reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
czesc babeczki :-)
caterina &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
a z ciekawosci- co to za testy masz robic po chyśtaniu?? :eek:jak szybko trza sie z wyrka zbierac "po" zeby te testy zrobic?:eek:

Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kuracje, szybką i skuteczną:tak::-)

heh... rozgladajcie ze za sprzetem wozkowo-lózeczkowym:tak:, ale i tak macania w realu nic nie zastapi. Ja dzisiaj kolejny sklep nawiedzialam i zmienilam zdanie..znaczy model wozka- na lzejszy (tako laret), latwiej sie prowadzi. Poprzedni (captiva) sie okazał troche czołgowaty...
na razie groszki chyba sa na 1 m-cu listy rankingowej groszki . ale jeszcze bede myśleć, bo : wybor-masakra :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Muma fajnie 'skróciłaś Pchłę_Szachrajkę (Pchłasz):-)
Katiuszka ja natomiast na karaibach widzę same takie czarne na 3 kołach z okrótnie śmieszną spacerówką.. dziecko siedzi jak na kwiatu podobnie jak na pszczółce Maji na końcu te pszczółki siedziały.. nie podoba mi się taki typ.. w necie nie mogę znaleźć aby pokazać ale będę szukać..
Kok.o a może niech eM Twój wybierze wózek, Ty będziesz miała z głowy.. jak tak patrzę na wasze wybory.. to baaaardzo się cieszę ze jeszcze nie muszę zakupować wózka..chyba bym padła na nerwicę jakąś.. szok - jak wybrać skoro wybór jest masakrycznie przeogromny:szok::eek:

a zielony kolor lubię bo sobie wmówiłam że to optymistyczny kolor i im więcej będę go oglądać tym więcej optymizmu będzie się mnie trzymało.. :sorry:


Aleksis a ja Ci mówię, że Ty się niespostrzegniesz kiedy Ty ujrzysz II krechy:tak: zobaczysz!!!!
 
ja z moim eMem mam o tyle dobrze, że jak jakiś pomysł mu podrzucę to On wyszuka, poczyta opinie, pomaca, pomysli i przekona mnie do swojego wyboru..uwielbiam Go za to:-) jak chcesz to wybierzemy coś dla Groszkówny;-):-) a właśnie.. ile na nią będę Groszkówna mówić..może lepiej Karina, co????
 
Hej,
przeczytalam fragmenty z ebooka "Dziecko ze szkła"
Mam jednak małą obawę, że ja też będę musieć przez to przechodzić... Już czasem sama ledwo ze sobą wytrzymuję, i to bez hormonów, a co byłoby gdyby... Biedne te nasze eM:tak:
Wiem, że powinnam myśleć pozytywnie, że IUI zakończy się sukcesem. A z drugiej strony to też mam lęk zobaczyć II kreski- taki widok wyzwala przeróżne reakcje

Na razie niepotrzebnie kombinuję, bo jeszcze IUI przede mną, jeśli moje jajniki będą prawidłowo reagować na stymulację.
18 września ma @ nadejść, więc czekam. Lepiej aby nie przyszła wcale;-)

Mamuśki trzymajcie się dzielnie, wypoczywajcie z herbatką smaczną i relaksującą lekturą
A Staraczki do boju
 
Pchła_Sz a zanim zaszłaś, po tym jak lekarze nie dawali w sumie szans..leczyłaś się jakoś??? zażywałaś jakieś 'dopalacze'??? w sensie nie wiem: zioła, bromek, clo..???
 
Ani@k nie leczylam sie w ogole, ja nie planowalam zajscia w ciaze..., nawet pomyslalam, ze pojade jakos teraz do Polski na dokladne badania i moze cos w przyszlym roku by sie udalo...
Po prostu wyszlo, samo z siebie...Moze jak sie nie stara to jakos lepiej, bo brak obciazenia psychicznego? Mama teraz tylko nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze..
 
reklama
ee no dlaczego miałoby być źle??? trafiłaś na wątek na którym dzieją się same dobre rzeczy i Dzieci z tego wątku są zdrowe:tak: tak że bez obaw, naprawdę:tak:

Zuza parzysz zioło??? śpisz????
Kok.o sorki że tak z grubej rury pojechałam..żartowałam z tym wózkiem:zawstydzona/y: i z imieniem też..:sorry:
 
Do góry