reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej Dziewczynki!!!
Pewnie już śpicie, ale co tam..doczytacie jutro;-) Wpadłam tylko na słówko zrelacjonować jak było i sprawdzić jak Olek:tak:
Muma super wieści!!!! oby tak dalej!!!! no teraz to już nic się zmienić nie może, będzie dobrze!!! A Oluś dzielny, silny facecik!!! Strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!
caterina widzisz...ogólnie mam bardzo niskie ciśnienie, a dziś jak mnie głowa boli, że na oczy ledwo patrzę, to mam wzorcowe 120/80. No i bądź tu mądra!!! a opuchnięta to raczej nie jestem...lekko spasiona to i owszem;-) No nic...pewnie to te moje migreny. Niestety zjadłam jeden paracetamlo, lekko mi zelżyło, ale teraz znowu..spróbuję zasnąc, a jak nie to druga tabletka, nic nie poradzę:-(
Kok.o no nie ma wyproś...teraz już ciuszki ciążowe muszę pokupować. Przed wizytą u doktorka mierzyłam inne galoty, wszystkie poszły w odstawkę, bo się nie mieszczę:-D
No a teraz relacja z wizyty...co najważniejsze...Dzidziol cały i zdrowy!!!!!!:-) fikał, skakał, wyciągał się, rękami machał:tak:Nie bardzo chciał się ustawić bokiem, zeby zmierzyć mu to coś na karku...cały czas się gapił prosto w ekran, to znaczy zwrócony był buzią do lekarza:-D No ale jakoś go wymierzył, ma prawie 6 cm, serduszko pieknie bije..167 uderzeń...pewnie dziewczynka....ale lekarz mi tego nie potwierdził, powiedział, że jeszcze nie widać:baffled: eeee co tam jeszcze...aha...to plamienie to najwyraźniej skutek tego porabanego dnia w szpitalu, ewentualnie łożysko się wytwarza czy rozciąga...już nie pamiętam dokładnie:confused: W każdym razie teraz nic tam nie krwawi, nie ma żdnych zmian, więc jest dobrze!!! No i to najważniesze!!!! ufff kamień z serca....Jak siedziałam w poczekalni przyszła para Cyganów...słabo mówili po polsku, tzn. taki łamany polski, ale wytłumaczyli, że chcieliby szybko widzieć się z jakimś ginkiem, bo ona jest w ciąży 2,5 miesiąca i od 3 dni mocno krwawi. Byli w szpitalu, na pogotowiu i wszędzie ich odsyłają, że ma jechac do domu, bo oni nic nie mogą zrobić:szok::angry: Mój lekarz już nie miał wolnego terminu na dziś, dopiero jutro mógł ją przyjąć...az mi jej szkoda było...zastanawiałam się nawet czy nie odstapić jej mojego terminu, a sama nie przyjechac jutro...ale zanim się zebrałam, to oni umówili się na jutro....Nie wiem dlaczego ją odsyłali...może być, że nie mają prawa do darmowej służby zdrowia...chociaż Romowie mają tu status uchodźców , więc im się należy...Pewnie taki jest stystem, jak się coś dzieje przed 15 tygodniem, to nie ratują, nie wspomagają lekami...widzocznie natura tak chciała. A przeciez w dużo przypadkach wystarczy dupek..luteina...ehhh Anglia....
Łomatko...alem się znowu rozpisała...zmykam na kolację!!!
Do jutra Dziewczynki!!!!
aaa i lekarz mi powiedział, że pięknie się zaokrągliłam;-) a buzia taka wyprostowana jak po botoksie...znaczy się okrągła jak księżyc w pełni:-D:-D
 
reklama
katiuszka,Muma super,że wszystko pięknie i dobrze!!!:-)bardzo,bardzo się cieszę!!!!:-):-):-)Ja juz urlop zaczęłam:):):-):-):-)wolne do 16 sierpnia mamy:):):)!!!jeju jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odpoczynku troche bedzie!!!!!Jutro z rana jade na wymazy zrobic i jeszcze 3 wyniki,które zalecił mi lekarz.Mam nadzieje,ze beda dobe i w sierpniu bede mogła miec zrobioną drozność.......Acha zuzanko ty miałas robioną droznosc????????!!ile to trwała,jak to wyglada,w szpitalu ci robili,czy prywatnie???napisz jak mozesz..bo mnie to czeka,wiec chciała bym wiecej wiedziec cos na ten temat.......dzis przyjechał mój kuzyn ze swoją partmerką(on jest po rozwodzie,i ona też)i przyjechali sobie na ŁIKEND do nas:) wiec jest fajnie i wesoło,bo on to taki wesołek,ze hej!!! katiuszka...księżyc w pełni??!!!!:-)łał,no to jest pięknie!!!..i bedzie jeszcze piękniej!!:-)wazne,ze jest wszystko w porzadeczku!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
DZIEŃ DOBRY:-):-):-)Widzę,ze ja dzis pierwsza się witam........zarza do laboratorium jedziemy,porobic wyniki.U nas juz słonko grzeje,pogoda super się zapowiada:-)
 
Dzien Dobry.
To wspaniale wiesci od Mumy i Katiuszki
Aaronka
nie martw sie, jakos sie ulozy. A swoje prawa znasz,wiec szef niech nie podskakuje.

Kasica trzymam kciuki za wyniki badan

Ani@k fajnie, ze nastroj lepszy.
Wczoraj bylam z kolezanka wypluskac sie na termach, bylo cudnie.
Dziekuje za fluidki.
Milego dnia
 
dzień dobry:-)
Kurczę...nawet w sobotę człowiek nie pośpi:no: Obudził mnie telefon mojego M., szef do niego wydzwania, a ten mądry nie chce odebrać, bo twierdzi, że ma wolną sobotę. A telefon naparza jak wściekły:wściekła/y:
A ja Kochane spedziłam połowę nocy na siedząco...nie dość, że mnie głowa dalej bolała i boli, to jeszcze dostałam takiej zgagi, że myślałam, że mi przełyk i żołądek wypali żywcem!!! jak siedziałam, to przechodziło zupełnie :confused: Możliwe, że to po paracetamolu...musiałam wziąć na noc a tą cholerną głowę i coś mi się wydaje, że to to. Chyba, że mam kolejną ciążową przypadłość...Zakupię sobie dziś migdały, podobno pomagają...Mnie wczoraj pomogło chłodne mleko pite małymi łyczkami. Ale jak tak siedziałam, to sprawdzałam na internecie jak można sobie pomóc i podobno po mleku jest jeszcze gorzej...teoretycznie...Bo w praktyce dużo dziewczynom pomaga. Ostatnio piszę tylko o dolegliwościach :sorry: ehhh a tak się cieszyłam, że ciąża mija bezobjawowo...A dziś ciąg dalszy bólu głowy:wściekła/y: Nic, tylko cholerna migrena!!!! no to trzy dni wyjęte w życiorysu...myślałam, że mi w ciąży odpuści...no ale się przeliczyłam....
kasica trzymam kciuki za badania!!! widzę Kochana, że Wy co tydzień macie jakiś gości!!! masz jakąś kwaterę do wynajęcia, czy co? a może mieszkasz na jakieś ładnej, atrakcyjnej działeczce??? fajnie tak...ja tez lubię jak się coś dzieje, jak są goście...ale mnie wystarczy raz na parę miesięcy, narobię się, nasprzątam, nagotuję...a później mam spokój przez kilka kolejnych miesięcy:-)
aaronka ja się nie znam na prawach pracowniczych w Polsce...ale jak masz umowę, to przecież nie może Cię zwolnić w czasie ciąży...nie??? może tylko tak chciał podpytać czy zamierzasz jeszcze wrócić? a Ty jesteś już na zwolnieniu??? nawet nie wiedziałam...Popytaj kogos co się dobrze na tym zna i ostro egzekwuj swoje prawa!!! z jedej strony trąbią, że niż demograficzny, mało dzieci się rodzi...a z drugiej strony dalej nic nie robią, żeby pomóc cięzarnym chociażby w pracy, żeby nie bały się zachodzić w ciąże, bo zaraz mogą stracić stanowisko...ehhh nasz kochany kraj:no:
aleksis wowww ale Ci zazdroszczę!!!! ja nigdy nie byłam w termach...ani w spa...nawet u kosmetyczki...:zawstydzona/y:wychodzi, że ja jakiś człowiek pierwotny jestem albo buszmenka:-D kiedyś się wybiorę na full przegląd, jak się położę, to będa mi na raz masaż robili, manicure, predicure, fryzurę, maseczki na wszystko co się da;-) ale będę piękna....:-D
Kochane, idę na jakieś śniadanie. Widzę, że pogoda się znowu zrobiła, trzeba pranie wstawić....tylko na jaki program???;-)
aaa jak Wam się podobało rozpoczęcie igrzysk??? ja nie oglądałam całego, tylko jak polska reprezentacja szła i pod koniec jak zapalali znicz...Fajnie to wyglądało, nawet im to wyszło, nie?
Miłego dnia Babeczki!!!!
 
Ostatnia edycja:
No dziewczęta zaciążone, cieszę się że bąble mają się w porządku, współczuję Wam tych temperatur, wczoraj była totalna masakra a dzisiaj ma być jeszcze gorzej 34st u mnie:szok:

Kasica
fajne masz to laboratorium, ze pracuje w sobotę, nasze chyba jest nieczynne w weekend... a raczej na pewno jest nie czynne:wściekła/y:

Aleksis1 termy mówisz...:-) ja bym chciała basenik do ogrodu chociaż, potaplać się po pracy, ach... rozmarzyłam się:happy2:

A mnie gardło boli jak nigdy latem, gosch :szok:... i na dodatek wiem kto mnie zaraził grrr... siedzę z szalikiem issawką w buzi:sorry2:

Katiuszka79 dołączam się do grona buszmenów i kobiet pierwotnych, mam tak samo:-D a pokrajać bym się dałą za porządny masaż:happy2:
 
Ostatnia edycja:
heej

u mnie tak gorąco jak kiedyś u Biondy i Gatto.. normalnie kosmos.. ledwo dyszę..:cool: zaplanowałam se na dziś dzień nad wodą, zakupiłam wczoraj sorayę spf a niebo zachmurzone.. duszno nieziemsko.. jak w piekarniku:dry: no nic.. pozostaje mi wstawić pralkę i czekać na słonce..:zawstydzona/y:

mdłości wczorajsze przeszły dziś natomiast lekki @-owy ból czuję od rana.. no i gorączka mnie zalewa.. mimo że śpię przy otwartym oknie i prawie nie przykryta.. :sad:

bromek szaleje.. nie wiem czy się mam go bać czy co..:baffled:


Muma, Katiuszka super wieści!!!!!!!!! teraz możecie spać spokojnie.. Katiuszka ja sobie tak pomyślałam, że może z gorąca tak Cię głowa boli.. może powinnaś się jakoś chłodzić??? np. chłodna chusteczka na czoło..:confused: aaaa wiesz co? mój szwagier ma tak mocną migrenę że aż przestaje widzieć i musi jakieś pół dnia przeleżeć aby przeszło.. po zażyciu jakiejś silnej tabletki.. i lekarz mu powiedział że wszelkie rodzaje orzechów nasilają ból.. może zrezygnuj z migdałów??? tylko w takim razie nie wiem co poradzić..:zawstydzona/y:
Aaronka hehe weszłaś właśnie (wg suwaka) w 13 tc.. jeszcze zdąży Ci brzuszek urosnąć.. :tak:


lecę bo chyba mdłości gorąca do mnie powracają..blee..

paaa
 
cześć Dziewczynki,
Muma, Katiuszka -super, że wszystko si. Olek to już kawał chłopa!
Katiuszka - dziewczynkowe narządy są później rozpoznawalne, więc to na bank Hania:tak:
eMek wczoraj zrobił mi popołudnie bez Cuda - pojechałam na zakupy ciuchowe, wróciłam z pełną siatą ciuchów dla Cuda i Młodej, zadowolona i szczuplejsza o ładną sumkę:-D kondycja jednak już nie ta, kiedyś pół dnia mogłam po sklepach latać, teraz raptem kilka sklepów i miałam dość.
upał dziś u nas znów niemożliwy, wytrzymać się nie da, a piaskownica w samym słońcu:no:
miłego dnia Dziewczynki, zostawiamy garść świeżutkich ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
hejka:-)
My po zakupach, autko wymyte, wstyd było jezdzić takim brudasem:zawstydzona/y: A że jutro jedziemy na lotnisko po moją szwagierkę, to był powód, bo ja powiedziałam, że takim brudnym nie jadę:no: Wpadłam na chwilkę do sklepu z ciuchami, koleżanka mi mówiła, że widziała nawet fajne szmatki ciążowe. Ale gdzie tam...dwie pary getrów, szare i czarne, dwie bluzki z krótkim rękamem, jedna z paski, druga w groszki, i na tym koniec:szok: Widzę, że nakupuję sobie ciuchów, że szok!!! mam nadzieje, że w sierpniu pojawi się jakaś jesienno-zimowa kolekcja:confused:
Moje plany na dziś, to generalne porządki i gotowanie na jutro obiadku, trzeba coś lepszego zrobić, szwagierka będzie na obiedzie:tak:
ani@k współczuję tej parówki!!! Najgorsza chyba taka właśnie pogoda, nie ma słońca, a parno i duszno, że udusić się można...Na szczęście tutaj się ochłodziło, jest ciepło, ale przyjemnie. Wiesz...a te moje bóle głowy, nie są od orzechów ani od migdałó, bo ich nie jem...dopiero dziś kupiłam płatki migdałowe w razie kolejnego napadu zgagi...Chyba taka już moja uroda, że migreny miewam i koniec. Mam znajomą, któa ma takie napady, że aż wymiotuje:szok: Ja raz miała taką france, nic przyjemnego. Przemęczę się jeszcze dziś, jutro powinno powoli puszczać... Kochana, spróbuj sobie zaparzyć imbirku. Naprawdę działa!!! najlepiej korzeń, ale jak nie masz, może być herbatka. Jak dodasz troszkę cytryny, mięty, to będziesz miała pyszny, orzeźwiający napój w sam raz na upały, a do tego może zwalczy mdłości:confused: spróbuj!!!
Tasza uffff kamień z serca, że nie tylko ja taka pierwatna kobita:-D Mój M, mnie pociesza jak nieraz marudzę, że nie byłam w spa..ani u kosmetyczki...to on mi zawsze wtedy mówi, że widocznie nie potrzebujesz, żeby ci coś naciągali, masowali, wyciskali. I że powinnam się cieszyć, a nie marudzić:sorry: eee może ma rację...no a teraz jak mam buzię jak księżyc w pełni, jakbym była po zabiegu z botoksem, to już w ogóle nie myślę o specjalistycznych zabiegach ;-):-)
Alex mówisz, że u dziewczynek później "to" widać??? kurczę...kolejny sygnał, że to faktycznie Hania:-) zazdroszczę Ci zakupów w normalnych sklepach!!! ja będą ciągle i wciąż powatrzać, ze Anglia ma beznadziejne sklepy i wybór!!!! koniec kropka:-D
Zmykam na pierożki z jagodami i śmietaną mhhhhmmm pycha....ciekawe z czym Tasza by je jadła...chyba nie z ketchupem, co?;-)
Dziewczynki, wpadnę wieczorkiem, życzę wspaniałej soboty i dużo ochłody!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja byłam rano w laboratorium,krew na badanie pobrali.NO i połozna pobrała wymaz do wyniku,w poniedziałek juz moge dzownic i pytac o wynik bo juz powinien byc.Teraz się zabieram za pakowanie,bo jutro rano jedziemy na urlopik:-)
 
Do góry