reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziendoberek!!
Witam sie z kawka, kto sie dopisuje?

Tere fere kurcze niezle zakupy, dopiero teraz doczytalam! Ja jak Katiuszka, chyba w rok bym tyle nie nakupila.

Tak w ogole to przydaloby mi sie wymienic garderobe..bo juz wszystko stare i oklepane:-( Juz i tak troche dalam tesciowej, troche wywalilam do caritasu, bo to byly juz za male rzeczy i na pewno do nich nie schudlabym:-( Tylko, ze ja "po domu" to lubie sportowe rzeczy wiec zazwyczaj wskakuje w dresiaki, a na spacer z mloda to mi sie nie chce jakos specjalnie przebierac, zeby szal cial byl. Len patentowany jestem!

Chcialabym sobie kupic jakis dobry podklad, bo aktualny nareszcie sie skonczyl. Co polecacie dziewczyny? moze byc drogi. Ja mam raczej sucha skore.
 
reklama
Hej,

Ja narazie na chwilkę,

W nocy dalej był hardcore gilowo- gorączkowy:-( Ale ok. 3ej gorączka spadła i spał do 8mej i narazie jest jak skowronek, tylko kaszle jak gruźlik. Dostał taki lek przeciwwirusowy, już wziął dwa razy to może już działa. Oby bo ledwo żyję, budziliśmy się tak co pół godziny jakoś ;-)

Gatto ja ostatnio odkryłam podkłady dr Eris Pharmeceris w aptece i bardzo mi pasuje - mam tanned matujący. A wcześniej też szukałam długo. Dermokosmetyki > Dr Irena Eris > Podkłady,pudry,fluidy - Apteka Internetowa Nowa Farmacja
Ale czy nie za tani ? :-D

CO do teściowej Twojej to jeszcze myślałam, może ona się obawia takiego małego dziecka ?? Moja tak miała na początku z JUlką, dopiero potem mi się przyznała:happy:

CDN
 
Aleksis nie wierzę w zmiany żywieniowe mojego taty. Hihihihihi chodują kaczki, gęsi, kury, gołębie i inne cuda, no i potem dogadzają sobie przyrządzając ten drób... niestety tłuściuchny...hihihihih:-D

aaronka
właśnie widać, że czasu nie masz bo wpadasz rzadko, my tu tęsknimy przecież!

Gatto musisz sama sobie dobrać podkład, ja Ci mogę doradzić tylko żebyś kolor dobrała w ten sposób, że nakładasz go w miejscu żuchwy, bo wtedy widzisz czy nie odetnie Ci twarzy od szyi. Musi się komponować. U nas na kwadracie mamy głównie Max Factora lasting performance, łączy się z każdą skórą i ładnie kryje. Przez tyle lat robiąc makijaże, nie było żeby się z nie przyjął na jakiejś skórze. Także i my prywatnie też go używamy. Tylko kolor dobrać trzeba.

Muma
czyli to wirus... A jak się nazywa lek? Z ciekawości pytam.
Może jak już ciut lepiej to dziś się wyśpisz... Kochana moja, może połóż się w dzień z Olusiem jak uśnie. Współczuję, wiem jak taki malutek męczy się przy gilach i gorączce...
 
tere fere - ten lek to Groprinosin , typowy lek przeciwwirusowy, coś takiego jak Isoprinosinum - to jeszcze Julka brała. Ja tam się cieszę, że nie antybiotyk, bo po co skoro oskrzela i gardło czyste. Mamy teraz na wsi takiego fajnego młodego lekarza, Olkowi też się chyba podobało, że to facet a nie jakaś stara ciotka :-p
No będę się starała uśpić się razem z nim ale to prędzej się skończy tak , że tylko ja zasnę to się trochę boję :happy:

Gochson - &&&&&&&&&&&&&& a kiedy teścik robimy ??

Aleksis jak tam dzisiaj , lepiej już troszkę ? Przetrwasz te pierwsze stresujące tygodnie a potem się tylko będziesz stresować wchodząć na wagę ;-) A w ogóle to dobrze, że jest Ci niedobrze, tzn , że masz dużo hormonu ciążowego który jest super dla Fasola :tak:

katiuszka -
nie ma to jak Młodzian w skórze :-D Ja planuję mu kupić na wiosnę razem z motorem, na pedały znaczy się ;-)

Szyszunia -
no ciąże się kiedyś kończą.. Dlatego trzeba celebrować ten czas bo potem to już inne życie jest:laugh2:

Poszlibyśmy na spacer ale średnio przez nos oddycha jeszcze to chyba nie ma co.. Chociaż ma być tak ładnie..

Buziaki dla wszystkich dziewczynek i maluchów :tak:
 
hej!
Ja też na razie na chwilkę, bo Młody szaleje w łóżeczku, a pora na spanie...ale jak pomyślę, że znowu będzie cyrki odprawiał...to odwlekam tą chwilę;-)
Gatto ja bardzo polecam podkłady z firmy Clarins:tak: masz tu linka, poczytaj sobie. Mnie odpowiadają, wszystkie babki u mnie w pracy ich używają. Świetnie kryją, nawilżają, a jak wybierzesz model anti-ageing to jeszczy Ci zmarszczki wygładzi ;-)ale tak na serio, ja polecam!!! Liquid and Cream, Face Make-Up | Clarins
i te co tere fere polecała, tez dobre:tak:
No razie zmykam! wpadnę niedługo!!!
 
Muma chodzilo, mi, ze moze byc drogi, ale jak jest dobry i tanie to tez ok hihi, tylko ze nie mam dostepu do Eris, bo to jednak trzeba sprobowac na skorze, a tak w ciemno zamawiac to nie wiem...raczej nie.

Dzieki dziewczynki.

Gotuje rosol z kury co jeszcze niedawno w trawce sobie grzebala, dostalam od ciotki eMa. Chyba dobry wyjdzie ten rosol, oczywiscie zjemy my, ale mlodej tez odleje troche :tak:
 
Hej hej,
babeczki widze przy garach albo wycierajace dzieciowe gile. Biedny Olus, ale predko wyzdrowieje, chlop na schwal jest. Tylko te pobudki nocne, to musi byc masakra.

Gatto ja na Twoim miejscu poszlabym do Douglasa, poprosila babki o konsultacje, jakies probki. A potem zakupila ten wybrany podklad w necie, bo taniej! Ale bestia ze mnie, co?:-DJa kiedys kupilam Annayake, dobrze sie komponowal z cera, z tym ze cena jest zabojcza.
Terefere dzis wypoczywasz i pieczesz kaczke czy ges? Ale taki tesc jak Twoj tata to mojemu eM by spasowal, bo on uwielba takie ptactwo jesc!

Na temat tesciowych sie raczej nie wypowiem, bo juz nie mam... Bardzo lubie ten zart jak ziec pyta tesciowej, ktora wlasnie na rowerze udaje sie na cmentarz kto jej ten rower z powrotem przyprowadzi:-D
Ale mi Gatto narobila smaka z tym rosolem. Mam jeszcze troche zupy warzywnej to potem wsune az milo

Katiuszka i co Mlody zasnal normalnie? Kurcze co to jest? Chyba sie musze zaczac doksztalcac w tym temacie

Dzis troche lepiej, zeby i plecy mniej dokuczaja. Oddalam krew u endokrynologa, termin mam na 19 listopada, niestety tak pozno. Ale zadzwonie ws.wyniku i zapytam czy mam dalej brac te sama dawke czy nie.
Jutro USG, ale raczej eM nie bedzie, jest na wyjezdzie. Trzese juz portkami
Wczoraj w nocy to myslalam, ze bede musiala zwracac. Tak mnie zmulilo, ale jakos przeszlo. teraz dla mnie pobudka o 8 rano to srodek nocy, masakra, ciemno za oknem jeszcze jest wtedy. U mnie w Aachen cudna pogoda, cieplo, kolorowo...

Edit...
 
Ostatnia edycja:
Aleksis a bierzesz leki na tarczyce ? Mnie endo powiedziała, ze jak się jest w ciąży to się bierze większą dawkę i jakby co mam brać większą, co drugi dzień i sie jak najszybciej do niej zgłosić.
 
reklama
Gochson mysle, ze Aleksis bierze leki, ona w tym temacie jest dobrze poinformowana :tak:;-)

Aleksis tak dlugo sie czeka:szok::szok: ja to mialam w 10 dni, moze musisz zawsze mowic, ze w ciazy jestes, to szybciej to bedzie. U nas ciezarowki maja zawsze najszybciej. Jakas inna lista jest;-) Choc jak mozesz zadzwonic to nie jest zle;-)

Rosol wyszedl pierwsza klasa, zrobilam mlodej na nik krupnik, ale nie zjadla duzo, bo spiaca byla i marudzila. Zjadlam ja po niej, tylko dosolilam hihi.

Ale dam jej jeszcze wieczorkiem cos na tej kurze;-)

U nas dzis pochmurno, ale mowie Wam jak cieplo!! normalnie wystarczy w bluzce z dlugim rekawem:tak:

Muma a czemu nie chcesz z Olim wyjsc na spacer jak jest ladnie? moze by mu troche ten nosek przefilowalo.
 
Do góry