reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Zuza - a to z OA wizyta? a stanowisko tej osoby w placówce to jakie? bo jak prac.soc. to wiesz, mogę Ci trochę podpowiedzieć:tak:
Gatto, zerknę z ciekawości na te listy wyprawkowe i napiszę Ci co dla mnie było niezbędne, a co do kołderki - Cud zaczął używać mając niecałe 3 lata, noworodkom nie zalecają wcale, bo dziecko nie mając zdolności obrotów, etc. może się pod nią udusić. w takim wypadku lepszy śpiworek - i tu już masz cienkie, grube, jakie chcesz

Muma - jak tam?

Aaronka - ja zakupy apteczne robię albo na doz.pl z odbiorem w aptece albo kupuję przez allegro z apteki internetowej

Zuzka - a na czym ją przyłapali?
 
reklama
Dziewczeta bardzo ciekawe rzeczy piszeie...Ja czekam na moje 1 dziecko(jeszcze troszke tego czekania heheh) i licze sie ze wszelkimi podpowiedziami.W zyciu bym nie wpadla na to, ze spiworek lepszy niz kocyk, ale macie racje faktycznie...Zaczne sie rozgladac na wiosne:)
 
Dzień Dobry. Tylko Pchła się przywitała.
Zuza mam nadzieję, że z Małą się wyjaśniło i sobie pogadacie od serca jak wróci:-)

Piępkny dzień znowu, mam wolne i wybiorę się rowerem na zakupy-marzą mi się nowe botki.

Muma i Kasica-czekamy na newsy.
Miłego dnia
 
Hejka:happy2:

U nas dzisiaj słoneczko, trzeba wstawić jakieś pranko.
Jeszcze kilka dni i będę musiała wskoczyć do ogródeczka powyrywać warzywka i zacząć kopać.
Ach i znowu jesień:-( zima...

Miłego dnia:blink:
 
cześć witam się rannie, a ja dzisiaj pospałam :tak:
Aleksis no wyjaśniło się już wczoraj ,ona podobno tylko stała a Pani jej na papierosie nie przyłapała tylko każdego się pytała czy palą (bo tam niby ktoś palił ) to wszyscy mówili solidarnie ,że tak to i ona powiedziała,że tak ...nie mam powodów,żeby jej nie wierzyć bo nigdy jeszcze mnie nie oszukała i nie okłamała.....
alex_ no z OA to dopiero w październiku pewnie przyjdzie a w MOPSIE byłam w sprawie Małej bo chcę się z rodzicami dogadać i złożyć dokumenty o rodzinę zastępczą dla niej jako My :tak:

uciekam się ogarnąć :):tak:;-)
 
witajcie!!!Aleksis dziękuję za pamięć:-),wczoraj mieliśmy wizyte a androloga we Warszawie.No i tak...Adam ma bakterie w nasieniu-to co potwierdził wynik posiewu:-(dr.przepisał mu 3 rodzaje antybiotyków.Ma zacząć od dzis przez 16 dni jeden,potem przez tydzien inny,a potem przez kolejne dni jeszcze coś ma pić....takze kuracja antybiotykowa bedzie trwałą miesiąc.A potem znów wynik na posiew ma zrobić.Powiedział,ze nie daje gwarancji,ze uda się wyleczyc bakterie po tym miesiąću...byc moze to bedzie trwało dłużej,ale tez nie jest powiedziane,ze musi trwac dłuzej!!!Pyta,czy mamy szanse na naturalna ciąże!!!??On powiedział,ze TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko teraz nasienie jest osłabione i szanse są nie wielkie na ciąże,ale jak wyleczy się Adam to szanse sa na ciąże!!!!jak najbardziej!!!!!!powiedział,ze teraz tez starac o dziecko się możemy!!!!!!!!!ale teraz szanse wiadomo sa mniejsze,bo nasienie jest osłabione,ale nie jest powiedziane,ze nie uda nam się!!!!!!!Powiedział,ze ruchliwośc jest osłabiona przez te bakterie i to trzeba wyleczyc!!to wtedy plemniki juz ok.beda:-)ale tak jak on powiedział...nie jest w stanie powiedziec ile to potrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiec zobaczymy co dalej bedzie...........Powiedział,ze przyczyna braku ciązy najprawdopodobniej została znaleziona....teraz trzeba się pozbyc bakterii......
 
Kasica- teraz to juz z gorki:tak: Poczekaj jeszcze chwile i beda II. A ja sie zaczelam martwic, ze IUI sie nie uda.
Ale co tam, chyba do menopauzy mam jeszcze pare latek:-D

Zbieram sie na rowerek.
pa pa

Muma pisz tu nam prosze
 
Hej dziewczeta!

Aleksis jak cie palne!!!! Co to za nastawienie?? uda sie uda!!
Zuza niech twoja mloda na wszystko odpowiada : nie wiem ;-)moze pomoze w omijaniu klopotow:blink:

Ja wkurzona jestem, bo ciagle nie wiem nic na temat terminu tej mojej operacji:wściekła/y:strasznie zawieszona jestem:-(
 
reklama
kasica wyleczy bakterię i zajdziecie od razu ;-)
Aleksis a niby czemu ? co to za nastawienie??:dry::angry:jak Cię zaraz op...to zobaczysz ....
Gatto no właśnie chyba tak będę musiała jej powiedzieć ,bo nie chce koleżankom narobić biedy a sama w kłopoty wpadać będzie ehhh ,ja zawsze odpowiadałam,że nie wiem o co chodzi :-D:tak: następna ,nie denerwuj się wyznaczą i będzie wszystko dobrze:tak:
 
Do góry