reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

VOnko która kreseczka jest ciemniejsza?

jeśli testowa jest ciemniejsza od kontrolnej to znaczy,ze po upływie 24 - 36 godzin nastąpi owulacja- czyli w przypadku słabych plemnikó należy współżyć za jakieś np. 12 godzin od dodatniego testu.Jutro też zrób teścik powinna być już tylko kreska kontrolna albo bardzo bledziutka testowa.

jednak nalezy pamiętać,ze testy owulacyjne świadczą tylko!!! o piku LH - czyli jest wzrost poziomu LH we krwi ale nie wiadomo czy pecherzyk pęka - dlatego trzeba chodzić na monitoringki.

MAjeczko co wczoraj na wizycie ?Zdaje się,ze miałaś przylecieć do Polski do doktorka?
 
reklama
Caroca77, u mnie to samo... kilka dni niepewnosci ... nie mam zadnych objawow,ale takowych sie nie spodziewam jeszcze,gduz jest zdecydowanie za wczesnie...

Ewo - ja też żadnych objawów nie odczuwam. W zeszłym cyklu miałam jakieś cyrki, które zaczęły się na 5 dni przed miesiączką - wielkie bolące piersi, ból brzucha jak na @, leciutkie plamienie, trwało to dwa dni, potem pozostało plamienie a po 3 dniach przyszła najzwyczajniejsza @. Moja gin mi powiedziała, żebym się narazie nie martwiła, ale jeśli cyrk się powtórzy - to idziemy do szpitala na badania. Póki co pozostaje cierpliwie czekać :baffled: by zobaczyć co najbliższe dni przyniosą.
A monitorowanie - to zapewne chodzi o to, by Vonka chodziła na usg, by obserwować kiedy jej pęcherzyk pęknie, aby zorientować kiedy jest optymalny moment na zbliżenie.

jaki jest u Ciebie czas - mamy sobie 6 godzin odejmować?

Vonko - życzę Ci z całego serca, by ten weekend zaowocował (owockiem waszej miłości)

Pozdrawiam kochane 30tki i życzę miłego wieczorku!
 
Puściutko w piątkowy wieczór. Ja też na chwilkę, bo jutro przyjeżdżają do nas znajomi i muszę coś do jedzenia przygotować. Czekam tylko aż mój M wróci z zakupami:-)
 
reklama
Dzięki Lastrada:-)
Ja dziś baluję w kuchni, ale za to juto mam zamiar super się bawić. Buziaki dla Ciebie i dzidzi:-)
 
Do góry