reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kasica, a teraz skup sie i zrob tak, zebysmy mogly komentowac:szok:
Uwaga!
1. na pierwszej stronie enpr w prawym gornym rogu kliknij USTAWIENIA
2. na dole okienka ktore wyskoczy kliknij USTAWIENIA OBSERWACJI
3. wyskoczy nastepna strona z tabelkami. Po prawej stronie na samym dole znajdz DYSKUSJE i kliknij ta czarna strzaleczke, wyskoczy ci kilka slow i zaznacz DLA WSZYSTKICH

latwe, dasz rade!!
 
reklama
chwila,wypiłam redsa i moje szare komórki juz nie sa tak PEŁNO-SPRYTNE:wściekła/y:zrobiłam tak ...no i nie wiem co dalej??!!!.................chyba juz wiem,al;e nie jestem pewna!!!ja pierd...co za typ ze mnie??!!!!cieżko kumam,no nic na to nie poradze,bardzo chce i staram sie laseczki...!
 
Ostatnia edycja:
ja tak w między czasie...bo tu meczy trwa..!!!wasze wykresy sa takie kolorowe itd,a mój tylko szary,jak to robicie???w zalezności co się zaznaczy tak????????????a czemu koło mojego pisze MINIATURKA NA FORUM????????????????
 
jestem po krótkiej nieobecności:tak:
zdrzemnęłam się na chwilkę, jak to co wieczór ostatnio czynię;-)wstałam dość szybko, bo mnie siku przycisnęło i jak mnie nie zemdli i w głowie się zakręci :szok: jak szybko wstałam, tak szybko usiadłam z powrotem:szok: no i nie mam apetytu:sorry:a dopiero co pisałąm, że jem jak smok, nie mdli mnie itp!!!! no to se wykrakałam:szok: ale z drugiej strony to od razu lepiej, mimo, że niedobrze;-) przynajmniej zaczynam czuć, że JESTEM W CIĄŻY:-D
Gatto wielki szacun dla Ciebie za cierpliwość i dobre tłumaczenie!!!!! :-D a przemyślałaś już decyzję o składaniu podania o przyjęcie do Schizkółka? bo w końcu nie wiem na czym stanęło:confused: ja jestem za...tak jakby ktoś się pytał:-D
kasica BRAWO!!!!!!! A wykres nie jest kolorowy, bo chyba nie piszesz jakie odczucia...czyli np. czy czujesz "mokro" czy "sucho" czy "białko kurze" itp. te parametry mają swoje barwy i wtedy jak na obserwacji zaznaczasz, że na przykład dziś miałaś temperaturę 36,7 (taki przykład tylko) to niżej masz różne inne dane, czyli te odczucia, kurczę nie pamiętam co tam jeszcze...ale wejdę na swój wykres i zobaczę.
I już połowa meczu:szok:
 
ja tak w między czasie...bo tu meczy trwa..!!!wasze wykresy sa takie kolorowe itd,a mój tylko szary,jak to robicie???w zalezności co się zaznaczy tak????????????a czemu koło mojego pisze MINIATURKA NA FORUM????????????????

hehehe, bo skopiowalas wszystko, ale nie martw sie slonce, tylko skasuj to "miniaturka na forum" zawsze w sygnaturze i potem zapisz zmiane. Albo lepiej zamiast tego wpisz cos swojego:happy2:
jesli chodzi o kolory to Katiuszka ci juz wytlumaczyla:)

Katiuszka wreszcie jakies namacalne dowody ciazy! rzygaj ile chcesz!!
 
DUPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:(:(I PO MISTRZOSTWACh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:zawstydzona/y:jednak to przykre ze nawet z grupy nie wyszliśmy....:(ajć........................ale laski........................!!!dziś ja dała CZADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I MAM SWÓJ WYKRES:):):-DWiec nauka wasz i motywacja,napewno w las nie poszła,nie,nie,nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jak ja mam to zrobic??????????????????????????:-):-):-):-):-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uuuuu jeahhhhhhhhhhhhhh,uuuu jeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam wykres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oj przyzna sie tak niewinnie...z ta sygnaturka to mó maz mi pomógł...!!!!!!!!!!!!!!!bo ja ...w tych sprawach,oj to juz wiecie.......................:-(
 
Ostatnia edycja:
katiuszka................dobry pawik..nie jest zły!!pofolguj sobie za wszystkie czasy,żygaj,sraj,sikaj,rób wszystko dowoli.....!!należy Ci się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
a tak poważnie,,,,,,,,,,,,,,jeśli rozpatruje któras z was...lub kilka z was rozpatruje cheć,przyjęcia mnie do "wasze"grupy....................................to musze stwierdzic,że...................................................jest mi bardzo,bardzo miło:-)doceniam to bardzo!!!!!!!!!!!!!ale......................WOLA W WASZYCH RĘKACH LASKI:)HI HI HUI!!!:-)więć róbta co chceta:):):)
 
Do góry