reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kasia.natka dzieki! :)
Wlasnie jestem po tescie owu i na razie slabiutka druga kreska, wiec chyba jeszcze nie ma wyrzutu LH.
Moze bedzie jutro, bo ostatnio tez tak mialam ze dzien przed byla taka slaba a potem byla mocna.
Powiedzcie mi prosze, bo moze ja zle mysle, czy staranka trzeba rozpoczac przed czy po LH>? bo moze ja za pozno zaczelam i dlatego mi nie wychodzi.
Ostatnio to jakos 24h po 2kreskach na tescie LH.
 
reklama
Cześć Dziewczyny - widzę, że nam się grono forumowiczek- staraczek powiększa. Witajcie: Akka, Brzózka i Juliana !!! Liczę na to, że niedługo będziemy mogły założyć temat: "Mamusie po trzydziestce" ;)
 
Brzózka -z tego co się orientuję to owulacja następuje zwykle w ciągu 24-36 godzin po pierwszym wyrzucie LH, lub 9-24 godzin po szczytowym wyrzucie LH. My zwykle działamy od razu po zaobserwowaniu dwóch takich samych kreseczek na teście owu.
 
Jolka81 też mam nadzieję na ten nowy wątek :tak:
A co to znaczy po pierwszym wyrzucie? Myślalam ze jest jeden wyrzut LH.
W sumie kierowalam sie tym co bylo napisane na tescie. Ze od pojawienia sie 2 mocnych kreseczek pomiedzy 24 a 48h bedzie owulacja. Twoje wiadomosci sa dla mnie nowoscia. Hym :confused:
 
kobietki kochane jak test jest pozytywny czyli w ciagu 24 h nastapi owu to trzeba dzialac od razu bo z tego co sie orientuje to armia naszych mezczyzn musi sobie dojrzec w srodku zeby cos z tego bylo :tak:
 
no widzisz, cały czas sie człowiek czegoś uczy :)
Wczoraj miałam dwie kreseczki i działalismy wieczorem, mam nadzieje ze tym razem nie za pozno, trzymajcie kciuki proszę :happy:
 
myślisz?
czytałam w jakimś opracowaniu, że plemniki potrzebują ileś tam dni na wyprodukowanie się i że sex dzień po dniu nie przyniesie efektu, bo w spermie nie ma juz plemników. Może znowu zle coś doczytałam. :confused2:
 
reklama
plemniki sa, tylko "doroslosc" osiagaja po okolo 24 h czyli jakbys przytulala sie z mezem kilka razy dziennie to te wszystkie kolejne nie beda tak od razu zdolne do zaplodnienia bo to jeszcze gowniarze ;-) ale w tobie tez dojrzewaja a twoje jajeczko jest zdolne do zaplodnienia okolo 24 h wiec poprawka na pewno nie zaszkodzi :-)
 
Do góry