reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Ja z Olkiem teraz też robiłam jeden test wieczorem w czwartek :eek::no: i I a rano w niedzielę już był cień cienia II a we wtorek to krechy , że hoho:tak:
Często sobie tak robiłam wieczorkiem bo dużo testów miałam, nawet Wam nie mówiłam :-p
 
oj caterina nie,robiliśmy wszystkie przeciwciała, Friberga i cytogenetyczne powyższych co piszesz niestety ,ale to chyba raczej do iui i in vitro nie potrzebne ,chyba,że ktoś w rodzinie choruje?
 
No widzisz bo mnie ten mój Magik wypytał o mnie i mojego M o nasze rodzeństwo. I w związku z podwyższonym Fsh kazał zrobić przeciwciała przeciw jajnikom i ukł krzepnięcia. bo podejżewa zespół zakrzepowy u mnie lub fosfolipidowy.
Se poczytałam w necie i p/ciała mogą powodować problemy z zajściem, donoszeniem ciąży ale i problemy w in vitro.

Przepraszam ze tak pytam ale od wczoraj śledze te tematy .
 
no dobrze ,że zlecił ja też z M miałam robione wszystkie przeciwciała ,ale wyniki wyszły wszystkie dobre i u Ciebie będą dobre ,a robiłaś już jakieś badania? czy dopiero będziesz robić?
 
reklama
W tym kierunku nigdy. Nawt mi to do głowy nie przyszło.
A Magik odrazu zobaczył moje wyniki zebrał wywiad że jako dziecko chorowałam na młodzieńcze zapalenie stawów a to choroba autoinnuno więc zaleciła na razie takie badania.
No na test po mam sie stawić. Bo może gluta mam wrogo nastawionego:eek:
 
Do góry