reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziekuje za miłe powitanie, widac ze tutaj jak w rodzinie :)

Carioca - piekne ziarenko na zdjeciu, zapatrzylam sie...:)

Jezeli chce sie ryczec...to nalezy to zrobic Kajunia :)
Takie wylanie lez na zewnatrz pomaga....ja czasami nawet szukam sobie celowo powodów...np. dokuczajac mężowi;):-D

Wlaściwie jestem w trakcie badan...gdyz jestem szczesliwa posiadaczka kota domowego...a jezeli chodzi o szukanie dni płodnych (temperatura) to zawsze kiedy te dni nadejda mam silne bole brzucha...nie przed okresem tylko wlasnie w trakcie trwania cyklu, jakby cały ten proces jajeczkowania wywolywal u mnie wybuch wulkanu....​

Pozdrawiam i głowy do góry :)

ps...czy to w jakim miesiacu dzieco przyjdzie na świat ma znaczenie? (procz znaku zodiaku?)​
 
reklama
Sensi - a czy ja widziałam zdjęcie usg z Twojego 7 tygodnia? Ktoś się chyba będzie miał bęcki, zapomniał nam tu wkleić! A moja dzidzia juz nie ma 6 mm tylko dzis to będzie 7 mm i tez jest duża!

AgA - w którym miesiącu się dzidzia urodzi - to moim zdaniem nie ma znaczenia, są jakieś koncepcje, ale ja w nie się nie zagłębiam.
 
Witam kochane 30 steczki. Wszystkich nie sposób wymienić.
Carioca, Sensi - cieszę się że wasze fasolki się dobrze rozwijają.
Pozdraawiam nowe staraczki, tutaj na pewno nie będziecie się nudzić.
Vonko - napisz kiedy masz wizytę w PROVICIE będę trzymać kciuki.

Jeszcze raz pozdrawiam i fluidki dla staraczek:

~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*~~º٭*~~ﻣ~~٭*
 
Sensi - i ja podpatrzyłam Twoją fasolinkę :tak: jest prześliczna :tak: a mam pytanko do Ciebie odnośnie tych zdjęć - 1 zdjęcie w którym dniu cyklu miałaś robione :confused: może pamiętasz :confused:
 
Kajuniu pierwsze zdjęcie było robione 4 dnia po terminie spodziewanej @;-) (@ miała przyjść w sobotę a ja usg zrobiłam w środę; cykl 28-dniowy)
 
witam...
Carioca77- super zdjecie i chyba udalo mi sie zobaczyc malego "lokatora" twojego brzuszka :laugh2:...
AgA- witaj u nas.... miesiac w jakim sie urodzi dziecko nie ma absolutnie znaczenia.... my tu sobie tylko nawzajem kibicujemy i planujemy zalozyc odpowiednie watki gdy juz sie doczekamy fasolki i co cykl zmieniaja nam sie plany w tym wzgledzie.... ;-)

dziewczyny zaczynam byc zdesperowana i zastanawiam sie powaznie nad zakupem testow... co o tym myslicie? czy moze powinnam sie jeszcze skupic na mierzeniu temperatury? i czy powinnam kupic moze nowy termometr z dwoma miejscami po przecinku?
poza tym leniu****e jak trzeba :laugh2:... wczoraj zabralam sie za szycie i nic mi nie wyszlo,bo maszyna nie chciala wspolpracowac ze mna :laugh2::laugh2:... a dzis mam wizyte znajomej i bede sie chwalic moim domkiem a nastepnym razem ona bedzie sie chwali swoim,bo tez sie przeprowadzila do nowego...

milego dzionka!
 
Hej dziewczyny!
Lublin nieźle zasypało! Jestem szczęśliwa, że już w domku się grzeję!

Carioca piękna fasoleczka!:-) Dzięki za odpowiedź o castagnusie.U swojej ginki długo nie będę, a chciałabym spróbowac z castagnusem od początku cyklu, ale zobaczę...

Antilko czy wiesz co wczoraj napisałaś?
Cytuję:"Najko suuuuuuuper, że dzidzia pięknie się rozwija:-) :-) :-)" !!!
Wiem, że miało być do Carioci, ale oby to było prorocze!:-D


Kajuniu popłacz, jeśli to ma Ci pomóc , ale nie zmienia to faktu, że masz bardzo ładny wykresik!:-)

AgA też mam kotka, a badania na toksoplazmoze ujemne. A jaki jest Twój kotek? Uwielbiam je i wszedzie wypatrzę, żeby się pozachwycac i zagadac do nich. :laugh2:

Lastrada dzieki za fluidki!

Ewo najlepszy jest termometr owulacyjny i taki wystarczy. Masz owulacyjny, czy zwykły? A tempka to dobra wskazówka! Z testami owulacyjnymi spróbowac możesz, mi w tym cyklu jakoś nie bardzo pomogły. Chociaż domyslam się, ze owu była w okolicy dnia, kiedy kreska testowa najmocniejsza była, 2 dni temu. Bo tempka też na to wskazuje (od wczoraj wzrost).
Pozdrowionka!
 
reklama
Dziendobry:-) :-)

Carioca fotka pierwsza klasa:-D Ja też się zapatrzyłam na Twoja Kropeczkę.:tak: :tak:
Lastrado jestem umówiona w PROVICIE dopiero 13 lutego po południu. Myślę o tej wizycie już teraz z lekkim niepokojem.....::confused: i troche sie boję co tez mi tam powiedza. Ale pojadę napewno.

Pozdrawiam wszystkie bywalczynie tego wątku:-)
 
Do góry