reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

czeeee

tere fere Ani@k tez lubi czernine (czy jak to sie pisze...);-):-D:-D mysle, ze chciałaby przepis;-):-D
Ani@k!!!! hop hooooooooooooooooooooooooop!! :-) jak tam zyjecie?:happy:
Kok.o czytając Twój wpis akurat byłam po nakarmienu Patryka.. przysypiał właśnie.. a ja się od śmiechu powstrzymać nie mogłam.. nie rób mi więcej czegoś takiego!!! ja się bardzo staram być cicho jak Dziecko śpi

a poza tym cycujemy, śpimy, spacerujemy.. zdarzy mi się ugotować raz na jakiś czas obiad.. nie narzekam..
W niedzielę byliśmy u teściów na obiedzie, zjadłam danie przygotowane specjalnie dla mnie i tak mnie po tym zmuliło że i Patryk chyba to odczuł.. czy ja mówiłam że rzadko kupy robił??? no właśnie od niedzieli zawartośc pampersów się znacznie zmieniła.. zaczęłam nawet szukać informacji jaka to kupa jest przy biegunce u dzieci karmionych piersią.. nie za wiele znalazłam ale biegunki chyba nie mamy.. <i tu autorka wypowiedzi opisała jaka kupa występuje w pampersie po czym skasowała opis ze względu na porę gdzie ewentualni 'czytacze' mogą jeść kolację>

Aleksis a czy Ty nie możesz po prostu leżeć??? dawaj znać po jutrzejszym usg co i jak!!!!!!!!!!!
Muma ta lampa to nie tylko szczyt marzeń Kok.o.. ja też o takiej marzę.. marzyłam.. bo w mojej klitce to se tylko zdjęcie takiej lampy mogę powiesić.. zdrówka dla Olusia ;***
Tere obkup się znowu!!!!!!!! udanych zakupów!!!
Gatto u mnie też tak ciepło.. ale wieje więc ubieram też kurtkę..
Zuza wpadaj na dłużej i częściej!!!
a Caterina gdzie??? halllo???
Gochson ja też zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pozytywny test..
Katiuszka hehe mój post teraz też jest troszkę dłuższy chyba, nie??? ale Ciebie nie pobiję.. jesteś Mistrzynią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki dla Julusia (w te jego oczyska też) :***
 
reklama
hej!
wpadam na moment, bo padnięta jestem na maksa!!! Julek dopiero zasnął:szok: teraz ma dwie drzemki w ciągu dnia i próbuję tak zrobić, żeby ostatnia nie była późno, bopotem długo wariuje. No i dziś udało się elegancko, ostatnie kimanko od 15-stej do 16-ej:tak: Matka uradowana, że Dzieć szybko się wyloguje...a Dzieć ma gdzieś i bawił się w najlepsze:szok:Mało powiedziane, że się bawił!!! istny diabeł w niego wstapił:szok::-) tak szalał, piszczał, wygłupiał się jak jeszcze nigdy w jego prawie 9 miesięcznym życiu:-p No ale przyszedł i na niego kres wytrzymałości i padł...aż jestem ciekawa czy wstanie o normalnej dla siebie porze czyli około 7 rano czy pośpimy dłużej.
Zmykam dziewczynki. Zdrówka dla wszystkich małych kuracjuszy i spokojnej nocki dla ich mamusiek!!!
Całej reszcie również kolorowych snów i "widzimy" się jutro rano na kawce:tak:
 
Ani@k dobra jesteś z tymi kupami. Hehe. Chyba lepsza niz ja i katiuszka. He he.
Nic nie kupilam,bo zle eMa zrozumialam. Chciał zrobic zakupy na sobote,a nie ciuchowe. He he.
 
Aleksis a czy Ty nie możesz po prostu leżeć??? dawaj znać po jutrzejszym usg co i jak!!!!!!!!!!!
He he Ani@k chcialas napisac: a czy Ty nie mozesz po prostu siedziec na dupie???:-D Dam znac dam jak wroce bo z tel to sie nie da.
Fajnie, ze macie swoj dobry rytm z Patrykiem i uda Ci sie czasem wpasc na BB. Buzka
 
HEj,

Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak::tak: Czekamy z niecierpliwością na relację :tak:

Gochson &&&&&&&&&&&&&&&&&&

U nas poprawa, noc przespana, gorączki brak :-) Został kaszel i trochę gilosa - będzie dobrze !:tak:
Wrócę jak się trochę ogarniemy bo Oli jeszcze w piżamce się bawi a ja zeszłam na dół trochę posprzątać bo wczoraj nie miałam już siły wieczorem..

Buziaki !!
CDN
 
Witam sie ja z kawka i brioss:tak: Kawka dopiero teraz mimo, ze juz przed 8 bylysmy na nogach...ale mloda taka marudna, ze postanowilam napisac teraz bo potem kto wie, kiedy bede mogla.
o Prosze ryczy..to sie opisalam.

Muma ciesze, sie ze przechodzi:tak:
 
Gatto nie wiem jak u Ciebie ale tutaj jest smętna pogoda dzisiaj , tylko usiąść i płakać albo najlepiej spać..

Na poprawę humoru https://www.facebook.com/****owaPaniDomu?fref=ts , mnie po prostu rozwalił kopiec kreta, torcik na roczek i takie tam , poza tym to miła odmiana od bycia Perfekcyjną :tak:

tere fere - to Wy nie ustaliliście czy to zakupy ciuchowe czy żarcie ?:-) A to się zdziwiłaś ;-) Ja właśnie zaraz muszę Almę zamówić do domku z żarciem bo nie będę już ciągąć w tym tygodniu Olego po sklepach.

katiuszka -
chyba jednak pospałaś dłużej :tak: Ale nie ma się co dziwić , że jak Julek miał dwie drzemki to potem skakał jak szalony :-)

Ani@k -a co Ty tak rzadko tu wpadasz ?? Wszystko OK a Ty sobie przerwy robisz nieuzasadnione ???:angry::-) Proszę się tu naprawić ładnie:tak:

kok.o też tak wpadam na allegro :-D Ale dobrze, że jest to allegro, dzisiaj np muszę ciepłe rajty dla Babci kupić bo gdzieś pochowała i nikt nie może znaleźć..

Szyszka ja myślę , że czas uaktualnić fotę !
 
Ostatnia edycja:
reklama
helloooo
Jestem i ja, ale wpadłam się przywitać, zobaczyć co u małych chorowitków i lecę jakieś śniadnko zrobić.
Młody wstał o normalnej porze czyli o 7-ej:crazy: Myślałam, że pośpi trochę dłużej jak tak szalał do późna...no ale się przeliczyłam:baffled: Ale w nocy spał jak zabity:tak::-) teraz coś kwęka w łóżeczku...Jakby dziś miał taki humor jak wczoraj to będzie super!!! bo naprawdę był przegrzeczny, byliśmy w bankach pozałatwiać różne sprawy, potem na długim spacerku, pospał ładnie, bawił się...nooo jak nie on...
Aleksis ogromne kciukasy&&&&&&&&&&&&&&&& niech serducho będzie jak dzwon!!!!! a Ty weź zapas chusteczek:tak:
Muma ufff to dobrze, że już Oluś nie gorączkuje:tak: Kaszelek i gile to pewnie trochę jeszcze go pomęczą...ale dobrze, że śpi już w nocy, bo to i on umęczony i Wy przy nim to samo. Zdrówka mały Glutku!!!!:tak:
Ani@k hehe nooo temat kupy tematem nr.1:-D fajnie, że masz już jakiś harmonogram dnia i powoli wszystko się normuje. Buziaki dla małego Patrysia:-)
Gatto dawaj do mnie! zamkniemy małe wyjce w łóżeczku a same kawkę będziemy siorbać

Jednym okiem oglądam DDTvn...gadają o tycm wczorajszym chrzcie młodego księcia. Miał siedmioro rodziców chrzestnych:szok::eek: ale fajny bobas..taka kluska książęca:-D Nooo ale że program prowadzi durna Pieńkowska tozaraz zmieniam program:crazy: NIE CIERPIĘ TEJ BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to by było na tyle, idę na śniadanie i kawkę!
do później!
 
Do góry