reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam
Ja nadaje z domu wiec juz nie bedzie tak regularnie jak z pracy. Dzis babcia przyjechala do mnie, jutro bedzie luzniej bo maly pojedzie do babci.
Muma musi sie przyzwyzaic do rowerku, u nas po zakupie stal kolo miesiaca dopiero potem sie zainteresowal a wczoraj to tak smigal ze juz trzeba za nim biegac.
Aleksis nie ma sie co stresowac i tak w czasie porodu jest taka adrenalina ze jakps leci.
Emka no troche cie nie bylo ale widze ze wszystko nadrobione. Ja to pamietam ile to zalatwiania z weselem wiec ciesze sie ze juz mam to za soba. U nas 13-tego juz 5 rocznica.
Katiuszka zdrowka.
Maiev wzielismy straz na dzialke i podlewal krzaki, jakos w domu bym nie zaryzykowala.Daj znac co u lekarza
 
reklama
Aleksis jak to mówią tylko spokój nas uratuje ;)
Ale rozumiem, ze nastawiasz sie na sn?

Katiuszka Julek nie zasnął czy zasnelas razem z nim? ;)

Maiev a Ty jaki poród jak mała ułożona?
Musiałam nadrobić ;) nie byłabym sobą ;) poza tym trwało to kilka dni bo zasypialam po drodze ;))))
A ze czemu miałabyś karetkę wzywać!

Gochson to 5 lat po ślubie to juz ten pierwszy najgorszy moment macie za sobą ;) chodzi mi o ewentualne kryzysy ;) fajnie hehe my w sierpniu bedziemy mieli 5 lat znajomosci a prawie od razu zamieszkalismy ze sobą wiec brakowało tylko dzidzi do szczescia a papierek to głownie ze względu na formalności i zabezpieczenia ;)
A jak sie czujesz kochana?? :)
 
Emka u nas nerwowka byla po urodzeniu dziecka ale to pewnie wszedzie bo to wielkie zmiany...no i wtedy jeszcze byla przeprowadzka. Generalnie ja to spokojna babka jestem i niekonfliktowa wiec latwo sie ze mna zyje. Chociaz teraz troche mi hormony buzuja i mi em mowil ze jestem meczaca.
Poza tym mdli mnie caly dzien wiec nie ma lekko. Ciezko cos ugotowac. Kupilam sobie imbir i migdaly ale cos srednio pomaga. Jakos z Adasiem tak nie mialam.
 
Gochson -jak mdli to hormonu dużo i to tylko dobry znak :tak::tak: A propos znaków to spod jakiego Ty jesteś , że taka spokojna ??;-)
Uspokoiłaś mnie z tym rowerkiem bo się zasmuciłam, a jeszcze mi eM dogadywał, że taki rower kupiłam (bez pedałów znaczy) to dziecko nie chce jeździć nim ;-)

maiev - &&&&&&&& za wizytę , dawaj znać tu zaraz :tak: Moja kumpela pojechała swoim autem rodzić, autko stało tydzień pod szpitalem, potem sama odjechała. W szpitalu nie bardzo im sie to podobało ale ona samotna mama, rodzice na Pomorzu, to co miała zrobić..

Aleksis - super spotkania a jutro meldunek :tak::tak:

katiuszka
a może to alergiczne ?? teraz apogeum wszelkihc pyłków przecież..

U nas też za pasem rocznica (16ta :-p) ale dzień po niej już będziemy nad morzem to ustaliliśmy, że sobie pójdziemy na jakąś fajną kolację a Julka zostanie z Olim w ośrodku:-)

Uciekam, miłego wieczoru :-)
 
Ostatnia edycja:
Gochson No tak słyszałam tez o kryzysie po narodzinach ;) my to z moim obydwoje bliźnięta jedno bardziej nerwowe od drugiego;) ale na szczescie w sutacjach krytycznych potrafimy podejść na spokojnie...
A co do mdłości to dobry bardzo znak, ja miałam zaraz jak byłam choć troszkę głodna, wiec musiałam non stop cos jesc a zbawienne były mandarynki ;)) wiec szło dziennie ok 2kg.


Muma to Ty juz mega niezły staż masz ;) daj znac kiedy to gratulować brdziemy ;)))

Ok zbieram sie do koleżanki na płoty ;)
 
Muma Ty to masz rocznice wow. Jestem rybka. Wiem ze to dobry znak jak mdli co nie znaczy ze jest to przyjemne.
Emka ja mam wlasnie jak Ty jak tylko mam malo w zoladku od razu mnie mdli. Staram sie jesc co jakis czas ale ilez mozna.
 
Gochson wiem wiem ze nie przyjemne bo ja to mysialam jesc ok 24 i o 5 rano , zeby nie było nie miłych niespodzianek ale wymiotów było dzięki temu mało, wiecej niz w 1 trym miałam jak zaczęłam przyjmować po 12 tyg witaminy gdzie było za duzo żelaza - to wtedy miałam jazdy z wymiotami, ale po 2 tyg mi sie kulki zderzyły ze to moze byc od tego i faktycznie odstawiam, sprawdziłam inne i jest ok ;) wiec podjadaj ile sie da ;)
 
hejka!
Kurcze, miałam coś skrobnąc jak Julek będzie miał drzemkę, no to jak mały zasnął,to ja koło niego:szok: a to niestety znak, że choroba mnie rozbiera na całego:cool: mały pospał ponad 2 godz, ja może z godzinę. Potem obiad i do apteki. Nakupowałam leków i działamy. Nochal chce mi wykręcić, gardło szczypie i jeszcze kaszel doszedł. Pewnie eM dziś będzie spał u Julka, bo przecież ja go będę budzić:eek:
Nie poodpisuję teraz, bo ledwo na oczy patrzę. Jak jutro będzie lepiej, to wpadnę na Julkowej drzemce, chyba, że i mnie połozy...No zobaczymy:blink:A teraz żegnam się już, uciekam, żeby Wam nie sprzedać jakiś wirusów ;-)
dobranoc!!!!
 
reklama
Katiuszka duuuuuuzo zdrowka, zes sie dorobila chorobska !!! Kuruj sie i dbaj o siebie w miare mozliwosci.
Muma noooo to masz konkretna rocznice, gratulacje;-) Jula to widac dobra dziewczynka, pomoze przy Olusiu.

Aleksis milego wieczorku z psiapsiolka.

Gochson Ty juz na L4 poszlas?

u nas juz rodzinka w komplecie,,em wyladowal wczoraj o 23 we wro, pogadalismy i czas bylo spac, ale dzis mi zrobil niespodzianke i pracowal z domku,
dzis pogoda smetna i deszczowa to z Mieszkiem pol dnia przespalam:-D
pozniej zawiozlam sis do mojego ginekologa i pan doktor przywital sie z Mieszkiem...swoim malym dzielem:tak:
Mieszko dostal body od mamy chrzestnej, a od nas to pakiet ksiazeczek poczytaj mi mamo i kubek niekapek:tak:Ja od swoich rodzicow czekolade.
leze teraz u ema w lozku, popijam kakao a ten zaczyna chrapac:eek: chyba ewakuuje sie do mojej malej szynki
Em od poniedzialku przyszlego bedzie miec urlop ojcowski 2 tyg, mam plan zeby on spal u mlodego w pokoju itylko po mnie przychodzil na karmienie, boje sie czy bedzie slyszal Mieszka, ale coz bedzie musial spac czujniej;-) a ja moze powysypiam sie troszke:cool2:

dobranoc babole lece cos poczytac i pospac
 
Ostatnia edycja:
Do góry