reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień dobry wszystkie starające się 30tki!

Ewa - tak cholernie dobrze wiem co czujesz. Ja już wiem, że ten cykl jest stracony, plamienie się rozkręca. Wczoraj miałam wileki żal do wszystkich i wszystkiego typu "dlaczego zawsze mam pod górkę i wszystko czego pragnę muszę wyszarpywać pazurami, dlaczego choć raz nie może mi się zwyczajnie przyfarcić". Tak więc również powstrzymywałam się od udzielania na forum.
No cóz, czekają mnie teraz badania, włączył mi się system - "nia zamierzam się tym przejmować, co ma być to będzie".
A Ty Ewa powiedz czemu uważasz, że zbliża się Twoja @? Boli Cię brzuch jak na @ czy miałaś jakieś plamienia?
 
reklama
Cześć Trzydziesteczki:-)
Mamy nowy tydzień, już tylko dwa dni do mikołajek:happy: :happy: :happy:
Życzę spokojnego dzionka.Muszę uciekać,bo mi drogę do pracy rozkopali i nie wiem jak długo będę jechać:confused:
 
Carioca77, wczoraj mialam lekkie plamienie ( bardzo lekkie) i mysle,ze to sie przeksztalci w @ ... no i w piatek potworna migrene,ktora czesto mam na kilka dni przed @... ale jeszcze czekam do czwartku i jesli @ sie nie rozkreci to bede testowac... ale mysle,ze sa bardzo male szanse na dwie kreski... ja tez bylam zla wczoraj,ale troche mi przechodzi,bo ostatecznie jest to pierwszy cykl i nie "pracowalismy" z Joe odpowiednio intensywnie.... poza migrena nie mam raczej innych moich typowych symptomow przed @... jedyne co jest inne to bol piersi,ale nie wiem,bo teraz juz nic mnie nie boli.... przykro mi dla mnie jak i dla ciebie i dla innych w tym cyklu,ale uda nam sie nastepnym razem,musimy tylko w to wierzyc....
 
Ewo, ja jestem pewna, że u mnie w tym cyklu nici, bo plamienie jest brunatne a poza tym trwa już 3 dzień.
Powiedz mi, czy Twoje jest brunatne? Bo jeśli jest czerwone, to dość optymistyczny objaw. To może być plamienie imptanlacyjne (lekkie bardziej czerwone niż brunatne plamienie), ból głowy też może być syndromem zaciążenia.
 
Hej, hej, witakcie ponownie :-)
Ufff, nareszcie w domku.
Sensi witaj siostrzyczko. Jak Twoje samopoczucie? Odpoczęłaś troszkę?
Carioca nie smuć się. Trzeba dużo cierpliwości (ja to wiem :tak: ) Czasem jest pod górkę, to fakt ale ja mocno wierzę że właśnie Tobie może się wreszcie tak poprostu "przytrafić". Fajna babeczka :cool2: jesteś i do tego dzielna :laugh2: A poza tym Kochana to póki co plamienie a nie @. Buziaczki dla Ciebie.:happy: :happy:
Ewo mam nadzieję że to lekkie plamienie "przekształci sie" w fasoleczkę. A jesli nawet nie tym razem to przecież zaraz jest kolejna szansa. Wiem że ją wykorzystasz ;-)
Antilko jak tam po imprezce? Koleżankę już zaraziłaś BB? Bużka :happy:
Majeczko ............jeśli uważasz że 33 lata to późno...to co ja mam powiedzieć? :szok: :szok: Pewnie powinnam już dawno zrezygnowac i zapomnieć o wszelkich staraniach? Nie, nie zamierzam, choć pewnie niektórzy myslą że to egoizm. Zawsze pragnęłam mieć dziecko i to sie nie zmieniło. Poprostu życie nie zawsze mi się układało tak jak bym tego chciała. Ale nic to...jestem cierpliwa i doczekam się. :tak:
Wspomniałaś o energoterapeucie....uważam że to dobry pomysł. Też znam taki przypadek, pomógł bardzo szybko. Warto spróbować. Sama o tym myślałam.
 
Carioca77, zreszta zobaczymy... na razie nie robie sobie zbyt duzo nadzieii a raczej przygotowuje sie na @... jedyne to w nastepnym cyklu termin bylby na ok 11 wrzesnia,a to nie jest najlepsza data urodzin ze wzgledu na wypadki z Nowego Yorku ( atak terrorystyczny ) i tutaj jest bardzo obchodzony,jak u nas Wszystkich Swietych.... i rowniez urodziny mojej siostry (12/09)... no ale co ma byc to bedzie... miejmy nadzieje,ze wszystko sie dobrze ulozy i zalozymy wrzesniowki zamiast sierpniowek,LOL.....
 
dziewczyny,musze leciec do pracy,ale zajrze w miedzyczasie jak wpadne do domku na obiadek.... w pracy nie chce sprawdzac BB bo nikt tam nie wie o moich starankach i niech tak juz lepiej zostanie.....
Milego dnia! Odezwe sie pozniej.....
 
reklama
Ewa - dobrze, że się nie nakręcasz, zresztą znasz swój organizm dużo lepiej niż my wszystkie razem wzięte, ale to plamienie wcale niczego nie przekreśla. I tak trzymam kciuki za ten cykl!
Vonko - jakby tak po zasługach szło, to by Tobie najpierw się należało :happy: Ech, uczę się wciąż jeszcze pokory i cierpliwości, ale smutno mi, smutno :-(

Sensi - opowiadaj jak się czujesz!
 
Do góry