reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ani@k no co Ty???? :eek: z zadnej rury nie pojechałas;-)
Tylko o ile z wozkiem eM dal mi wolna reke (hehe bo : "Ty bedziesz czesciej go pchac":-p ), to z imieniem niestety tak fajnie juz nie jest, Karina niestety nie przejdzie:-( na razie zawiesilismy negocjacje;-):-)
... kurka, chyba te groszki wozkowe jednak zostana... chyba...
a i widzisz Ani@k, nie trza myslec, kombinowac tylko, jak Pchła, sie bzykać, beztrosko jak nastolaty w kiblu na dyskotece ;-):-).. i II same wychodza;-):-)
 
reklama
Ani@k no co Ty???? :eek: z zadnej rury nie pojechałas;-)
Tylko o ile z wozkiem eM dal mi wolna reke (hehe bo : "Ty bedziesz czesciej go pchac":-p ), to z imieniem niestety tak fajnie juz nie jest, Karina niestety nie przejdzie:-( na razie zawiesilismy negocjacje;-):-)
... kurka, chyba te groszki wozkowe jednak zostana... chyba...
a i widzisz Ani@k, nie trza myslec, kombinowac tylko, jak Pchła, sie bzykać, beztrosko jak nastolaty w kiblu na dyskotece ;-):-).. i II same wychodza;-):-)

kok.o my co prawda nie w kiblu na dyskotece, ale w pokoju hotelowym na wakacjach...strasznie padalo, tv mial pare kanalow i z nudow w sumie ten sex nam wyszedl heheh
 
oj.. z tym bzykaniem teraz u mnie to niczym 'ladacznica' działam.. jakąś taką cholerka mam chcicę.. jak to zioło tak działa.. to mi na przyszłość żadna dyska nie będzie potrzebna:szok::-)

ale swoją drogą zamknięci w ciasnym kibelku, wydając mega odgłosy roznoszącej się zewsząd rozkoszy..ale by był czad!!!!!!!!:cool2:

co to dni płodne z kobietą robią, jaaa niee wiem:-)
 
aaa!!! chciałam jeszcze powiedzieć na temat imienia Karina.. znam tylko jedną dziewczynę o takim imieniu.. baaaardzo ładna, kręcone włoski..

Kok.o Twój eM chciał Ewę.. moja siostra ma na imię Ewa.. jest super starszą siostrą.. a jak ja to mówię to tak jest:tak: (tak jak np. z imieniem Magdalena:-p)

Kok.o :tak:;-):-)

Gatto trawa w szczecinie absolutnie się nie nadaje..psy są nauczone srania wlaśnie na zielonej trawce, a mentalność ludzi niestety jest wręcz anty-kupkozbieralcza.. ale pazur to jakiś ma..pomyslę:-)
 
Ostatnia edycja:
cześć Dziewczynki, witam się z zimną Bavarią - toasty za wszystkie gluty dziś wznoszę ja i Martyna
witamy Tuve i Pchłę, proszę rozłożyć kocyk i boki zrywać:-D
Mam do Was przeogromną prośbę - będzie może któraś w jakimś centrum handlowym z home&you w składzie? szukam podkładek na stół, bo w moim nie ma takich, jakie wybrałam. oczywiście wszelkie koszta zwracam (za autobus, tudzież kolej też)

a z serii "mądrych" rozmów z Cudem:
układamy sobie dzisiaj gumki recepturki wedle kolorów, a w tym mixie są białe, czerwone, niebieskie, zielone i żółte. No i w ramach codziennej edukacji pytam Cuda co tam widzi za kolory, a Cud na to "tradycyjne Mamo". Tym razem zamilkłam. Chyba Cuda na filozofię poślę
 
Hahha, Alex ty musisz te wszystkie rozmowy, dialogi, spostrzezenia Cuda zapisywac koniecznie w zezycie, zeby pozniej mial!!
 
Cud dla mnie jak narazie jest bohaterem nr 1!!!!!!!!!!!! UWIELBIAM GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alex__ ja mam w zasięgu ręki home&you z tym że produkty jakie są w naszych (czyt. zachodniopomorskich) sklepach odbiegają nieco o d tych z centralnej/wschodniej Polski.. a jakie podkładki Ci pasują, jakie chcesz????
tylko opisz dokłądnie, bo jak nie to Ci zielone wyślę:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry