie zdrowiutki!:tak:
Ewo widzę, ze zmiany w domku i plany remontowe, ale będzie ślicznie!:) A krzyżyki licze i wyszywam według wzoru na papierze, takie gotowe kanwy z wzorami są drogie.
Antilko rzeczywiście masz ciężko z tym leczeniem, miejmy nadzieję, że to juz ostatni etap!
Aluś jak dobrze, ze sie odezwałaś!:-)Może rzeczywiście po laparo i stresie to przesunięcie @? Wiesz, że możesz tu pisac i w dołku, a my jesteśmy z Tobą niezależnie od tego co sie dzieje, prawda?:tak: A rajstopki zamówiłam w sklepie medycznym i prawdopodobnie będą kosztować 30 kilka złotych, więc jeszcze jakoś. Zamówiłam 2 pary.
Kajduś fajnie, że dziś odpoczywasz. Pogoda stanowczo nie na mycie okien!:-)
Pozdrowienia dla Wszystkich 30stek oraz Kubusia i Stasia!
 
reklama
Sensi - co sądzisz o tym drogim szczepieniu pw pneumokokom? A rotawirusy?

Carioca ja nie szczepiłam, boKuba nie idzie do żłobka, a na zakażenie pneumokokami najbardziej wrażliwe są dzieci do 2 roku życia. Kiedy pójdzie do przedszkola będzie miał skończone 3 lata;-)

A jeżeli chodzi o rotawirusy-podarowałam sobie ze względu na koszt:szok::szok: 2 dawki po ok. 350 zł każda. będę po prostu czujna i szybko zareaguję na każdą biegunkę;-):happy:
Aha nie wiem, czy wiesz, że to szczepienie należy rozpocząć między 6. a 16. tygodniem życia. Aby dziecko było trwale chronione, podaje mu się 2 dawki preparatu w odstępie 4-8 tygodni. Szczepienie należy zakończyć przed upływem 24 tyg. życia.
 
Do góry