reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Haszitka tylko nie zapomnij zrobić zdjęcia glutowi:-) ;-):tak::tak:

u mnie ostatnio było tak: meeeeega glut, potem mniejszy glut, potem owu i potem skok - moze u Ciebie też tak będzie, walczcie z eMem, nalewkę jakąś polej na koalcję, upijcie się i moc po ciężkiej pracy wróci!!!!!:tak::tak::tak:

aha tylko pamiętaj aby żołnierzyków nie wypuścić samopas na zewnatrz..mi pomogły akrobacje żyrandolowe, polecam;-):tak::tak::-)
 
reklama
Ani@k - nie ustaliła, ale najśmieszniejsze to, że przypadkiem dziś zawędrowałam do h&y u siebie, a tam cholera moich podkładek z 15:-D mówię do eMa, że przecież nie będę teraz Magdy prosić o oddawanie do sklepu, a kicha, bo mam jeszcze bon podarunkowy do h&y to bym wykorzystała, a kochany na to "kupisz sobie coś innego na bon". takie akcje to ja lubię:tak:


Haszitka, ewentualnie jak w Lejdis - świeca na ścianie:-D
Kok.o - szybko lecicie z tym łóżeczkiem. ja nie muszę składać, mam rozłożone po Cudzie, a właściwie jeszcze Cuda, bo w nocy śpi z nami, tylko w ciągu dnia w swoim pokoju. a podejrzewam, że Młoda pewnie pierwszy czas będzie ze mną w łóżku spała
 
Alex___ :-D:-D:-D:-) skojarzyło mi się takie przysłowie 'pod latarnią najciemniej' - nie wiem czy pasuje ale tak mi się kojarzy:-p z drugiej strony czego to się nie zrobi aby usłyszeć głos Kok.o ;-)
:-)
ja dziś trochę zakręcona jestem...

dziewczyny które faszerowały się lub faszerują ziółkami..mam pytanie.. bo jeżeli okaze się że w tym ośrodku w którym będę nie będą serwować w pokoju czajnika..to czy coś się stanie jak nie będę pić ziółek????:szok::szok::szok: nie naparzyłam sobie a boję się tego co się stanie jak wcześniej przestanę pić..bo do końca cyklu powinnam jeszcze pić..pomóżcie!!!!! PLIS:baffled::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny:-)
Ani@k z tobą napić się mogę zawsze:tak:

Co do ziółek myslę że w ośrodku bedzie czajnik,teraz to podstawa:tak: więc nie masz się co martwić:blink:
Tylko kubek se zabierz :tak:
 
Ani@k kochana a to jak sie zacznie pić te ziółka to trzeba je codziennie ?i nie można przerywać? bo ja wczoraj np. zapomniałam:zawstydzona/y:
a ja wczoraj i dzisiaj miałam wene na porządki i pichcenie ale zostałam przy sałatce bo jak sobie pomyślałam,że jak znowu zrobię jakieś ciacho to połowę ja zjem i mi w d..pójdzie w zęby znaczy się ;-)próchnica!

oglądamy walki KSW dzisiaj z M i pijemy wódeczkę jak za starych dobrych czasów :baffled::szok::-D:tak::tak: ale to już nie te czasy bo nie ma Khalidova:no::-(
 
zuzanka........Khalidov....................................jak ja Go UWIELBIAM.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)...bardzo,bardzo szkoda,że go nie ma:-:)-:)-(My dzis poimprezowalismy sobie:p)Mała imprezka w domku,moja kuzynka jej syn,moja siostramjej mąz ich córka,moja mama ja i Adas:-)fajnie było i wesoło!!ale ja % nie wypiłam za duzo,bo jutro na Wrocław jedziemy..odwiesc kuzynkę na PKP,a potem na .......................ZAKUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak:Także dzis delikatnie było z %........!!Wiecie.....coś czuje po kościach,zę mój luby jakąś niespodzianke urodzinową mi szykuje......no...tak jakoss tak mi się wydaje...a z reszta,pozyjemy-zobaczymy..!he he Aleksis.....wiesz,że mi dzis też tak jesienią "zajechało",że szok!!!!!wiecie wracałam z pracy dzis po godzinie 16 i listeczki juz leciały z drzew,krajobraz juz typowo jesienny .....i wiecie,ze co..???!1nostalgia mnie ogarnęła.......:-( nprawdę,po prostu bardzo smutno mi się zrobiło:-:)-( BARDZO,BARDZO......Co do nastalgii.....książka "NOSTALGIA ANIOŁA".................cudo.polecam!!o dziewczynce,która została zgwałcona i zabita:-(i z nieba jako Anioł widzi swojego wroga i zabojce ....widzi raz jeszcze gwałt i więzienie jej a potem zabojstwo....POLECAM KSIAŻKĘ!!!!!!!!!!!!PS.film też!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
a tak apropo......ja na dana chwilę nie biorę zadnych wspomagaczy w formie leków itd...w pn .jedziemy do Warszawy do androloga z wynikami Adasia i powie nam co i jak itd to znaczy jak z naszymi starankami...ale pewnie to bedzie za jakis czas...no zobaczymy...mam nadzieję,ze juz NIEDŁUGO!!!...........ale czy ja mogę zaczac pic ziółka??????????????bo mam je zakupione,leża,patrza na mnie,usmiechaja się do mnie,mrugaja do mnie,puszczaja do mnie "oczka" do mnie,"mówią' "BIERZ MNIE"!!!!Tu i teraz!!!PRAGNIJ MNIE,BIERZ MNIE,PIJ,ZAPOMNIJ O WSZYSTKIM JESTEM TU I TERAZ ,JESTEM LEKIEM NA TWOJE ZŁO,USZCZĘŚLIWIĘ CIE,,...TYLKO MNIE SKOSZTUJ,A POZNASZ PRAWDZIWA ROZKOSZ:p):p)..........................wiec..pić...nie pić................HELP MIIIIIIIII:p)
 
Do góry