reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witam się znowu, tym razem wieczorowo:tak:
Pospałam troszkę, teraz popijam piwko 0%. Ogólnie nie lubię piwa, nie ciągnie mnie wcale, ale dziś zakupiłam sobie na specjalną okazję.
A co kasica taka wylewna znowu? popiła czy co??:-D;-)
bzzz kuruj się Kochana, masz syrop z cebuli??? najlepszy na przeziębienia. Może czosnek???
ani@k nie wiedziałam, że są takie metody na wyciąganie brodawek:confused: ja mam w przeciwną stronę...:sorry2:jak zmarznę, a mam cienką bluzeczkę...to hoho:-D
alex moja znajoma jest w podobnym okresie ciąży co Ty i ona jest fryzjerką. Codziennie stoi w pracy po kilka godzin i tak ją kręgosłup boli, że nie daje rady. Lekarz zapisał jej masaże, nie pamiętam co ile tam chodzi, ale wiem, że ją masują. Napewno jest to jakiś specjalny dla kobiet w ciąży...ale czy jej bardzo pomaga, to też bym nie powiedziała...MOże popytaj u lekarza, po co masz się męczyć.
kok.o racja, Julek tyle nerwów i stresu już zażył, że po porodzie boję się, że mi to zwróci z nawiązką, będzie się darł dzień i noc:szok: ale mam nadzieję, że będzie oszczędzał zestresowaną matkę;-)
Idę dopić piwko;-)
Miłej nocki!!!!
przesyłamy zaległe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam się ja poranną porą :-)
Katiuszka bardzo się cieszę że u Was wszystko w porządeczku:tak: I no się nie spojrzysz a Julek będzie się uśmiechał do Ciebie z tej strony brzucha:tak:

Ani@k widzę nauki sutkowe zaczyna :-)

U mnie tempa w duł poleciała tak więc lipa:zawstydzona/y:
Wczoraj już sobie trochę popłakałam jak zwykle przed @.
Oj ciężki ten nasz żywot:baffled:
 
Dzień dobry Kochane!!!
Pewnie dziś będzie cichutko, w końcu to weekend;-) Ja mam w planie reorganizację domku, poprzegladam swoje ciuszki, pewnie znowu dużą część odłożę na chudsze czasy:-) Julkowe ciuszki tez muszę przeglądnąć, odłożyć te dziewczęce. Pewnie buty letnie już można pochować...jesień idzie:baffled:
caterina tulę mocno...może jednak nie przyjdzie, co??? trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Miłego dnia Babeczki!!!!
 
elooo :-)
caterina :-( :*** , mooocne kciukasy za nastepny cykl :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ani@k dzieki za obrazek z instrukcją:tak: kurcze, mnie sie przyda, wczoraj zaczełam trening sutków;-):-)

katiuszka zanim pochowasz buty, wybierz sobie pare sandałow lub klapek na jesień i zime, bo w polbuty ciezko bedzie stope włożyć ;-):-)

My dzisiaj mamy w planie składanie łozeczka... i lezenie z ksiazkami ;-):-)
pozdrowionka weekendowe :-)
 
miłego wekendu
ja wczoraj leżałam jak na zdechlaka przystało, cały dzień :dry:dzisiaj troszkę lepiej więc w planie mam sałatki z cukinii takie do słoików ...potem papierologia zaległa .... i książka wieczorem ... to odpoczywajcie kochane :)
 
Witam sobotnio!
Ani@k dzieki za instrukcje, tez mi sie przyda cwiczenie jednego cyca:tak:

Katiuszka yuppi!!! jak ja sie ciesze, ze wszystko w porzadku!! No to teraz juz pojdzie z gorki!! ufff......

Caterina :-( a buuu.....trzymam kciukasy za next &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ko.o milego skladania!! i czytania!

U mnie nic ciekawego oprocz cudnej pogody z temperatura wprost idealna na spacery tak ze spadam dziewczynki uzywac dnia :) ciaooo
 
hej dziewuchy

ja dzisiaj dzień z książka i filmami, tylko muszę zrobić sałatkę chłopakom na wieczór bo mają zamiar oglądać walki KSW :tak:

wpadnę pod czytać Was później jak coś naskrobiecie bo dzisiaj weekend więc każda z Was jak czytałam ma już plany ,więc kochane miłego dnia życzę buuuziaki.
 
Ostatnia edycja:
ani@k nie wiedziałam, że są takie metody na wyciąganie brodawek:confused: ja mam w przeciwną stronę...:sorry2:jak zmarznę, a mam cienką bluzeczkę...to hoho:-D

łooo Katiuszka to Ty nie będziesz miała problemu z karmieniem!!!! takie suty to marzenie!!!!:tak:

U mnie tempa w duł poleciała tak więc lipa:zawstydzona/y:
Wczoraj już sobie trochę popłakałam jak zwykle przed @.
Oj ciężki ten nasz żywot:baffled:

no qrcze, no!!!!!:wściekła/y: :zawstydzona/y:

:-( tulę mocno Caterina, trzeba @ wredną zapić, co powiesz na wielkie picie w przyszły piątek???? albo w czwartek po południu?????

My dzisiaj mamy w planie składanie łozeczka... i lezenie z ksiazkami ;-):-)

a wrzucisz jakąs fotkę saloniku dla Królewny???? :sorry2: z przepięknym IKEA'owskim łóżeczkiem????

ja wczoraj leżałam jak na zdechlaka przystało, cały dzień :dry:dzisiaj troszkę lepiej więc w planie mam sałatki z cukinii takie do słoików ...potem papierologia zaległa .... i książka wieczorem ...

Bzzzz jaka cukinia???? Ty się kuruj!!!!!!!!!!!!!!! w międzyczasie ćwiczenia na sutki rób:tak: a jak termometry??? kiedy w użytek idą????

Ani@k dzieki za instrukcje, tez mi sie przyda cwiczenie jednego cyca:tak:

Gatto a wiesz że ja też mam jednego sutka bardziej wciągniętego niż drugiego???? ja jeszcze zanim zaszłam w ciążę robiłam te ćwiczenia.. i muszę powiedzieć że jak już (.)(.) się powiększyły było widać efekt..sutki zrobiły się takie bardziej zbliżone do 'sutów' Katiuszki;-)
:-)

Zuza podrzuć mi trochę sałatki:sorry2:
Alex__ Kok.o już ustaliła cenę haraczu za podkładki??? ;-):-):-)
Muma Ty jeszcze nie rodzisz chyba, co???

a co z resztą dziewuch zaciążonych i staraczek???? co u was????

Bionda pozdrowienia!!!!! ostatnio w moim pięknym mieście widziałam sunię podobną do Twojej.. ale inna pańcia ją prowadziła:zawstydzona/y:
 
reklama
Hejka.

Mnie przeziębienie na zatoki poszło. Masakra:szok: Nawet oczy bolą. W poniedziałek pani doktorrrrrr ale nie chcę już leków, niech da mi na naświetlanie.

A u mnie dzisiaj jjjaaajcowanie!!! Śluzu aż pływam, gluta mam takiego że chyba bym wygrała z ostatnimi jajcującymi, aż krewka w nim poplamia:-D ten zatokowy z nosa się chowa:-D Tylko temperaturka jak zaklęta stoi:-(. Do teraz kuł mnie prawy jajnik ale i lewy daje sygnały, BILIŹNIAKIIII:szok: Mężu nawiał do drzewa ciąć, pewno będzie zmęczony a i ja padam po pracy, zakupach no i zatoki robią swoje:-( Chyba byśmy musieli się upić i coś z przypadku by wyszło:cool2:
 
Do góry