reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Nimam testu ale pracuję koło apteki to se kupie jak bedę wychodzić:tak:

No właśnie Ani@k ja też łózeczko i pościel namierzyłam no i wóżki tez ogladałam.
O co to chodzi:confused:
 
reklama
Caterina to zioło tak działa :-D:-D:-)
Muma wózek ten co Kok.o wczoraj pokazywała.. tzn ten z pierwszego linku taki był czarny z zieloną budą i te później przez nią pakazywane mi się podobają i Katiuszkowy ale z zieloną budą..

a łóżeczko to białe takie z ikea to wiecie że ja takie miałam???:sorry: tzn trochę większe.. dostaliśmy po kuzynach, a później moim kuzynkom służyło..18 lat temu ślad po nim zaginął.. pewnie ciotka spaliła..:eek:
 
Hej Dziewczyny:)

Wyjasniam najpierw sprawe nicka-nie wiem czy kojarzycie taka bajke Pchla Szachrajka Brzechwy, jak bylam mala mialam wlasnie te bajke muzyczna z glosem Ireny Kwiatowskiej i to takie moje silne wspomnienie z dziecinstwa, zawsze jej sluchalam.... Jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy wlaczylam ja sobie-jest dostepna na youtube. :) Chyba nadszedl czas ze ja bede ja puszczac komus....:)

Mam 31 lat, moja ciaza byla zupelnie nieplanowana, lekarze od paru lat ostrzegali mnie przed problemami jakie beda miala chcac zajsc w ciaze, gdyz jeden z jajnikow ponoc juz nie pracowal...Tymczasem zaszlam w ciaze po miesiacu "niestaran". Wiele to zmienilo, gdyz myslelismy ze jesli sa takie problemy to moze cos w przyszlym roku nam wyjdzie...a tu prosze...za 3 tygodnie wychodze za maz (bedzie to koniec I trymestru) mam nadzieje, ze brzuszek nie bedzie superwidoczny.
Dziekuje za mile przyjecie, bede chetnie do was zagladac:)
 
Ani@k-tak, to na pewno zioło tak działa :-D:-D A ja zielonego nie lubię...znaczy koloru zbytnio ;-)
Pchła_Sz - ja Ci już od razu mówię - tylko nie pij na weselu !!! A rodzina już wie - czy na weselisku się dowiedzą wszyscy ?? :happy::happy:
I drugie pytanie - czy badałaś się na toksoplazmozę ?? Jeśli nie to dopisz to do listy najbliższych badań koniecznie !
 
Ani@k ale Kok.o nie pokazywala z zielona budka tylko w groszki. Ty se ta zielona budke na wlasna reke obejrzalas chyba! Wypraszam sobie rowniejz zartowac z mojego zapchanego kanalika:tak:Widac z tego, ze jak kijanka wyniucha jajo to wszedzie trafi!

Caterina mnie w 14dfl wyszla slabiutka kreska, to i tobie powinno cos wyjsc;-) Jak ci wyjdzie to wzniose toast woda mineralna...niech bedzie...gazowana!

Ja do mojego smsa napisalam:-(powinnam buciki kupic??:szok:

Ani@k to pewnie ikea zgapila od twojej ciotki!!!
 
Ostatnia edycja:
Gatto - ja też nie widziałam zielonego w sumie :-D:-D Ani@k coś zielono jest ale to dobrze :tak::tak:
Smsa wysłałaś ?? ;-) I co, odpisał chociaż ?:-D
 
Muma- mamy skromne, male przyjecie w Polsce poniewaz mieszkamy za granica i nie dalibysmy rady ciagac wszystkich i dogodzic kazdemu. Rodzice wiedza:) A ja, nadal nie wierze ze jestem w ciazy pomomi wczorajszego usg :)

A pic to i tak nie pije, bo nie lubie:)
 
Gatto - ja też nie widziałam zielonego w sumie :-D:-D Ani@k coś zielono jest ale to dobrze :tak::tak:
Smsa wysłałaś ?? ;-) I co, odpisał chociaż ?:-D
yyyyyyyyy, nie pamietam w sumie, w szoku bylam, ale pewni cos skrobnal, moze zadzwonil? beh...:eek: moze Ani@k zamiast na zdjecie patrzyla obok???:sorry:

Pchla a gdzie mieszkacie jesli mozna wiedziec?? ja sie szarpnelam i wyszlam za maz zagramanica:)
 
reklama
Muma badalam sie na toksoplazmozę, wszystko w porzadku:) teraz przede mna badania genetyczne za 3 tyg. Bardzo sie boje...Mimo, ze nigdy nie bylo zadnych problemow w rodzinie mojej i meza. Mam jakis dziwny, wewnetrzny, nieuzasadniony strach. Kurde, musze sie uspokoic bo zwariuje od myslenia...

Gatto my w Irlandii mieszkamy, sama z checia wzielabym slub za granica ale rodzice troszke pochorowani i ciekzo byloby im dojechac:( Gdzie bralas slub?:)
 
Do góry