reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja sie boje co to bedzie ze mnie za hipcio bo w ciaze juz zaszlam ze spora nadwaga, bo jak sie staralam to lekarz odradzal mi wszelkie diety bo niby wtedy jest trudniej zajsc w ciaze.

Mam nadzieje, ze jak juz bedzie dzieciatko to zgubie biegajac wokol niego
 
reklama
Jestem ponownie.
Poczytałam. Lastrado, Sensi, Ewo,Cariocamacie rację. Ja oczywiście nie zamierzam sie poddawać, ale przyznaje ze takie teksty potrafia mnie na moment wytrącic z równowagi, niestety.:dry:
Może nie jestem tak silna jak mi się wydaje? Zreszta nie wazne. Nikt nie obecywał że będzie łatwo.
Kaczusiu fasoleczka sliczności :-D
Sensi jak znam Twoje wymiary (a znam, bo kiedys je podawałaś ;-) ) te 6 maleńkich kilogramków to pikuś :tak: :tak: :laugh2: :laugh2:
Dzieki za "otwarcie moich oczu" na żółte sery i niesery. Dotychczas zyłam w nieświadomości:zawstydzona/y:
Lastrado fajnie że masz L4. :happy: Odpoczywaj sobie bo niebawem pewna wiosenna panienka będzie się domagała Twojej uwagi:happy:
Carioca rozumiem Twój ciąg na spodenki ciążowe :cool2: Ja też bym takie chciała. Kiedys na nie zasłużę;-)
A ta bezsennosc ciązowa?? to częsta dolegliwość?? Przyznam że o tym nie słyszałam:no:
Ewo spontan spontanem, ale jak trzeba to fajnie że mozesz wyrwac sie z pracy w ciągu dnia ma małe tete a' tete :tak:
Współczuję rurowego problemu, znam ten ból z autopsji :tak: U mnie na szczescie juz po sprawie. Szkoda że nie moge Ci polecic "mojego" hydraulika.
 
hej witajcie..
zaczął się nowy cykl, a mnie dopada kolejne zwątpienie..zaczynam się bać, że znowu się nie uda..:-( wiem, że jak tak będę myśleć, to na pewno się nie uda, ale..smutno mi jakoś..biorę te leki, witaminy, próbuję się nie stresować, nie denerwować i jak tak sobie pomyślę, że to może być na nic, to..szlag mnie trafia!!:wściekła/y:
Kajduś, Vonko i ja się piszę do ukatrupienia marzanny:tak:
Kaczusia śliczne fotki fasolinki:-)
Sensi co to jest 6 kg??;-) zrzucisz je nim się obejrzysz:tak:
Vonko Ty nie czytaj takich bzdur! wszyscy mądrzy Ci, których to nie dotyczy..uszy do góry:tak:
Antilko a Ty jak się czujesz??
Najeczko a co u Ciebie? jutro lekarz? trzymam kciuki!! i koniecznie napisz, jak było:tak:
Monik bądź dzielna!:-)
Ewa i mi się marzy 4-dniowy tydzień pracy:tak: :tak:

miłego wieczorku..:-)
 
Witajcie!
Już bym weekend chciała, dziś jakoś ciężej w pracce, a poza tym baardzo niewyspana jestem.:no:
Jaguś coś nie nie odzywasz do nas, chyba miałaś testować dziś?:confused:
Kajdo :-) teścik owu wykazał coś?

Sensi dzięki za info w sprawie sera. Bardzo ciekawe. A wagą nie przujmuj się, przynajmniej przez najbliższe kilka miesięcy!:tak:

Vonko nie dołkuj się takimi artykułami, ludzie mają różne dziwne poglądy, a Ty rób swoje i dobrej myśli bądź!:yes: Super, ze kafelki uratowane!:-D
Carioca tez myślę, ze dobry czas wykorzystaliśmy na przytulanko!:-) A co do plamień zdarzało sie, że miałam przez dzień plamienie, a następnego dnia @, no i jakieś 3 razy zdarzyły się plamienia w środku, albo nawet bliżej początku cyklu:baffled:.
Dobrze śpij dzisiaj!:-)
Aluś trzymaj się i nie daj się, proszę tym zwątpieniom!:happy: A ja myślę o jutrzejszym usg, trochę z obawą, nie byłam u tego lekarza, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Zapytam też o ewentualny monitoring cyklu, jakby co i może o ten castagnus (ostatecznie to też gin i moze coś powie).
Kaczusiu ale fajne zdjęcie fasolki!:-)
Lastrado miłego odpoczywania na zwolnieniu!:tak:
Pozdrawiam Wszystkie 30stki i naszą świeżą mamusię nie30stkę Kajunię:yes: :-) :yes:!
 
witam kochane 30-stki :-)

nie wiem dlaczego, ale od kilku dni podczytuję owy wątek i jest tu jakoś cicho :dry: hmmmm

kaczusiu - gratuluję WIELKIEGO brzdąca w brzuszku :-)

a gdzie się podziała Jaguś :confused: miała wczoraj testować :cool2:

dobra idę czytać dalej :tak:
 
Kajunia - to prawda, jakoś spokojnie sie tu zrobilo. Jakaś fasolka na rozruch by sie przydala, zaraz spojże w liste kto bedzie w najblizszym czasie testowal.

Sensi - zdjecie przepiekne, ja tez nie moge doczekac sie wiosny. Moze byc juz chocby taka ktora mozna poznac tylko po zapachu ziemi. Tu w Trójmiescie wiosna przychodzi pozniej niz w innych czesciach Polski - i to mi sie baaardzo nie podoba.
6 kilogramow to książkowo przybrałaś!

Najka - chyba masz te plamienia w normie :-) Moim eksperckim zdaniem ;-) Mowilas o nich lekarzowi?

Vonka - jest cos takiego jak taka bezsennosc, dzis obudzilam sie o 4 tej. Taki mam standardzik - 3 albo 4 nad ranem. Potem albo zasne albo nie.
Życze Ci by jak najszybciej Ci taka bezsenność dopiekła :-)

Alek - myśl sobie jak chcesz, bylebyś nie przerywała kuracji, ale wiesz o tym, ze jesli bedziesz optymistycznie nastwiona - to bedzie Ci latwiej przez nią przebrnąć? Alek mam wielką nadzieje, ze szybko okaze sie skuteczne. Koniecznie maksymalnie wykorzystujcie czas na przytulanka. I trzymam kciukasy.

Kaczusia - w ciąży czlowiek sie nie odchudza i nawet sobie głowy tym nie zaprzątaj. Pod koniec i tak prawie wszystkie wygladaja tak samo :-)
Trzeba uwazac na cukrzyce ciazową - tutaj na Baby Boom w dziale zdrowie jest dobry artyuł, polecam.

Lastrada - skoro lekarz nicn ie wymyslil, to chyba ja tez nie wymysle nic na tą wysypkę. Mam nadzieje ze szybko znika po kąpieli i jest mało uciążliwa?
No i dobrze, ze sobie odpoczniesz teraz :-)

30tki!- co u Was?
 
pewnie zobaczyły Twoje wiosenne zdjęcie, zdenerwowały się na zimę i poszły mordować Marzannę. Pewnie wrócą dopiero po południu, umorusane i umęczone i też nie będą pisać :baffled:
 
reklama
witajcie...
u mnie wiosny nie bedzie przez najblizszy tydzien a dzis zaczyna sie najgorszy rodzaj zimy... snieg,ktory po poludniu przeksztalci sie w deszcz zamarzajacy natychmiast po dotknieciu z ziemia..... bedzie tancowanie na ulicach..... a mnie czeka caly dzien jezdzenia... nie wiem jak sobie dam rade... juz powiedzialam mojemu szefowi,ze jak bedzie na prawde tak slisko to ja nie jezdze.... za duza odpowiedzialnosc..... wczoraj niestety nie udalo mi sie wpasc do domu na obiadek,ale i Joe nie bylo... moze dzisiaj,ale watpliwe.... no nic zobaczymy... mam szczescie,ze mieszkam blisko pracy 6-8 minut samochodem i mam godzine przerwy w czasie dnia,wiec moge przyjechac do domu...
Kaczusia- ja bede miala ten sam problem z nadwaga... tez zrezygnowalam z odchudzania,zeby sobie cykli nie pogmatwac... wiec w ciazy bede musiala bardzo uwazac na to co jem.... a po karmienie piersia jest na prawde super "dieta" ... znajoma schudla "wage" z ciazy + ok.15kg .... wiec jest jakas mala nadzieja....
Carioca- masz dalej zwolnienie czy idziesz niedlugo do pracy?
Vonko-wczoraj bylam w sklepie typu Castorama i facet mi oznajmil,ze powodem moze byc kran i zdenerwowal mnie,bo sie wymijal od odpowiedzi konkretnej ile taka wizyta bedzie kosztowac i oznajmil mi,ze nie powinna przekroczyc $100 cdn.... wydaje mi sie to troche a nawet sporo za duzo za sam kosztorys i ewentualna zmiane kranu.... wiec kupie nowy kran i zawolam Joe ojca,zeby go zalozyl i poobserwuje.... jak odglosy sie uspokoja to sobie dam spokoj z hydraulikiem a jak nie to poszukam jakiegos tanszego.... w sumie to nie mam problemu,zeby komus zaplacic az tyle pieniedzy,ale zebym miala pewnosc,ze wie co robi.... i jaest dobry w tym...
Sensi- jest uroczo u ciebie....
Alek- moze te leki dzialaja tez tak na twoja psychike... ja tez probuje nie myslec i czasami mi sie udaje do 2-3 dni przed ewentualnym testowaniem... wtedy dopiero zaczynam sie sama zadreczac.... ale zobaczysz wszystko bedzie dobrze....
Najka- ja tez nie moge doczekac sie weekendu... w sobote pewnie bede sama,bo Joe pracuje.... ale chociaz bede w domku....
Jagus i Wagnies- gdzie sie podziewacie?
a cala reszte 30 pozdrawiam....
 
Do góry