reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
hehe no ale tempka ładna to trzeba przyznać trzymam ,żeby się udało ,no musi w końcu znowu coś ruszyć na Naszym wątku :tak:teraz Ty ,zaraz Ani@k II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
 
hehe Zuza.. no jesień się zbliża, a jesień będzie nasza.. a jak nie jesień to zima:-) w każdym razie w 2013 roku zobaczymy na świecie nasze dzieci, ale będzie czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Caterina Ty się już szykuj, czekamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
caterina bo ja do gminy nie pojadę póki nie zobaczę ,że test zrobiony ;-):tak:
Ani@k no w końcu musi kiedyś hehehe:-)

a ja dzisiaj naleśniki z serem chyba zrobię bo mam ochotę,ale jak dzisiaj spojrzałam na moje boczki :szok:to chyba nie wiem ?? hahaahaha po @ muszę stanąć na wagę bo nie mogę sobie pozwolić aby mi się coś przytyło :eek::shocked2::tak:;-)
 
Zuza :szok: a gdzie Ty masz te boczki??? w lodówce chyba:-D proszę Cię.. bym Ci swoje pokazała.. i bez naleśników się wychodowały :eek:
 
Hejka,

No to ja dzisiaj o 6.41 odpaliłam neta, nic nie było o teście a potem jak wstałam nie miałam prądu!!! :szok: No masakra, ani neta, ani TV ani NIC po prostu, dopiero co mi włączyli :-) A telefon prawie rozładowany to nie wchodziłam na forum bo jakbym tak zaczęła rodzić to nie miałabym jak zadzwonić :-D

caterina &&&&&&&&&&&

W ogóle to mnie głowa boli bardzo, ale to chyba przez pogodę..

Miłego dnia !:-)
 
reklama
podkładki DROPS, tyle że czerwone, a one jakieś chodliwe Podkładki, kuchnia i jadalnia katalog | home&you
i jakby tak pomyśleć to mało wygodne do podpierania łokciami
Caterina - już po 11:-) czekamy!
Ania - skoro żyrandol do wymiany to ja Ci daruję to kuszenie wczorajsze
a poza Zuzą któraś ma pomysła na obiad? bo na naleśniki ochoty nie mam, a na obiad pomysłu brak
 
Do góry