reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej
Alex__ ja widzę że Ty Cuda normalnie rozpuszczasz;-) ale gdybym ja miała z nim iść na szejka i tam miałoby się nim opiekować jakaś trójeczka rodzeństwa też bym ich lodami nakarmiła:tak: mnie to raczej z dzieciakami puszczać ne wolno bo ja przy nich normalnie wariuję!!!! ale uwielbiam przebywać z dziećmi.. są baaaaardzo mądre!!!! czasami mam wrazenie że nie jeden dorosły mógłby się od dziecka duuuuuuużo nauczyć:sorry2:
(moja Siostra zawsze przed wyjściem z jej Dziećmi daje mi wskazówki co mi wolno a czego raczej nie powinnam..:sorry2:)
Katiuszka dziś przeszukałam parę półek w sklepie i po herbatce imbirowej śladu nie ma.. ale i mdłości przeszły.. ale jak opisałaś herbatkę i z imbirem i z cytryną się trochę zaśliniłam.. i napewno się zaopatrzę (Kok.o też mi wspominała o imbirze :***)
Kok.o Kochana no weź przestań.. Alex__ już napisała ze też czasami Młoda się nie rusza bo jej się nie chce.. przez upały Ty się męczysz i Dzidzia też:tak: poczekaj aż się troszkę chłodniej zrobi:tak:
a druga sprawa.. poprawcie mnie jeżeli głupoty piszę.. ale gdzieś kiedyś wyczytałam że Dzidzia zaczyna takie naprawdę wielkie harce po 20 tc..:sorry2: a po trzecie - przecież wszystkie tu wiemy że wszystko jest w porządku!!!!!!!!!!! Groszka jeszcze da znać że u Niej jest wsio w pariadkie!!!!!!!!! i nie denerwuj się więcej, proszę:sorry2:

Kasica a ja od 1 idę na urlop.. tylko jeszcze nie wiem gdzie..:zawstydzona/y:
Aaronka mojej koleżance dopiero w 7 miesiącu brzuszek się uwidocznił..a jeżeli chodzi o ciężarne kobiety mi bez wyjątku wszystkie się podobają.. a krechą między brwiami się nie przejmuj.. Ty gołym okiem (bez lustra) jej nie widzisz.. więc luz!!!:tak:

Muma a u Ciebie jak wielkie są upały??? dajesz radę????

Kasia.natka :****
 
reklama
Ani@k -no u nas też dziś było 34 w cieniu i dlatego dopiero zaczęłam aktywność teraz ;-) Wcześniej się snułam, spałam, siedziałam w wannie. Jutro mają być burze a od poniedziałku normalne temperatury i super !!
aaronka -nie martw się pracą, ktoś musi robić Twoją robotę :tak: Na moim miejscu też jest aktualnie jakiś młodzieniec :-Dale już wiadomo, że niezbyt rozgarnięty i raczej nie mam się co martwić gdybym jednak chciała powrócić. TObie też tego życzę !! :tak:
 
no to już przeczytałam odpowiedzi na moje pytania.. coś słaby mam dziś zapłon.. wogóle komp mi się zawiesza coś dziś jakoś..:wściekła/y:
idę na kółko..:cool2:
 
Ani@k widze, ze u Was organizacja urlopów jest taka, jak u nas :-D Znaczy "sie zooobaaaczy, coś sie znaaajdzie... spoooko" :-D
My co roku pakowaliśmy namiot + legowiska, wybieraliśmy sobie cel i w droge. Zawsze jakis pole namiotowe sie znalazło. A czasem i kwatera, jak mocno lało. A teraz eM stanowczo uparcie mówi "NIE, pod namiotem nie bedziesz spała" :confused:
No i nie wiem, czy tym razem na lodzie nie zostaniemy... ;-)
 
Ostatnia edycja:
hehe Kok.o my bez namiotów zawsze w świat jechaliśmy.. zawsze coś się znachodziło :tak: w sensie ze pokój.. mam ochotę na Gdańsk bo tylko przejazdem zawsze.. albo Warszawę.. ale ze względów korkowych wybieram Gdańsk.. a gdzie wylądujemy???? sama jestem ciekawa...

a mnie się przypomniało że ziółka mi się już parzą dłużej niż pół godziny:szok: chyba się nic im nie stanie i mogę takie wypić, co????
 
Gdańsk jest C U D O W N Y, na Starym Mieście mogłam siedzieć godzinami! Dobry wybór, a i dobra baza wypadowa w kurorciki typu sopot, władysławowo, hel, my nawet do karwii zawędrowaliśmy, i na karwieńskie błota (podobno najpiękniejsze plaże w PL)

tyle, że jakby Gdańsk to traficie w Jarmark, a to - mimo swego uroku - nie to samo, bo ludzi masa, że spacery to tylko wieczorami
 
Ostatnia edycja:
Ani@k skoro do miasta na urlop sie wybieracie :)confused::confused::baffled::baffled::eek::eek:) to na pewno w akademikach pokój znajdziecie. Tam zawsze wolne miejsca są w wakacje;-):tak::-)
Standard czasem... no wiadomo.... akademikowy;-):-D Nie wiem jak Wy, ale nam zawsze wystarczało ,zeby było łożko i prysznic, i było git! ;-):-) wiec jak na zwiedzanie jeżdzimy, to do akademików uderzamy:happy2:


A o ziółkach też czasem zapominałam, godzine sie czasem parzyły i nic mi nie było po nich ;-)
 
u mnie jak narazie na pierwszym miejscu jest Kraków.. ale właśnie dużo słyszłałam o tym jaki to Gdańsk jets cudowny..

no i zawsze mnie ciekawił jak tak naprawdę wygląda słynne trójmiasto..:sorry2:

dzięki Kok.o..
nie mogę powiedzieć że wolałabym aby mi śniadanie do łóżka przynoszono i wachlowano złotym wachlarzem.. ale myślałam o czymś na łonie natury.. może jakieś gosp agroturystyczne, gdzie będę się mogła napić swojskiego mleka.. a ze standardem to u nas różnie.. łóżko i prysznic w zupełności nam wystarcza.. z drugiej strony.. przecież w morzu będę mogła się kąpać..:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje ziółka zawsze się parzyły godzinę albo lepiej, a to trzeba krócej było ?? :-D
Ani@k - jak chcesz na wieś a i do miasta blisko to zapraszam do siebie , dopóki pokój gościnny nie zmieni się w Olkowy:tak:;-)
Też bym wybrała Gdańsk a Kraków na weekendzik jesienny lub wiosenny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry