reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cieszę się, że tak dobrze się nastawiasz!:tak:
Ja już chyba sie na zdjęcie maleństwa Carioci nie doczekam. Idę do łózeczka.
Dobrej nocy!!!:happy:
 
reklama
Dziekuje za mile powitanie....juz sie nie moge oczekac kiedy i ja bede mogla informować Was o postepach...
az sie cieplo robi na duszy ....
BUZIAK
 
Wagnies, co za dołki? A narty to świetny pomysł!

No tak mnie trzyma od piatku... a dzis jeszcz szef w pracy zrobil swoje i mimo usilnych staran mezusia zeby mnie z dolka wyciagnac nie jedt rozowo....
Perspektywa wyjazdu na nartki troche mi poprawia nastroj.... ale co samo przyszlo samo przejdzie.... mam taka nadzieje;-)

Pozdrowionka z zasypanego Krakowa dla wszystkich 30-tek!!
 
Kobitki ściskam Was wszystkie mocno:-) .Jutro poczytam, co się u Was działo.Dobranoc:happy:
Carioca suuuuuuuper, że dzidzia pięknie się rozwija:-) :-) :-)
 
Carioca, ciesze sie ze wszystko dobrze z maluszkiem!!!:-) i czekamay na zdjątko Twojej Kropeczki:tak:
Alek, super,że masz takie nastawienie;-) kibicuje Ci mocno!:-)
Jaguś33, witaj:-)

wszystkim życzę miłej nocki i kolorowych snów! paaa!
 
Przepraszam, ze nie dotrzymalam slowa o wklejeniu zdjecia wczoraj. Zanim Piotr skończył swoje sprawy na komputerku, to ja padłam snem sprawiedliwego. Za to teraz pokutuję, bo od godziny spac już nie mogę :-D

Najka - jeśli chodzi o Castagnus, ja zaczęłam brać bez konsultacji, ale warto zapytac lekarza, bo nie powinno sie przyjmowac jesli sie bierze jakies leki np. duphaston.
To jest kuracja 90 dniowa, ja przerwalam jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. Przyjmowalam półtora cyklu. Moim zdaniem jest skuteczny, bo w tych cyklach miałam niespotykany wczesniej tak intensywny bol owulacyjny. Podczas monitoringu okazało sie, ze pecherzyk urósł po byku az gin był zdziwiony, jak po stymulacji hormonalnej.

AgA - witaj i zyczę szybkiego wystarania się :laugh2: Pytasz od czego zacząć "staranka", a więc: bierzesz męża ... :cool2: Ale tak serio to podejżewam, że już byłaś u gina i wyznaczył Ci badania przed ciążą typu toxoplazmoza, cytomegalia, różyczka.
Ja namiętnie polecam mierzenie temperatury właściwej - czyli codzienne mierzenie tempy rano. Jeśli wykres jest ładnie dwufazowy, to można ustalić kiedy ma miejsce owulacja. Ale do mierzenia tempy potrzeba chęci i możliwości, bo trzeba trzymać się tej sameg godziny mierzenia - nawet w weekendy :nerd:

A teraz uwaga, uwaga, przedstawiam moją fasolinę (ten ciemny bąbel to pęcherzyk ciążowy, a w nim fasolinka). Jak się kliknie na obrazek, to się powiększy.

:
 
Hej Hej:happy:
Aga, Jaguś witajcie:-)
Najko ja w tym cyklu zrobiłam tylko dwa testy.Spróbuję w przyszłym.Testy kupiłam też na allegro 12 zł za 5szt+ 1 ciążowy
Monik super, że już wróciłaś do nas
Wagines nieźle nas zasypało :szok:
Aluś no nareszcie lepszy nastrój u Ciebie:happy:
Sensi o kurczę nie wiedziałam, że na 30 VIPa mamy;-) :-D Udanej imprezki życzę.
Ewo jasne, że każdy miesiąc jest ok:tak:
Kajuniu kochana żona z Ciebie:tak: ja to raczej bym nie wstała, sama ledwo do pracy się zwlekam, jeżeli muszę iść na 7:zawstydzona/y:
Vonko, Nicoya, Kajda, Majeczko duża buźka
Zmykam do pracy pa pa
 
Witam wszystkie kobitki!:happy::happy::happy:

Powoli zaczynam mieć kłopot z indywidualnym pozdrowieniem każdej z Was, witam więc wszystkie hurtowo,a szczególnie Jaguś i Agę nasze nowe staraczki.


Carioca
miło się oglada nowe życie:tak::tak: Popatrz jakie to niesamowite: Twoja fasolka miała 6 tygodni i 6 mm a moja 7tyg.2dni i 12 mmm:surprised::surprised:Teraz moja dzidzia to olbrzym-pewnie coś ok. 8 cm:-):-):-)

miłego dnia:happy::happy::happy::happy:
 
reklama
Carioca - dzidziolek śliczny :-) gratuluję :-) cieszę się że z maleństwem wszystko dobrze :-)

kobitki napiszę cosik później, źle się dzisiaj czuję i chce mi się ryczeć :-( z byle powodu :-(
 
Do góry