reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
skoro jeszcze Kraków wchodzi w grę to ja bym już nie wiedziała co wybierać, bo też cudowny.
ale nie, po dłuższym zastanowieniu jednak Gdańsk, bo morze mają, a to duży plus!
Kraków na weekend zostaw!

się ewakuuję Dziewuszki, idę w kimę inaczej rzecz ujmując
spokojnej Wam życzę
 
Ostatnia edycja:
no , ja tez chyba sie zawine do łózia:happy2:
buziaki, dobrej nocki:-)
i mam nadzieje,ze jutro juz bedzie chłodniej :tak:

kurde!! MUMA!!!!!! musiałaś mi na noc temat zarzucic???!! :no: bede teraz snić o owocowym koktajluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
 
Ostatnia edycja:
no , ja tez chyba sie zawine do łózia:happy2:
buziaki, dobrej nocki:-)
i mam nadzieje,ze jutro juz bedzie chłodniej :tak:

kurde!! MUMA!!!!!! musiałaś mi na noc temat zarzucic???!! :no: bede teraz snić o owocowym koktajluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

To do zobaczenia jutro w markecie !! :-D:-D
 
heh Muma nie wiem czy napewno i czy w tym roku.. ale w okolicę zawitamy.. w Pabianicach mieszka siostra mojego Taty.. jest troszkę schorowana i cały czas chce aby ją odwiedzić.. i się tak zbieramy i zbieramy..
Sinice???a co to takiego??? ja kiedyś w morzu zostałąm zaatakowana przez wodorosty..boszsz prawie nad morzem wychowana a ja prostych żyjątek morskich nie znam.. :zawstydzona/y: oj Kok.o Ty chyba się ze mnie nabijasz, co???
Alex__ a ja do eMa mówię o jarmark teraz w Gdańsku.. superowo.. a zapomniałam że na tym jarmarku są tłumy..:zawstydzona/y:


nie macie wrażenia że ja jakaś niedzisiejsza jestem??? jakiś słaby mam ostatnio zapłon..:szok:


Gatto jak się czujesz?????????????????????? leżysz????????


to ja w takim razie idę pożreć bromka, nastawić se termometr na rano, wypić ziółka, iść dwa razy do ubikacji.. aa i niech lepiej troszkę słońca będzie bo mi się olejek do opalania przeterminuje..
śpijcie słodko!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ani@k nie nabijam sie :no: Na pewno słyszałaś czasem , że "woda zakwitła", tak sie czasem mówi, jak sinice (takie żyjątka, nie rośliny,chyba to bakterie są) namnażają sie w b.dużej ilości, woda wtedy robi sie zielona, taka zupa z zawiesiną. Tak sie dzieje, kiedy w wodzie znajdzie się za dużo związków azotu (ich pożywka, a zanieczyszczenia pochodzą najczesciej z pól- nawożenie sztucznymi nawozami), a mogą powodować różne dolegliwości skórne. Jak słyszysz o zamknięciu kąpielisk morskich w środku sezonu, to prawdopodobie z tej przyczyny.

no, siem napisałam
dobra, lece, papapa :-)
 
o qrde Kok.o szacun wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja to taka prosta dziewczynka ze wsi jestem.. wiem ze w rzekach bywają kijanki i aby się strzec szerszeni.. kiedyś pamiętam nawet że koło moego domu w rzece bywały raki.. i że woda musiała być bardzo czysta.. teraz tylko ziele się namnaża.. w oddali zakłady chemiczne robią swoje.. a do Odry to u nas nikt nie wchodzi.. chyba że jacyś zapaleńcy..
 
Podobno sinice sa juz w Sopocie. Zatem zapraszam do Krakowa.
A Gdańsk faktycznie jest piękny.
alex Ty to masz złote serce:)

ja się też przespałam od 20 do 21:00 I żałowałam...bo czułam się bardzo kołowata. Musiałam godzinę odleżeć zanim wróciłam do świata żywych. Wrrr...
 
reklama
Do góry