reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

tak Katiuszka, chyba stoke.. właśnie se w wyszukiwarkę wpisałam.. wczorajsze próby znalezienia "wózka z 3 kolami" nie dały takich rezultatów;-)
 
reklama
właśnie Caterina idź teraz siknij:tak: tylko tym razem na test;-) sssiiiiiiiiiii ssiiiiiiiiiiiii sssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Pchła_Sz Alex___ se wymyśliła podkładki pod łokcie, mówi ze jak czyta na BB wiadomości to ją łokcie bolą.. jakby se kocyka podłożyć nie mogła:eek:
 
no wiesz, jak nikt nie widzi.. to sie można podeprzeć..
a daleko mieszkasz od pracy??? może w ramach pierwszej przerwy cmychniesz do domu, jak będą pytać powiedz że musiałaś się wysikać..we własnym kibelku:tak:
 
Słyszałam ze te trzykołowe sa do kitu:sorry:
Słabe skręty mają

Ja to samo słyszałam i to samo wiem z reala bo kuzynki wnusia w takiej bryce śmiga. No chyba, ze znajdziesz jakiś superaśny, wypasiony...
Mnie się podobają te stylizowane na stare. Widziałam u nas na mieście jak jakiś facet smigał z dzieciakiem w takim czymś. Super to wygląda. A i wszelkie dodatki z nowoczesnych wózków miał. Mój eM za to jak widzi na mieście to chwali tylko te wielofunkcyjne, z możliwością wyciągnięcia do autka, przenośny itd. Mnie się to nie widzi bo takie małe kubełki na kołach dziwnie wyglądają.
 
reklama
hej dziewczyny

ło matko czy ja dobrze widzę ?
caterina będziesz testować??

doczytam za chwilkę bo wczoraj nie dość,że nie miałam netu to jeszcze zawrót głowy i ta @ nie źle daje mi w kość ale dzisiaj 3 dc :-)

no tyle żeście naklikały jakiś obłęd noo :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry