reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
hej Dziewuszki!!!
od razu mówię, że nie doczytałam wszystkiego coście dziś naskrobały, ale zaraz nadrobię zaległości :tak:
Gatto ten Twój ginek to jakiś nienormalny!!! 4 kg przytyłaś, a on że na dietę?!!!!:szok: co to jest 4 kg??? weź go olej, jedz ile masz ochotę...no chyba, że będziesz bardzo szybko i duży przybywać na wadze, to wtedy sfolgujesz, ale póki co, moim zdaniem jest bardzo ok!!!:tak:
aaronka a jak tam Twoje kilogramy? ile już przytyłaś??? coś miałam Ci jeszcze napisać...ale zapomniałam:sorry:
witam nową koleżankę Pchłę Szachrajkę!!!! zaraz doczytam może skąd taki fajny nick???:-)
ani@k czyli nocka zaliczona pod sufitem???
tere fere a Ty gdzie się podziewasz???
Któraś z Was pytała czy mam już wszystko dla Julka...no ale już zapomniałam która:sorry: odpowiadam, że najważniejsze i "największe" sprzęty mam, ciuszki tez...nie wszytkie, muszę znowu zrobic przegląd, odłożyć te co miały być na Hanię....eee chyba nie będę stroić Julka w kapelusiki z koronkami:-p jeszcze mu się orientacja zmieni...czy cuś...:-D
Dobra, wracam do czytania co napisałyście.
Zaraz tu wrócę, a w między czasie wcianam michę frytek z piekarnika, a wczesniej skonsumowałam angielskie śniadania na obiad zwany lunchem:-D nooo apetyt mi wrócił:-D
 
Katiuszka to ja bylam o to wszystko dla Julka, ale bardziej to bylo stwierdzenie niz pytanie:-Dno, ale teraz widze, ze jestes ubezpieczona zarowno na chlopca jak i na dziewczynke:tak:
 
o kurczę...caterina trzymam kciuki za sikanko!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A jak smaki już masz...to teścior to tylko formalność!!!!
ani@k mnie się ten zielony Espiro bardzo podobał...ale jak byłam w zeszłym roku w Polsce, to u mnie w mieście co drugi wózek jeździł zielony własnie...to jakoś mi się przejadło;-)
a gdzie koko.o się podziewa??? chyba nie obraziła się za nasze komentarze na jej propozycje wózków???:sorry: eee to tylko było takie moje osobiste zdanie...:tak:
Gatto fajnie, że poruszyłaś temat farbowania włosów!!! moje już wołają o pomstę do nieba:szok: przez to zamieszanie z testem Pappa i amnio...tyle mi się narobiło siwych włosów, że szok!!!!:szok: teraz już wierzę, że można w noc osiwieć!!!! muszę je pofarbować, ale nie chce mi się samej i tak właśnie myślałam czy nie skoczyć do fryzjera, ale nie wiem czy mają takie farby bezamoniakowe...a może mi będę kit wciskać, że to non amoniak, a będzie zwykła??? eeee chyba nie...
 
Pchła ja mieszkam w Londynie, niedaleko mamy do siebie ;-)Jak masz jakieś pytania odnośnie tego badania, to pisz śmiało, ja jestem dość świeżo po...na szczęście zakończyło się pomyślnie, ale co nerwów, stresu i płaczu było...to tylko ja wiem, stąd te moje siwe włosiska:crazy: mam nadzieję, że Twoje wyniki będa dobre i nie będziesz musiała tego przechodzić:tak:

ahaa zapomniałam napisać, że w takim razie, te moje bulgotki, właśnie takie jakby pękanie bańki w środku...to były ruchy Julkowe???? nooo to się koleś nie popisał:-D mógłby tak po chłopsku z kopniaczka pociągnąć;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja sie sama nie odwazylam, a u fryzjera pewniej. Ja od razu zakomunikowalam co i jak i farba na pewno byla bez amoniaku, nawet nie smierdziala ani ani.
 
Ja sie sama nie odwazylam, a u fryzjera pewniej. Ja od razu zakomunikowalam co i jak i farba na pewno byla bez amoniaku, nawet nie smierdziala ani ani.
Ja już raz sama farbowałam...eee to znaczy ja przeważnie sama farbuję, ale chodzi mi, że w ciąży już farbowałam, gdzieś tak na początku. Dobrze mi wyszło, ale jakoś mi się nie chce, a jeszcze może bym podcięła...tylko nie wiem czy mi nie zaaplikują normalnej...ale jak piszesz, że mają taką dla ciężarnych, to pewnie tu też mają. Pomyślę nad tym....:tak:
 
reklama
Cześć Dziewczynki.
Witam nowe Koleżanki

Caterina trzymam kciuki za pomyślny wynik testu:-)

Muma dzięki. Staram się być na luzie, bo inaczej się nie da. Te zastrzyki z FSH to pikuś, nie ma się co bać. Jak @ przylezie, to muszę być w klinice w 3dc i tam poprosić o zastrzyk i instrukcje jak to mam sama robić. Na 8 dzień brania hormonu muszę mieć badanie USG celem kontynuacji leczenie czy też przerwania.
Wczoraj zamówiłam leki w aptece, jutro je odbiorę.

Ani@k i bzzz trzymam kciuki za Wasze II kreski na teście wkrótce

Miło mi się czyta o kompletowaniu ciuszków, sprzętu i fur:-D
Wierzę, że niedługo i ja będę odwiedzać te strony i nie raz poproszę Was o poradę:tak:

Buziaki
 
Do góry