reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień dobry:happy:

A może nie. Temp wcale nie rośnie ładnie więc jajco nie pękło tak jak powinno być:-(. Kurok wstawiony zaraz warzywka i można w wyrku poleniuchować. Trzeba się pokurować żeby dobrze funkcjonować.

Miłego dnia.
 
reklama
Hej babeczki,
Alez wy piszecie , nadrobic nie mozna...
Ja wlasnie zjadlam 7 mandarynek, mniam....

Zaczyna sie piekna jesien, dla mnie bardzo piekna bo 2 tygodnie i pare dni do mojego Slubu:)Ach, jestem taka szczesliwa. Zsylam pozytywne fluidki w rece potrzebujacych, bierzcie ile dacie rade:)
 
Hejka,

Ani@k - nie rodzę jeszcze;-) jakby coś to na pewno dam Wam znać:tak:

Po prostu w weekendy jestem z rodzinką i dużo odpoczywam patrząc jak oni pracują :-D
Kończymy pokój Olkowy, pewnie we wtorek wstawię zdjęcia bo jutro z rana jadę- najpierw do lekarza dziadków po recepty a potem do mojej dr zakaźnej. Musi mi wystawić kwity na porodówkę co i jak mają zrobić z krwią pobraną od Olka..
Mam już kwita od kardiologa także prawie , prawie gotowa jestem :happy:
Torbę też we wtorek dopakuję i w piątek usg u magika - zobaczymy co tam słychać.

Jak mi wczoraj Syneczek wlazł gdzieś w żołądek to cały dzień czułam, że nie mogę nic zjeść, dzis na szczęście już gdzieś się przemieścił;-)

Trzymam kciuki za Staraczki, Mamuśkom życzę dużo odpoczynku, fluidy załączam - mało ale wypas tłuściutkie jak Oluś ;-)
Do wtorku !:-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Cześć Dziewczyny!

a ja kocham jesień....jest tak kolorowo, a jak przy tym jest jeszcze słonecznie jest niemal bajecznie:)
Chyba bardziej od tych kolorów uwielbiam zapach palonych traw, kasztany....

Weekend minął mi pod znakiem wizyty teściów. Bardzo miłe spotkanie. Ucieliśmy sobie kilka miłych spacerków, dostaliśmy wykład na temat zdrowej żywności...jutro odjeżdzają na parę dni do Zakopanego, ale w drodze powrotnej zapowiedzieli się na herbatkę z "dzikiej róży":)

katiuszka bardzo się cieszę, że wszystko z Julkiem ok:) ja we wtorek mam połówkowe...
Muma ...uściski dla Ciebie i Olka...widzę, że wszystko już dopinasz na ostatni guzik..
Pchła faktycznie, już możesz odliczać realnie, do ślubu...Ja do tej pory wspominam b.miło wesele...niestety przygotowania trwały długo, a wesele minęło zdecydowanie za szybko:)
Kochane Staraczki a Wy wracajcie z weekendu, testujcie i jesiennie oznajmujcie dobre wieści....

Do napisania
 
Ostatnia edycja:
cześć caterina
'no ja właśnie śniadanko zjadam i również się poniedziałkowo witam :-)


ja już rano o 6:30 zawiozłam moją Małą na autobus bo pojechała na cały tydzień na wyjazd integracyjno - warsztatowy ze szkoły ,więc mega szczęśliwa była :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry Kochane:-)
Ja tez witam sie z kawa.
Moja@ wlasnie w nocy mnie dorwala na 29 dzien cyklu. Dzis sie z tego ciesze. Czyli plan jest taki: w srode musze pojechac do kliniki pierwszy zastrzyk, potem na 8 dzien kuracji na USG.
Trzymajcie kciuki za mnie dziewczynki.
Caterina kciuki za nastepny cykl!
 
Aleksis,caterina no to co nowy cykl nowa szansa i &&&&& za to żeby ,któraś z Nas cieszyła się II kreskami :tak: a ja mam w czwartek podgląd pęchola czy urósł ;-)
Ani@k a jak u Ciebie??&&&&&
 
Aleksis,caterina no to co nowy cykl nowa szansa i &&&&& za to żeby ,któraś z Nas cieszyła się II kreskami :tak: a ja mam w czwartek podgląd pęchola czy urósł ;-)

Ani@k a jak u Ciebie??&&&&&

Dziękuję i trzymam kciuki, aby pęcherzyk ładnie pękł i następnie znalazł miejsce po miłosnym boju w Twoim ciepłym brzuszku:-)
Na pewno urósł ładnie, bo clom działa cuda.

Ja się cieszę, że mogę mieć IUI i jest nadzieja.Muszę w to wierzyć, że się uda.
 
reklama
Aleksis wiem,wiem,że działa cuda ja pamiętam jak ja podchodziłam do IUI to miałam ładne pęchole do peknięcia i nawet było ładne ciałko żółte później :-)

a Ty kochana teraz podchodzisz do IUI?
 
Do góry