reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

nie ma Ania, jest jedna sztuka w Kaskadzie. najwięcej, bo az 15 maja w Puławach, ale ja z geografii noga byłam i ni chu chu nie wiem gdzie to:/

Podaję rączki alex. 6 km brakowało mi zawsze do Puław. Cały okres liceum tam spędziłam na edukowaniu się.

Kwoli przypomnienia. Puławy leżą na trasie Lublin- Warszawa. 40 km od Lublina, 120 od Wawy:)

Niestety obecnie bliżej mi do Ciebie niż do Puław, do Rudy mam jakieś 100 km, a do Puław ponad 300:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam chyba bliżej do Ciebie Aaronka, bo ja Kraków uwielbiam:tak: a Ty Rudy pewnie nie widziałaś
jeden, ale z moją wyjściową nawet ten jeden na plusie nie wygląda pocieszająco:-D
 
Ale mnie dawno nie było:happy:
Ktoś zaciążył???

Ja niemiłosiernie chora. Grypsko mnie dopadło a dzisiaj jeszcze do doktora. W cyklu też się coś pomieszało, gluty były i to aż dwa w ciągu dnia ale takie sztywne, że :szok: Nie wiem o co chodzi:confused: a i temperatura nie skoczyła. Wszystko jakoś nie w parze idzie. I jeszcze od @ cały czas mnie w krzyżu boli:-(

Zdam relacje z wizyty później, jak będę w stanie i do wyrka nie legnę.

Miłego dnia:-)
 
Witam się i ja porannie:tak:
Zapomniałam testu rano wysikać:wściekła/y:
To co chyba dopiero jutro moge rano :confused:
Bo ja zielona w tym temacie:eek:

A do Puław to ja mam najblizej.
Będę tam 10 października:sorry:
 
to ja tu gryze paznokcie, włączam i wyłączam komórkę od samego rana, znowu muszę ładować - a Ty ZAPOMNIAŁAŚ NASIKAĆ:wściekła/y:

choć wg mnie test to formalność:tak:
 
cześć Dziewczynki,
Caterina - sikaj teraz, ja też nie robiłam testu z porannego i wylazło, a termin był dzień przed @. no i kciuki ściskam!

co do Puław - gdyby nie udało mi się wcześniej zanabyć mogę Cię poprosić o zakup?

Ania - żyrandol cały?:-D
 
No bo wiesz Ani@k człowiek rano sie budzi i pierwsza mys to:...Ale mnie sie sikać chce... :zawstydzona/y:. A tu co termometr trza se w paszczu zapodać i lezec 8 min:eek: A tu poziom moczu na wysokosci oczu:baffled:
Wiec lece ja do kibelka zeby odcedzić katofelki czym prędzej, patrze na pralke a tam test:crazy:
Ale z późno już było.
Ani@k wiadro fazy ci przyślę na ładowanie kom:tak:

Alex
oczywiście dasz znać to zakupy ci zrobię
 
Alex__ żyrandol do wymiany.. ale byyyła jazdaaa!!!!:-D:-D
a Ty mi tu Cuda obcym nie wydawaj!!!!!:no: bo ja do wszystkich home&you zadzwonie i powiem aby zablokowali sprzedaż wszystkich podkladek, zwłaszcza dla osób z Rudy:-p

Caterina fffariatko :-D cza było czerpakiem jakimś wybrać trzy kropelki, zarzucić na test i po sprawie;-):-D:-)
 
reklama
hej Dziewczynki!!!
Witam się z lekką kawką, bo coś przymulona jestem...:eek:
alex noo w Londynie mamy sklep Home&Sense....to chyba nie to samo, nie? ;-)to jest sklep TK Max, dział z artukułami do domu. A coż to za podkładki, że szukasz ich w całej Polsce???
ani@k gratuluję "chcicy":-D ja to zawsze byłam z tych zimokrwistych, dlatego jestem pełna podziwu dla Twoich wyczynów sufitowo-trawiastych:-D:tak:
Haszitka kuruj się dziewczyno!!! jeszcze Ci tylko grypy potrzeba....:no: mam nadzieję, że powoli choróbska Ci odpuszczą&&&&&&&&&&
kok.o noo z wózkami w Polsce to istne zatrzęsienie!!! Poszliśmy kiedyś do jednego sklepu (tutaj) i było może z 5 modeli, do tego większość czarnych:eek: A później mój M szukał w necie w polskich sklepach i jak mu się otrzworzyła pierwsza z brzegu stronka z 2000 modeli to przeżyliśmy lekki szok:szok: Nooo i ktos mi będzie mówił, że na Zachodzie jest lepiej:wściekła/y:
Ahaa ani@k a te wózki, o których pisałaś, że dziecko wygląda w nim jakby siedziało na kwiatku....notabene trafne określenie :tak:....to chyba Stoke...kiedyś vinga o nich pisała, że ona taki kupuje. Aaaa właśnie a gdzie vinga się podziewa???
jeszcze jedno...alex serio 1 kilogram od początku ciąży????
Zmykam do pracy!!!
Miłego dnia!!!!

cholera...skleproza.....:wściekła/y: caterina ale dałaś plamę!!!! szkoda, że nie na test...;-)
 
Do góry