reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej babki,

Zuza oj zeby sie twoje przeczucie spelnilo!!! czekam tu na te II jak na zbawienie!!
Zrobilas mi smaka tymi kopytkami, ale juz kurcze zaplanowalam pulpeciki;-)

Aleksis trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mam pytanie do zaciazonych na wylocie: Macie jakias liste, co nalezy kupic dla dzieciaka?? podzielilybyscie sie??bylam w sklepie i wyszlam przytloczona tym wszystkim co nalezaloby kupic. Na pewno full tych rzeczy nie jest potrzebne, wiec jak ktos ma cosik takiego niech sie podzieli pliiiiiiis. Chodzi mi o wszystko:do wozka, do lozeczk,a do ubrania,do pielegnacji...
 
reklama
cześć Dziewczynki,

Kok.o - to mi Pani rachunek wystaw i nr konta podeślij. Się będę chwalić, że z Wrocka, a co!

Gatto - dla mnie wybawieniem był rożek MAMO-TATO ROŻEK USZTYWNIONY 80x80 - NOWOŚĆ (2617165058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo przyznam szczerze, że początkowo taką Maliznę to ja się bałam trzymać. no i bodziaki rozpinane kopertowo
na forum kilka razy przewinęła mi się lista wyprawkowa, ale i tak musisz ją przejrzeć i dostosować do własnej osoby

Bzzz - mnie możesz nad morze zabrać:tak: Ani możemy umilić szkolenie:-D ziółka będziemy parzyć w zamian za nocleg:-D

Ani@k - bo ja Ci nieustannie zazdroszczę tego morza, nawet jakby pogody nie było

Aleksis, Muma - kciuki!

Zuzia - a to dzisiaj Pani ma przybyć na oglądanie?

u mnie dziś króluje kurczak pieczony, ziemniaki z piekarnika i kukurydza w sosie czosnkowym. a przy okazji rosół gotuję i sałatkę jarzynową będę robić, bo mnie naszło. a teraz popijam shake'a bananowego domowej roboty. jak któraś chętna to jeszcze zostało
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Alex, w sumie rozka nie chcialam kupowac, bo ja sie nie boje trzymac malizny. Zawsze moge go/ja owinac w kocyk taki zwykly. U nas w marcu i kwietniu moze byc zimnawo, ale potem juz daje czadu.
 
z tymi wyprawkami jest tak...że każdy ma swoje kryterium wyprawkowe (jednemu jest mało, drugiemu za dużo)....ostatnio czytałam na jakimś forum, że kobitka się zmieściła w 5.500 PLN i była bardzo happy:szok::szok:, a osobiście znam przypadek, gdzie dziecko w pazdzierniku zawita na świat, a tylko on zarabia i to minimalną polską. Więc na pewno oni nie będą sobie mogli pozowlić na 6 tys. wyprawkę. I daję sobie głowę uciąć, że i to dziecko i tamto spokojnie zostanie wychowane.

Ja na razie osobiście się nie wypowiadam, bo do tej pory udało mi się kupić jakieś 3 szmatki typu body.
Ale dla zaspokojenia swojej ciekawości wszystkie wydatki podsumuję .....

A w TV jakieś 2 tygodnie temu widziałam statystyki, że wychowanie dziecka do 20 roku życia kosztuje 174 tys PLN, a dwójki 314 tys. PLN:)

no taki 2 kredyt mieszkaniowy:)
 
Ostatnia edycja:
Aaronka wlasnie o to mi chodzi, zeby wiedziec co jest niezbedne, a co sobie mozna odpuscic. Czy kupowac kolderke gruba czy cienka i kocyk, rozumiesz, nie chce wydawac nie wieadomo ile kasy na cos co kompletnie mi nie bedzie potrzebne. Mysle, ze Alex czy Muma maja jakies wieksze doswiadczenie ode mnie, bo juz maja dzieci, wiec liczylabym sie z ich zdaniem.
 
Jasne Gatto,
ja też zawsze staram się podpytywać:)
ale powiem Ci, że co do kołderek to wiesz więcej ode mnie....bo ja myślałam, że jest jeden standard:)
 
alex_ nie no co Ty ja już bym chciała,ale pewnie dopiero w pażdzierniku przyjdzie bo musi być miesiąc od ostatniej rozmowy ....

dzisiaj byłam w gminie i MOPSIE kilka spraw pozałatwiać ....

kok.o
to jutro podrzucę kilka kopytek jak chcesz hehehehe
Gatto chyba my już tutaj wszystkie staraczki mocno chcemy :zawstydzona/y::blink:

uciekam na ciasto do znajomej ....miłego!
 
Dziewczyny ! super pharm to oszusci !
moje witaminy normalnie w innej aptece kosztują 54 PLN
w super pharm dzis byla na nie "promocja" podnieśli cenę na 74 PLN i obniżyli cenę do 59 PLN
Dobry psychologiczny marketing !

zuza..my tez trzymamy kciuki za wszystkie Staraczki, bo po co te fluidki, kciuki, itd.
Ale właśnie Ty piszesz o dziewczynce...to Wasza Córuchna?????
 
reklama
aaronka moja siostra ,którą wychowujemy wspólnie z M ma 16 lat i właśnie dostałam telefon ,że ją przyłapali i zostaje na warsztatach warunkowo( bo tak to według regulaminu to ją mają prawo wyrzucić) i automatycznie ma obniżoną ocenę z zachowania ...nie źle ,zaczyna się szkoła średnia:angry::baffled::dry:

uciekam się odstresować do książki ...miłej nocki kochane i do jutra.
 
Do góry