reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka................dobry pawik..nie jest zły!!pofolguj sobie za wszystkie czasy,żygaj,sraj,sikaj,rób wszystko dowoli.....!!należy Ci się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

nooo kasica z grubej rury pojechałaś:-D póki co mam na razie lekkie mdłości i jakoś jeść mi się nie chce....reszta w normie;-)

Aaaa spróbuję Ci wytłumaczyć jak to się robi, żeby nie pisać posta pod postem, tylko razem...choć sama nie wiem dlaczego tak nie można...mnie się dobrze czyta i tak i tak...no ale jak taki regulamin to się trzymamy, bo dostaniemy ochrzn od kok.o i dopiero będzie:-p
A więc tak.....hehe nie zaczyna się zdania od "a więc.."...no ale trudno....jak już napiszesz coś do nas, wyślesz to, a nagle stwierdzisz, że chcesz coś jeszcze nam napisać, to pod tym Twoim ostatnim napisanym do nas postem na niebieskim cienkim paseczku masz takie opcje : "dodaj na bloga"..."edytuj"..."odpowiedź"..."cytuj". Musisz nacisnąć na "edytuj", wyskoczy Ci małe okienko z Twoim tekstem, zjedz myszką na sam koniec zdania, dopisz co zapomniałaś i potem na dole masz "zapisz" , klinasz w to i poszło. Tym sposobem nie masz posta pod postem, czy jak kto woli wiadomości pod wiadomością.
Lecę spać, rano pobudka!!! jedziemy na car boot sale:tak:
paaaa do jutra!!!!!
 
reklama
Kasica ratunku, dwa kroki do przodu to jeden w tyl. Nie pamietasz, zeby EDYTOWAC swoje posty!! To nie gg :-pJak chcesz dopisac to po prostu Edytuj swoj ostatni post. Z powazaniem:-D:-) Ide spac!
Aaaaa, masz racje i po mistrzostwach, alesmy sie nagrali!!
 
co???????????????????o co kaman no?????????????????????ja sie staram,robie co moge,wysilam sie na maxa ,skupiam sie na forum,że szok!!!!!!!!!i co????????????? nauka w las poszłą?????????????ja *******e.....................wiec od nowa....szukam cierpliwej.........bardzo cierpliwej nauczycielki!!!!!!!!!ps.dodam.uczennica jest bardzo,bardzo,bardzo "tępa"jesli chodzi o internet i inne sprawy z nim zwizane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaa,zapłace nadgodziny,jeśli chodzi o moja naukę:):-)
 
elooł babki :-)

katiuszka baaardzo cie ciesze, ze wszystko z dziedzicem OK :-) super! i jeszcze bedziesz załowała,ze tak teskniłać za mdłościami i pawiami, zobaczysz!:tak::-)
Ja sie pochwale, ze juz 2 wieczory z rzedu zdołałam utrzymać zawrtosc zoładka hyhy, wiec niestety nie nagram Wam odgłosów:-D (oby tak dalej...)


A wczorajszy mecz.. hmmm.. połowe wprawdzie przespałam, ale to co widziałam to az szkoda słow. Tyyle akcji, tyle strzałow i wszystko pudła, no! :wściekła/y: No cóż, moze na Mundialu nam sie uda ;-):-p

co???????????????????o co kaman no?????????????????????ja sie staram,robie co moge,wysilam sie na maxa ,skupiam sie na forum,że szok!!!!!!!!!i co????????????? nauka w las poszłą?????????????ja *******e.....................wiec od nowa....szukam cierpliwej.........bardzo cierpliwej nauczycielki!!!!!!!!!ps.dodam.uczennica jest bardzo,bardzo,bardzo "tępa"jesli chodzi o internet i inne sprawy z nim zwizane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaa,zapłace nadgodziny,jeśli chodzi o moja naukę:):-)

hmmm.. tak sobie myśle, ze jak znajdziesz jakąś nauczycielke, to bedziesz musiała kredyt jakiś wziąć ;-):-D
gratuluje dotychczasowych sukcesów :-)
mysle, ze trzeba jakiś dyplom Ci wysmarować :tak::-D


a! no i zarządzam głosowanie nad kandydaturą Gatto :-)
kto nie głosował niechaj wolę swą jawnie wyrazi ! :-)
 
Ostatnia edycja:
cześć Dziewczynki,
ja też ZA, bo pizzę tez lubić:) i Gatto też
i też życzę fajnej niedzieli, my przymusowo siedzimy w domu, bo Cudowi jakaś obrzydliwa wysypka się pojawiła - się leczymy
a do odety na badanie się nie dostałam - było tyle ludzi, że nawet nie pojechałam, zadzwoniłam tylko do kumpeli, która już tam była i powiedziała, że nie ma sensu, czekam więc do 25.06


aaa Katiuszka - powiedzieć by się chciało "a nie mówiłam":tak: super, że z Dzidziolem wszystko si - i nie ma się co dziwić, że tatusiowi oczka się spociły, toż to jego Dzieło!
 
witam się niedzielnie :)
katiuszka -HURRA HURRA HURRA HURRA- bardzo się cieszę że wszystko w porządku z dzidziolem :) miłych "polowań" na car boocie :)))i to bicie serducha .... boziu chciałabym kiedyś w końcu doczekać tej chwili ..:sorry2:

No to się chwale ze ziółka w końcu skompletowane ... czekałam na macierzankę :) Nieźle pierwsze zioła kupiłam w poniedziałek a ostatnie w sobotę. Tak to jest jak się mieszka na zadupiu:dry:
Co do ich smaku - to mi smakują i pięknie pachną. Ja w ogóle lubię zioła ...


ziółka 1.jpg

Jestem za Gatto !

śniadanko.jpg i zapraszam na śniadanko :)
 
Ostatnia edycja:
Witam kobitki poranną kawunią:-)
Nasi to wczoraj tak doopy dali że nie wiem,no ale trudno:baffled:
Mój domowy trener tak się wściekał że myślałam ze padnę ze śmiechu:happy2:
Ale kumpela stwierdziła że co by niebyło to i tak mamy najprzystojniejszych piłkarzy:sorry2:

Katiuszka bardzo się cieszę że z dzidzią wszystko w porządeczku, też marzę o usłyszeniu drugiego serduszka pod moim. pewnie to niesamowite przeżycie.
Pogłaziaj dzidzię od e-ciotki:tak:

Gatto jesteś wielka :-)dzięki tobie ja też wstawiłam wyktesik
A tyle czasu się męczyłam, taki tłumok ze mnie:zawstydzona/y:
Bzzzz kochana ciasto na śniadanie jest niezdrowe:szok:
Albo nie ja też chcę:happy2::happy2:
Jakieś mam dzisiaj rozdwojenie osobowości:-D
 
cześć wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!oj tak instrukcje Gatto sa na wage złota!!!!!!!!1bo bez tej nistrukcji wykresu bym nie miała!!i bez pomocy zuzanki oczywiście!!!:-)ja juz po kawusi,pogoda piekna u nas,zaraz ide na słonko posiedziec troszkę!!!!Bzzzz widze,że komplet ziół juz jest:-):-):-)no mi tez jednego brakuje,jutro bede miała!!!!jak zarzuce to wszystko do michy to bede to piła i piła!!!!!!:-)
 
reklama
Do góry