reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Vonko - możliwe, że owulacja wystąpiła w międzyczasie, a wnioskuję, że w tym samym międzyczesie było również przytulanie :-) Trzymam mocno kciukasy za ten cykl. Powiem Ci, że poczytałam nieco o testach owulacyjnych w necie - dziewczyny często piszą, że wyniki były negatywne, a pozostałe obserwacje - śluzu i temperatury wskazywały na owulację. Trzeba pamiętać o tym, że wykonuje się je po poludniu, nie należy wcześniej przez 2 godziny pić kawy i herbaty bo przyśpieszają wydalanie moczu czym rozrzedzają stężenie LH w moczu.
A masz rację, że nie stresujesz swojego M, bo jestem pewna, że chłopak i tak swoje przeżywa przez swoje wyniki. Najważniejsze, żeby się przytulać, tulić i kochać ;-) Jak to dobrze w tym całym "staraniu się", że przynosi ze sobą też tyle przyjemności

Kajda - no to jest nas już 3 - jeszcze Ewa-Krystyna - myślę, ze statystycznie są spore szanse, że któraś z nas tu niebawem będzie fluidki przesyłać na tym forum :tak: A może w sumie będzie 6 kreseczek II? Moje trzy bliskie kuzynki zafasolkowały w jednym cyklu (pewnie jakiś wirus krążył), z tego dwie urodziły w jednym dniu, a trzecia 3 dni później. Wszystkim urodziły się córeczki. Szkoda, że się nie załapałam na tego wirusa :eek:

Antilko - serdecznie zapraszamy koleżankę! Będzie się tu z nami dobrze czuła, przecież jesteśmy sympatyczne :-p I życzę miłego wieczoru i samych sukcesów kulinarnych, ale mi narobiłaś ochoty na bigoooos! Ale ja trochę noga kulinarna jestem, a szczerze mówiąc to leń kulinarny. Na szczęście uzupełniamy się pod tym względem z moim Misiem. Ja bardzo lubię takie wieczory z przyjaciółmi przy stole, jedzonku, winku i dużej ilości rozmów.

Ewo-Krystyno - zainspirowałaś mnie i chyba też pojeżdzę z jakimiś meblami, mój Misio też poza domem aż do jutra wieczorem.

Sensi - czekamy na relacje ciażowe do poniedziałku, a na relacje ciążowo-paryżowe Monik aż do czwartku :-(

Majeczko - skrobnij nam co u Ciebie słychać, choć podejżewam, że w Polsce może nie masz dostępu do netu.

Anus, Wikka oraz wszystkie 30tki, których nie wymieniłam - miłej, leniwej, słonecznej, soboty!
 
reklama
Vonko - możliwe, że owulacja wystąpiła w międzyczasie, a wnioskuję, że w tym samym międzyczesie było również przytulanie :-) Trzymam mocno kciukasy za ten cykl. Powiem Ci, że poczytałam nieco o testach owulacyjnych w necie - dziewczyny często piszą, że wyniki były negatywne, a pozostałe obserwacje - śluzu i temperatury wskazywały na owulację. Trzeba pamiętać o tym, że wykonuje się je po poludniu, nie należy wcześniej przez 2 godziny pić kawy i herbaty bo przyśpieszają wydalanie moczu czym rozrzedzają stężenie LH w moczu.
A masz rację, że nie stresujesz swojego M, bo jestem pewna, że chłopak i tak swoje przeżywa przez swoje wyniki. Najważniejsze, żeby się przytulać, tulić i kochać ;-) Jak to dobrze w tym całym "staraniu się", że przynosi ze sobą też tyle przyjemności

No to nieźle....a ja ...sierotka robiłam testy rano po 8.00 :confused: Może dlategto tak dziwnie wyszło???
Ale co tam. Co ma byc to przeciez będzie :tak:
Buziaczki gorące :laugh2:
 
kochane 30-tki i inne dziewczyny piszące w 30-tkowym watku:zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
przez pomyłkę włączyłam wasz wątek w "nasze testowania". mam nadzieje ze uda się go odzyskac...
bardzo was przepraszam:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
miałam wrzucić do "naszych testowań" wątek założony przez Anioleekk78, i zaznaczyłam sąsiedni.

juz troche odzyskaliśmu waszego wątku, wieczorem będzie wszystko!
 
Carioca zapraszam na bigosik:-) , choć troszkę długo musiałabyś jechać:-D
Vonko już porzuciłam kuchnię i przenoszę się na salony:-D :-D :-D M pomaga mi w kuchni, na tyle na ile potrafi, ale b. często sprząta po moich eksperymantach kulinarnych.Ostatnio malował sufit, bo zapomniałam o pasteryzujących się malinach:zawstydzona/y:
 
Carioca zapraszam na bigosik:-) , choć troszkę długo musiałabyś jechać:-D
Vonko już porzuciłam kuchnię i przenoszę się na salony:-D :-D :-D M pomaga mi w kuchni, na tyle na ile potrafi, ale b. często sprząta po moich eksperymantach kulinarnych.Ostatnio malował sufit, bo zapomniałam o pasteryzujących się malinach:zawstydzona/y:

Antilko wyobraziłam sobie ten Wasz sufit....:laugh2: :laugh2: ależ musiało być słodko :-p
 
Carioca77, w piatek mialam potworna migrene i bylo mi niedobrze calusny dzien... normalnie jak tylko mi sie zaczyna migrena to biore tabletke i mi przechodzi,ale ze wzgledu na starania spytalam w aptece czy jest bezpiecznie brac ten lek dla kobiet w ciazy i mi powiedziano,ze nie i to szczegolnie w pierwszym trymestrze, polecili mi inny lek ale ten na mnie nie dziala nawet w mocniejszej wersji... tak wiec meczylam sie caly dzien... a ta migrenka to chyba byl efekt pogody jaka tu mielismy.... ale dzisiaj ( sobota) juz mi minal bol glowy na szczescie.... slyszalam,ze w ciazy migreny sie nasilaja,wiec tego sie troche boje.... no i dzisiaj caly dzien zamiast sprzatac i meble przestawiac,to sobie zwyczajnie leniu****e..... i zaczely pobolewac mnie piersi i troche podbrzusze... i korci mnie zeby zrobic test,ale chce jeszcze troszke poczekac,bo jest ciagle ciut za wczesnie i one (te testy) sa troche drogawe,wiec nie chce ich marnowac za wczesnie...
zapomnialam dodac,ze czas u mnie to 6 godzin do tylu w stosunku do czasu w Polsce, czyli wy jecie obiad a ja dopiero sie budze....
 
Carioca77, ja tez chcialabym sie zalapac na ten sympatyczny "wirus" co spladza dziewczynki..... oczywiscie plec nie ma znaczenia - mowie jak wszyscy,ale dla smiechu dodaje "jesli to dziewczynka".....
 
Vonko,nie przykladaj tak wagi do testow... postaraj sie skupic na przyjemnosci przytulanka i zobaczysz,ze wam sie uda... bierz przyklad z Elzbietki...
 
reklama
Witam - 30 stki tak sobie myśle że jeszcze ktoś oprócz mnie siedzi po nocach, a przecież u Ewy teraz dzień.

Ewa - to ile u was testy ciążowe kosztują?
 
Do góry