reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

za jeden $12 - $20 a za dwa w jednym pudelku jest ciut taniej... moze to nie jest duzo,ale ja uwazam,ze tak... oczywiscie dolar kanadyjski ~ 2.5 zl
 
reklama
Wiam was moje kochane!!!

Wrocilam i juz do was pisze.Po pierwsze ,pani dr podkrecila mi druciki w aparacie i cierpie okrutnie bo nie moge niczego ugryzc i boli mnie cala szczena... Ale coz sama tego chcialam. Zabki mam zdrowe i o leczeniu nie a :-) Natopiast jesli chodzi o gina to spotkala mnie totalna porazka...:-( Przede wszystkim moj dokrorek J byl nieobecy i przyslal zastepce- i uchowaj Boze od takich lekarzy! Zbadal mnie przejrzal karte i oznajmil krotko - ze po tym co widzi w karcie i po tym co oboje z mezem przeszlismy + moj wiek i problemy hormonale wskazuja jasno ze dzidzi nie bedzie!!!! Pozostaje nam tylko inseminacja jakies 2-3 razy noi invitro..- Czyli z gory wie ze nam nawet inseminacja nie wyjdzie! Zalamalam sie ... Bo jeszcze miesiac temu moj dr mowil ze napewno w ciagu 2 cylki zajde w ciazy i zebym nawet nie myslala o tym ze mi niewyjdzie i niczym sie nieprzejmowala... A tu taka niespodzianka...Po HSG wszytsko wyglada OK ale powiedzila zebym nawet HCG nie robila bo endometrium waskie i napewno ciazy nie ma no chyba ze bylaby doslownie kilku -dniowa. Jednym slowem dobil mnie... Wyszlam i wylam jak bobr... A GDZIE OPTYMIZM WIARA ITP.!!!Maz powiedzial ze to chyba jakis konowal byl bo na logike - (jak mi to tlumaczyl) jesli ma sie samochod popsuty i pokolei wymienia sie w nim wszystko na nowe to samochod po ewnym czasie jest juz sprawny i gotowy do jazdy i zaden mechanik nie powiedzialby naprawiles wszytsko?- Nie bylo sensu kup nowy. Wiem ze to moze smieszne ale mnie pomoglo..:tak: Teraz w styczniu planuje wizyte w Polsce i wiecie co? Pojde do bioenergoterapeuty. Lekarze nie moga mi pomoc bo wszystko juz u siebie naprawilam i wyniki sa ok. wiec...A tymczasem czekam na @ ma przjsc dzis albo jutro. No chyba ze sie spozni ze wzgledu na spozniona owulacje...Ale i tak jestem rada z nie brudze jak zwykle i ze cycuchy mimo bolu nie sa tak okrutnie napiete jak zwykle.- to znaczy ze w tym cylku nie jest tak tragicznie z moim progesteronkiem..- czegos pozytywnego w koncu musze sie trzymac ;-)
Buziaki dla was i gorace ozdrowieni!!!

Monik75 OGROMNIESTE GRATULACJE!!! I oczywiscie lapie fluidki!!!
 
Majeczka, ja bym temu doktorkowi na zastepstwie nie ufala,tylko wybrala sie ponownie do poprzedniego.... a twoj maz ma troche racji... organizm kobiecy jest niepzewidywalny i czasami robi niespodzianki,gdzie nie bylo nawet cienia nadzieii... odpocznij sobie ze dwa cykle ( w ogole nie zwracaj na nic uwagi) i potem zacznij staranka od nowa... czasami taka przerwa dobrze robi na odstresowanie organizmu... trzymaj sie!
 
Cześć 30tki!

Majeczko - jak czytam o takich lekarzach, to mnie szlag trafia. Czy taki buc nie wie jaką odopowiedzialność niosą jego słowa? Czy będziesz mogła się zobaczyć ze swoim lekarzem niebawem, albo przynajmniej porozmawiać?
A poza tym skoro nie masz plamienia - to właśnie tylko dobrze. Czekam na rozwój wydazen, nie trzymaj nas dlugo w niepewnosci!

Ewo - dobrze, że macie drogie te testy, bo nie powinno się robić testu przed terminem miesiączki. Ale wogole to chyba mozesz kupic na naszym allegro i poprosic o wysylke do siebie. Na allegro są takie za 2,5 (po prostu są nieobudowane w plastikową ramkę, tylko takie paseczki).

Antilo - będziemy miały nową staraczkę na BB?

A u mnie wczoraj po południu zaczęło się brunatne plamienie... Plamnęlo raz i narazie spokój, ale nie łudzę się nadzieją, ze było to plamienie implantacyjne, dlatego, że identycznie rzecz się miała w zeszłym cyklu. Pewnie dziś wieczorem znowu plamnie a przez nastepne 3 dni będzie się lepiej rozkręcać. Ja to muszę mieć ten progesteron mizerny. Nie zamarwiam się na zapas, wierzę, że kuracja hormonalna mi pomoże, ale smutno mi z tego powodu który napewny Wy również znacie - każdy taki cykl oddala w czasie od zostania mamą. A ja tak już nie mogę się doczekać.
 
Rety MAjuś - kto go zastępował? dr M. czy dr H. ?
Inna sprawa ,ze dr J. to opytmista ogromny - z kolie w drugą stronę- reszta na privie.
 
Majeczko, co to pacan z tego lekarza?:wściekła/y::no::szok: normalnie jak to przeczytalam, to sie bardzo zeźliłam! jak mozna cos takiego mowic!!!
Niektorzy lekarze to nie maja w ogole ani krzty wyczucia, normalnie brak slow na takiego!!!
nie bierz sobie do serca, tego co ci powiedzial! Teraz jak sie podleczylas, jest bardzo dobrze i szanse na zajscie w ciąze sie zwiekszyly na pewno! jakie teraz dalsze plany masz? umowilas sie na termin z tamtym poprzednim lekarzem?
wierze, ze wszystko jest na dobrej drodze!
ściskam!
Carioca, a bierzesz cos na te plamienia? bo to chyba faktycznie cos z progesteronem... ale na pewno wszystko Ci sie unormuje i bedzie ok!

Buziaki dla wszystkich 30-tek,

ja zmykam do sklepu, dzis robie obiad dla rodziny, wiec musze powoli zaczac przygotowywac.. paa!!:happy:
 
Wiam was moje kochane!!!

Wrocilam i juz do was pisze.Po pierwsze ,pani dr podkrecila mi druciki w aparacie i cierpie okrutnie bo nie moge niczego ugryzc i boli mnie cala szczena... Ale coz sama tego chcialam. Zabki mam zdrowe i o leczeniu nie a :-) Natopiast jesli chodzi o gina to spotkala mnie totalna porazka...:-( Przede wszystkim moj dokrorek J byl nieobecy i przyslal zastepce- i uchowaj Boze od takich lekarzy! Zbadal mnie przejrzal karte i oznajmil krotko - ze po tym co widzi w karcie i po tym co oboje z mezem przeszlismy + moj wiek i problemy hormonale wskazuja jasno ze dzidzi nie bedzie!!!! Pozostaje nam tylko inseminacja jakies 2-3 razy noi invitro..- Czyli z gory wie ze nam nawet inseminacja nie wyjdzie! Zalamalam sie ... Bo jeszcze miesiac temu moj dr mowil ze napewno w ciagu 2 cylki zajde w ciazy i zebym nawet nie myslala o tym ze mi niewyjdzie i niczym sie nieprzejmowala... A tu taka niespodzianka...Po HSG wszytsko wyglada OK ale powiedzila zebym nawet HCG nie robila bo endometrium waskie i napewno ciazy nie ma no chyba ze bylaby doslownie kilku -dniowa. Jednym slowem dobil mnie... Wyszlam i wylam jak bobr... A GDZIE OPTYMIZM WIARA ITP.!!!Maz powiedzial ze to chyba jakis konowal byl bo na logike - (jak mi to tlumaczyl) jesli ma sie samochod popsuty i pokolei wymienia sie w nim wszystko na nowe to samochod po ewnym czasie jest juz sprawny i gotowy do jazdy i zaden mechanik nie powiedzialby naprawiles wszytsko?- Nie bylo sensu kup nowy. Wiem ze to moze smieszne ale mnie pomoglo..:tak: Teraz w styczniu planuje wizyte w Polsce i wiecie co? Pojde do bioenergoterapeuty. Lekarze nie moga mi pomoc bo wszystko juz u siebie naprawilam i wyniki sa ok. wiec...A tymczasem czekam na @ ma przjsc dzis albo jutro. No chyba ze sie spozni ze wzgledu na spozniona owulacje...Ale i tak jestem rada z nie brudze jak zwykle i ze cycuchy mimo bolu nie sa tak okrutnie napiete jak zwykle.- to znaczy ze w tym cylku nie jest tak tragicznie z moim progesteronkiem..- czegos pozytywnego w koncu musze sie trzymac ;-)
Buziaki dla was i gorace ozdrowieni!!!

Monik75 OGROMNIESTE GRATULACJE!!! I oczywiscie lapie fluidki!!!


Majeczko ja też byłam kiedyś u takiego co to na dzieńdobry powiedział że słabe wyniki męża i on proponuje 3 próby inseminacji i po nich in vitro. To tylko taka formułka. A jak się uda to mówią, że "przeciez to mozliwe bo tak naprawdę wystarczy 1 plemnik" . Tak czy siak - wszystko w rękach Boga (nie ginekologów)
Skontaktuj się ze swoim ginem i poprostu rób swoje ;-)
Wierzę że Wam się uda. Pozdrawiam i pamiętaj, że trzymam za Was kciuki.
 
reklama
Hej, hej:-)
Ja tylko na chwileczkę, bo zanajomi jeszcze są i zaraz wybieramy sie na spacer
Majeczko nie przejmuj się tym lekarzem, nie warto:no: Mi kiedyś taki jeden "zdiagnozował" miastenię, co ja wtedy przeżyłam:-( .Ale był młody chciał się wykazać i wymyślał różne rzeczy.W rezultacie po kompleksowych badaniach okazało się, że mam zaburzenia elektrolitowe :-D :-D :-D
Carioca koleżance pokazałam, jak podejmie decyzję to na pewno będzie do nas wpadać.
Vonko tak sobie pomyślałam,że czas starania się o dzidziusia to najpiękniejsze chwile w życiu kobiety.Większa bliskość z partnerem, to niecierpliwe oczekiwanie, że może się udało i marzenia jak to będzie.
 
Do góry