reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej! ja tylko na chwilkę. Zwolniłam sie troszkę z pracki, żeby na usg potem zdążyć, zaraz sie muszę iśc przygotować. Nie lubię takich badań, na usg żeby fasolkę zobaczyć to co innego, a tak... Tutaj jakoś pięknie wiosennie się zrobiło i to pocieszające jest!:tak:Do napisania wieczorem!
 
Sensi- ja tez ogolnie lubie miejsce gdzie mieszkam... chociaz jest zaludnione,ale mam bliziutko jezioro Ontario,wiec czasem udaje nam sie spacerek nad nim... pozniej,jak bedziemy miec dzieci, chcialabym miec jakas dacze z mala dzialka ze dwie godziny jazdy samochodem od domu,zeby moc tam spedzac weekendy i wakacje....
 
Cześć dziewczynki ja od dziś na L4:-) Nic takiego się nie dzieje, ale w związku z z zaczynającą się epidemią gryp i moimi bólami brzucha dr uznała, że muszę odpoczywać;-) Ostatnio dwie koleżanki poszły na urlop i wszystko było na mojej głowie, co poza zmęczeniem skutkowało stresem.
Dr zbadała mnie wczoraj; macica jej się bardzo podobała chciała mi też zrobić USg, ale poprosiłam aby poczekać do poniedziałku wtedy miną równe 2 tyg od ostatniego.A i wiecie co dr powiedziała, że dla niej najbardziej miarodajne są tygodnie liczone od zatrzymanie miesiączki do których dodaje jeszcze ileś dni:confused: :confused: :confused: O tym pierwszy raz słyszę:szok: Już zupełnie nie wiem w którym jestem tygodniu:no:
Mam tylko problem, bo teoretycznie mam leżeć ( tak było na L4), a ponieważ mieszkam blisko pracy nie mogę sobie łazić po sklepach aby mnie nikt nie spotkał:dry:
Przepraszam,że tylko o sobie zaraz poczytam co u Was
 
Nie wiem jak tak u Was z pogoda ale u mnie to leje na przemian ze sloneczkiem :eek: i do tego jest bardzo silny wiatr. Ja dzisiaj mam ogolnie fatalne samopoczucie, caly dzien mnie mdli i zasypiam chodzac :wściekła/y:

Jak by co to wiosna juz u mnie przyszla krokusy to juz nawet przekwitly :szok:
 
Jagus - jak sie tak paskudnie czujesz, to moze nawet lepiej ze test negatywny. Przeziębiłaś się, czy osławbiona jestes?

Kaczusia - u nas to tak szarawo było. Zresztą tutaj wiosna przychodzi na samym końcu :-(

Ewa - trzebabyłoby mieć dziwaczne upodobania, aby Kanada mogła się nie podobać :-) Sama zjeździłaś sporo kwałka świata - ale chyba Kanada najładniejsza, prawda?
Mam zwolnienie do wtorku, ale jutro mam zamiar poprosić o jeszcze tydzień albo dwa, bo wszyscy dookoła chorują, nie chcę się narażać, dość podatna jestem na witusowe choróbska.

Najka - napisz co na usg.

Pozdrowionka 30tki :-)
 
Witajcie!
Niezbyt dobre mam wiadomości. Okazało się, ze mam torbiel na jajniku o średnicy ok.5 cm. I sporo płynu, co może świadczyć o niedawnym pęknięciu torbieli. Nie wiem czy drugiej czy tej. Wszystko teraz zależy od tego jaka to torbiel. Lekarz był tak lakoniczny. Pytałam go co się z taką torbielą robi (oczywiście ja już tam łzy w oczach, ale udało mi się nie rozbeczeć). Powiedział, ze trzeba będzie obserwować i już leczenie zaleci moja ginekolog. Najgorzej jeśli było podłoże zapalne, bo wtedy jakieś zakażenie może być, bo ten płyn jest wokół jajników. Nie, w ogóle koszmar jakiś. Pytał, czy nie miałam ostatnio mdłości, wymiotów! Nie, na szczęście, więc może to nie to.
Oczywiście podłamałam się i boję sie bardzo co z tego wyniknie. A przede wszystkim co ze staraniami! Znowu odkładać?! Po prostu płakać się chce i tyle.
Sensi a u Ciebie bardzo pięknie!

Carioca teraz wiem, ze te plamienia mogły byc torbielą spowodowane, ale równie dobrze to ostatnie mogło być okołoowulacyjne, teraz nie odgadnę. "Przydałaby się fasolka na rozruch" - fajnie napisałąś. Ale teraz to raczej nie moja...

Ewo szkoda, że tam u Was taka zima jeszcze, ale to pewnie niedługo!

Antilko fajnie, że Ty na L-4, odpoczywaj!

Jaguś przykro, że @ i choróbsko na dodatek. Zdrowiej szybko!

Pozdrawiam Was!
 
No chwile mnie mnie było a tu jakies choróbska:baffled:
Najeczko Ty szoruj do swojej ginki na porządną konsultację skoro ten od usg był tak lakoniczny. Torbiele sie zdarzają, ja kiedys miałam takie problemy. Pamiętam że dostałam jakies leki i wszystko się ładnie wchłonęło.
Nie martw sie na zapas tylko idz do swojej gin. Ściskam :tak:
Jaguś Ty tez bidulka taka zawirusowana :dry: . Zyczę jak najszybszego powrotu do zdrowia:tak: :tak:
Antilko Ciebie tez ściskam cieplutko. Odpoczywaj na zwolnionku, sklepy nie zając.:-p

Sensi pięknie tam u Ciebie :happy: az chce sie chcieć :happy:

Alek damy radę :tak: No powiedz sama: kto jak nie MY - babeczki z BB:laugh2:

Pozdrawiam cieplutko wszystkie 30-stki:-D
 
reklama
Do góry